بازدید 3604
۱

مجازات اعدام به جرم انتقام‌گیری شیطانی از خواهرزاده

مرد پلید که برای گرفتن انتقام از خواهرزاده‌اش به او هتک حرمت کرده است، به اعدام محکوم شد.
کد خبر: ۱۲۲۵۵۶۳
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۵:۲۰ 06 March 2024

 به گزارش تابناک،  مدتی قبل زن جوانی به ماموران پلیس شکایت کرد و خواستار کمک شد. او که به همراه همسرش به پلیس مراجعه کرده‌ بود گفت: من زنی 35ساله هستم که یک دختر دارم و زندگی خوبی داشتیم تا اینکه دایی‌ام بلایی سرم آورد که زندگی‌ام سیاه شد. او در خانه‌ام به من تعرض کرد. یک روز که شوهرم دخترم را به مدرسه برده‌ بود دایی‌ام که رابطه خیلی خوبی با هم داشتیم زنگ در خانه را زد و وارد خانه شد. او به من گفت صبحانه نخورده‌ است. وقتی رفتم برایش صبحانه آماده کنم با وضعیت بسیار بدی به من هتک حرمت کرد. آن‌قدر حالم بد بود که نمی‌دانستم باید چه کنم و چه بگویم. به‌شدت افسرده شده‌ بودم و زندگی‌ام سیاه شده ‌بود. تا اینکه یک روز عکس‌هایی از من در گروه‌های خانوادگی منتشر شد. همسرم که موضوع را فهمیده‌ بود خیلی ناراحت بود. من هم صادقانه موضوع را به همسرم گفتم و تصمیم گرفتیم شکایت کنیم.

وقتی دایی این زن بازداشت شد، ادعا کرد برای گرفتن انتقام از برادر قربانی دست به این کار زده ‌است. او گفت: چند ماه قبل برادر قربانی از من پول قرض گرفت. او می‌خواست جشن عروسی برگزار کند و قرار بود با هدایایی که از عروسی جمع می‌کند پول من را بدهد، اما نداد. چندین بار به او گفتم پولم را بدهد و قبول نکرد. من هم برای اینکه به خانواده او صدمه بزنم دست به این کار زدم. قصدم انتقام‌گیری بود.

با ارسال پرونده به شعبه 6 دادگاه کیفری استان تهران و تکمیل تحقیقات و به دست آمدن فیلمی که نشان می‌داد دایی خشن چطور خواهرزاده‌اش را قربانی کرده ‌است، دادگاه جلسه رسیدگی را برگزار کرد.

در جلسه رسیدگی شاکی دوباره ادعایش را مطرح کرد و خواستار مجازات متهم شد. در ادامه متهم نیز در جایگاه قرار گرفت و ابراز پشیمانی کرد اما در نهایت قضات وارد شور شدند و رأی بر اعدام مرد خشن دادند.

منبع: اعتمادآنلاین

سلام پرواز
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
رای به جایی است
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل
آخرین اخبار