بازدید 1772

آماده‌باش ۱۸۰۰ آتش‌نشان در ۱۰۰۰ نقطه پایتخت

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی تهران با اعلام آماده‌باش ۱۸۰۰ آتش‌نشان در ۱۰۰۰ نقطه از شهر تهران در چهارشنبه‌سوری، از شهروندان درخواست کرد که نکات ایمنی را رعایت کنند و از روشن کردن بالن آرزوها در این شب خودداری کنند زیرا خطرات بسیاری را به همراه دارد.
کد خبر: ۱۲۲۵۷۷۲
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۸:۰۶ 07 March 2024

به گزارش «تابناک» به نقل از ایسنا، قدرت الله محمدی امروز در یک نشست خبری با اشاره به پویش «نه به چهارشنبه سوری خطرناک»، گفت:  امسال دو چهارشنبه سوری را خواهیم داشت و در این راستا نیز هفته گذشته جلسه ای با مدیران روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی شهرهای مختلف برگزار شد و برنامه ریزی خوبی برای چهارشنبه سوری پیش بینی شده است. 

وی با بیان اینکه ۱۳۸ ایستگاه آتش‌نشانی در روز چهارشنبه سوری فعال هستند،  افزود: ۱۸۰۰ آتش‌نشان در ۱۰۰۰ نقطه از شهر تهران به صورت آماده باش هستند.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی تهران از رسانه ها درخواست کرد کلیپ‌هایی از حوادث و خطرات چهارشنبه سوری سالهای گذشته را برای آگاهی بیشتر شهروندان منتشر کنند و همین طور از شهروندان درخواست کرد که نکات ایمنی را رعایت کنند و دست به اعمال خطرناک نزنند.

وی این را هم گفت که والدین حتما همراه فرزندانشان باشند و مراقبت کنند تا کار به اعمال خطرناک نرسد.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی تهران همچنین با هشدار نسبت به روشن کردن بالن آرزوها، گفت که هموطنان از روشن کردن بالن آرزوها خودداری کنند، زیرا خطرات بسیاری را به همراه خواهد داشت.

محمدی در خاتمه ضمن اعلام آمادگی سازمان آتش‌نشانی در چهارشنبه‌سوری تاکید کرد: از شهروندان درخواست می‌شود به هیچ عنوان آتش را در جنگل ها و بوستان ها روشن نکنند.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# حادثه سقوط بالگرد رییس جمهور # سید ابراهیم رئیسی # حسین امیر عبداللهیان # سیدمحمدعلی آل هاشم # مالک رحمتی
وب گردی