بازدید 15879

از «رد صلاحیت مدعی مملکت مال حزب‌اللهی‌هاست» تا «تعدد لیست‌های تهران اصولگرایان»

5 روز تا یازدهم اسفند و برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات مجلس و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری باقی است. در این روز‌ها، برگزارکنندگان انتخابات، دنبال فراهم آوردن برگزاری انتخابات و فعالان سیاسی هم به دنبال تبیین مواضع و گا‌ه کنایه به جناح رقیب در فضای مجازی هستند. در مطالب زیر مروری بر آن‌ها خواهیم داشت.
کد خبر: ۱۲۲۳۶۸۷
تاریخ انتشار: ۰۵ اسفند ۱۴۰۲ - ۲۱:۴۲ 24 February 2024

از «تعدد لیست‌های تهران اصولگرایان» تا «

5 روز تا یازدهم اسفند و برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات مجلس و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری باقی است. در این روز‌ها، برگزارکنندگان انتخابات، دنبال فراهم آوردن برگزاری انتخابات و فعالان سیاسی هم به دنبال تبیین مواضع و گا‌ه کنایه به جناح رقیب در فضای مجازی هستند. در مطالب زیر مروری بر آن‌ها خواهیم داشت.

 

 

صاحب نظریه «مملکت مال حزب‌اللهی‌هاست» ردصلاحیت شد؟
باشگاه خبرنگاران نوشت:خبرها حاکی از رد صلاحیت منصوره معصومی اصل توسط شورای نگهبان است.شنیده‌ها حاکی از آن است منصوره معصومی اصل که سابقه کاندیداتوری در ادوار پیشین انتخابات مجلس را دارد، برای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس داوطلب شده بود اما ردصلاحیت شده است‌.

 

 

سخنگوی حزب ندا: به جبهه اصلاحات انتقادات جدی داریم اما جدا نشدیم
سخنگوی حزب ندای ایرانیان در خصوص برخی تحلیل‌ها در مورد جدا شدن حزب ندا از جبهه اصلاحات گفت: حزب ندای ایرانیان با وجود انتقادات جدی که به جبهه اصلاحات دارد همچنان عضو این جبهه سیاسی است و بنای جدا شدن از آن را ندارد. سعید نورمحمدی در گفتگو با ایرنا با بیان اینکه اگر نقدی به رویکردهای جبهه اصلاحات داریم، باید تلاش کنیم از درون آن را اصلاحی کنیم، اظهار داشت: نمی شود که به اصلاح قدرت سیاسی باور داشته باشیم ولی درون جریان خودمان به دنبال اصلاح نباشیم و برخوردهای قهری انجام دهیم. همان طور که نمی شود قائل به گفتگو با آمریکا باشیم ولی گفتگو با جریانات رقیب و نهادهای حاکمیتی را رها کنیم.

 

 

پشت پرده حذف زودهنگام یزدی خواه از لیست شورای وحدت
چند ساعت به شروع تبلیغات نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی مانده بود که سخنگوی شورای وحدت و سرلیست این شورا برای انتخابات مجلس با حضور در نمایشگاه مطبوعات از لیست ۲۹ نفره شورای وحدت برای انتخابات مجلس دوازدهم شورای اسلامی رونمایی کرد و منوچهر متکی گفت که به زودی آن یک کاندیدای دیگر که زن است، را معرفی خواهد کرد و در مورد چرایی اینکه آن یک زن در لیست اولیه حضور ندارد، سکوت کرد.

در همین راستا ابوالقاسم رئوفیان در گفتگویی که با خبرگزاری خبرآنلاین داشت از علت اصلی ۲۹ نفره بودن لیست اولیه شورای وحدت رونمایی کرد و گفت آن یک نفر به دلیل اینکه با شورای ائتلاف مشترک بوده حذف شده البته رئوفیان به نام آن زن اشاره نکرد اما اخبار رسیده به خبرگزاری خبرآنلاین حاکی از آن است که نام زن حذف شده از لیست شورای وحدت فردی به نام خانم بداغی بوده است و البته روز گذشته لیلا لاریجانی به عنوان نفر سی ام معرفی شد.

هر چند بداغی اولین حذفی لیست شورای وحدت بود اما آخرین نفر نبود کما اینکه صبح امروز خبری مبنی بر فهرست کامل شورای وحدت منتشر شد و در آن اسم علی یزدی‌خواه که پیش از این نام او در لیست شورای وحدت بود، به چشم نمی‌خورد.

البته این بار شورای وحدت بلافاصله گزینه جایگزین یزدی‌خواه را به لیست اضافه کرده بود. پیگیری‌های خبرگزاری خبرآنلاین درباره چرایی حذف علی یزدی‌خواه حاکی از آن است که با توجه به اینکه هرکدام از احزاب سهمی در لیست دارند، حزب معرف یزدی‌خواه که همان حزب موتلفه است، خواستار حذف نام او از لیست شورای وحدت شده است و همایون عباسی جایگزین یزدی خواه شده است.

 

 

حمایت سعید حدادیان از قالیباف 
کامران عابدی فعال رسانه ای، در شبکه اجتماعی ایکس بخش هایی از صحبت های حمایتی یک مداح معروف از قالیباف را منتشر کرد و نوشت:

حاج سعید حدادیان: شک نداریم قالیباف‌ها دنبال زندگی شخصی نبوده‌اند و خدماتش جلوی چشم ماست.

حرف درست از اهلش باید شنید نه سایبری های نامعلوم

نشست جمعی از مداحان اهل‌بیت (ع)، با محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس

 

 

ایزدخواه: برخی فعالان اجتماعی، فرهنگی و عدالتخواهان لیست انتخاباتی «انسجام» را منتشر می‌کنند
نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی گفت که قرار است برخی از فعالان اجتماعی و فرهنگی و عدالتخواهان و برخی اندیشکده‌های فعال لیستی به نام «انسجام» در تهران و چند استان دیگر منتشر کنند.روح‌الله ایزدخواه در گفت‌وگو با ایسنا درباره آخرین وضعیت لیست‌های انتخاباتی در تهران گفت: بنده خیلی دنبال لیست‌ها نیستم، در صورت دعوت در جلسات آن‌ها شرکت می‌کنم وگرنه کار خودمان را دنبال می کنیم.وی ادامه داد: تاکنون جلسه‌ای با ائتلاف «امنا» داشته‌ام و صحبت‌هایی صورت گرفته است. فعالان اجتماعی و فرهنگی و عدالتخواهان و برخی اندیشکده های فعال نیز در یک همبستگی به دنبال انتشار لیستی به نام «انسجام» در تهران و چند استان دیگر هستند که با آن‌ها نیز جلساتی برگزار کرده‌ام.

 

 

آخرین وضعیت جبهه اصلاحات در آستانه انتخابات مجلس
سخنگوی جبهه اصلاحات آخرین وضعیت این تشکل سیاسی برای چگونگی حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی را تشریح کرد.جواد امام در گفت‌وگو با ایسنا درباره تازه‌ترین اقدامات جبهه اصلاحات برای انتخابات، اظهار کرد: آنچه تصمیم جبهه اصلاحات با توجه به شکل‌گیری این مجموعه برای انتخابات بوده است، در نهایت به این نقطه رسیده که جبهه اصلاحات امکان ارائه لیست در تهران را ندارد. در استان‌ها هم به همین شکل تصمیم‌گیری شد که با توجه به استقلال جبهه‌های استانی در آیین‌نامه ما، چنانچه کاندیدای اصلاح‌طلبی در استان‌ها یا شهرستان‌ها وجود دارد با دوسوم اعضای واجد رأی امکان حمایت از این افراد وجود داشته باشد.امام یادآور شد: در این دوره اعضای جبهه اصلاحات تصمیم گرفتند اگر امکانش فراهم باشد فقط از کاندیدای اصلاح‌طلب حمایت کنند نه کاندیداهای نیابتی تا مشخص باشد برای جریان اصلاح‌طلب امکان ارائه لیست فراهم نشده تا انتخاباتی رقابتی رقم بزند که مسیر را تغییر دهد یا اصلاحش کند.

 

 

رضوانی: جبهه پایداری در راستای اهداف انقلاب با جریان‌های انقلابی همکاری می‌کند
عضو شورای مرکزی جبهه پایداری انقلاب اسلامی گفت که جبهه پایداری با جریان‌های انقلابی در راستای اهداف انقلاب و افزایش کارآمدی نظام و کارگزاران نظام همکاری داشته و دارد.غلامحسین رضوانی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: مردم وظایفشان را درباره انتخابات انجام می‌دهند. فعالان سیاسی نیز در عرصه انتخابات فعالیت دارند،‌ حتی آن‌هایی که وانمود می‌کردند تحرک کافی در رقابت‌های انتخاباتی وجود ندارد، هم بسیار پرتحرک هستند.

 

 

انتشار فهرست غیررسمی شورای ائتلاف انقلاب اسلامی در تهران
به نوشته خبرگزاری مهر، فهرست غیررسمی کاندیداهای شورای ائتلاف انقلاب اسلامی در تهران به شرح زیر است:

۱ - محمدباقر قالیباف

۲ - حجت الاسلام مرتضی آقاتهرانی

۳ - مصطفی غفاری

۴ - مرتضی کامل نواب

۵ - سیدمجتبی صفایی

۶ - سعید احدیان

۷ - بابک نگاهداری

۸ - سعید آجرلو

۹ - شکری

۱۰ - مهدی شریفیان

۱۱ - محمد ابراهیم رسولی

۱۲ - محمد خجسته

۱۳ - اصغر پورمحمدی

۱۴ - حسین نجابت

۱۵ - فاطمه قاسمپور

۱۶ - زهرا قلنبر

۱۷ - فاطمه حائری

۱۸ - الهه عطایی

۱۹ - حجت الاسلام محمدحسین حسین زاده بحرینی

۲۰ - حجت الاسلام علیرضا سلیمی

۲۱ - محمد کوثری

۲۲ - مالک شریعتی

۲۳ - عبدالحسین روح‌الامینی

۲۴ - محسن دهنوی

۲۵ - علی خضریان

۲۶ - غلامحسین رضوانی

۲۷ - مجتبی زارعی

۲۸ - محمود دهقانی

۲۹ - زهره سادات لاجوردی

۳۰ - زهره طبیب‌زاده

 

 

متقی‌فر: لیست مشترک مورد تایید نیست
امروز ۵ اسفندماه بود که  خبرگزاری اصولگرای تسنیم لیست مشترک شورای ائتلاف و جبهه پایداری برای انتخابات مجلس دوازدهم با سرلیستی محمدباقر قالیباف را رسانه ای کرد.در پی آن، مجید متقی‌فر، سخنگوی جبهه پایداری، در گفت‌وگو با ایسنا، این لیست را غیررسمی خواند و گفت: گمانه زنی‌هایی درباره لیست جبهه پایداری و شورای ائتلاف منتشر شده که مورد تائید جبهه پایداری نیست.وی توضیح داد: جبهه پایداری انقلاب اسلامی همچنان بر مبنای شاخص‌ها ضمن بررسی لیست مستقل خود، همچنان با دیگر گروه‌های انقلاب همچون شورای ائتلاف در حال گفت‌وگو است و هنوز نتایج گفت‌وگو نهایی نشده است.متقی‌فر همچنین گفت: امیدواریم بتوانیم بر مبنای شاخص‌ها به وحدت برسیم.

 

 

همسر فریدون عباسی کاندیدای مجلس دوازدهم شد
داوطلب هرمزگان در انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: اگر نماینده‌ای در انتصابات و کار دولت دخالت کرد سبب می‌شود نتواند بعدا از دولت برای انجام نشدن کار در همان قسمت مورد دخالت قرار گرفته بازخواست کند.نزهت شبان آزاد همسر فریدون عباسی رئیس اسبق سازمان انرژی اتمی و نماینده فعلی کازرون و کوه‌چنار در مجلس یازدهم است. او که کاندیدای مجلس دوازدهم از حوزه انتخابیه هرمزگان شده است، در بخش هایی از گفتگو با خبرگزاری تسنیم در رابطه با مردمی بودن نمایندگان اظهار داشت: نماینده مجلس باید مردمی باشد و ساختاری برای جمع آوری نظرات مردم و شنیدن دغدغه و مشکلات آنها تعبیه کند تا دسترسی مردم به وی تسهیل شود.

 

 

دبیرکل جبهه پایداری: سرلیست ما آقاتهرانی است
دبیرکل جبهه پایداری گفت: سرلیست جبهه پایداری در صورت ارائه فهرست مستقل، آقاتهرانی هستند و در صورت وحدت با جبهه انقلابی دیگر، فهرست ارائه شده دو نفر سرلیست خواهد داشت.صادق محصولی دبیرکل جبهه پایداری انقلاب اسلامی با اشاره به انتخابات آتی اظهار داشت: اینکه در روند وحدت بین جریان‌های انقلابی نیاز به تنزل و گذشت است کاملا موضوع قابل درکی است ولی وقتی معیار اصلی انتخاب نامزدها برای نمایندگی مجلس اصلح بودن باشد باید توجه کرد افرادی که شائبه تخلف، چه تخلف مالی و چه تخلف‌های دیگر داشته باشند نباید در فهرست نامزدهای نمایندگان مجلس قرار بگیرند.

 

 

منوچهر متکی: کمک‌های مردمی به کاندیداها باید «بلاشرط» باشد
سرلیست شورای وحدت می‌گوید: کمک‌های مردمی باید بلاشرط باشد، یعنی افراد براساس شناختی که از نماینده یا فهرست دارند کمک‌های خود واریز کنند و نماینده شفاف و روشن اعلام کند که این کمک‌ها بلاشرط است.

 

 

جبهه پایداری لیست ۲۵ نفره اعلام کرد
باوجود گمانه‌زنی‌ها پیرامون‌ اجماع شورای ائتلاف و جبهه پایداری اما همچنان وحدتی میان این دو جریان شکل نگرفته است. با این حال اما از شب گذشته برخی از چهره‌های رسانه‌ای با انتشار یک لیست مدعی شدند که شورای ائتلاف و جبهه پایداری به اجماع رسیده‌اند.براساس کسب اطلاع خبرنگار رجانیوز همچنان تلاش‌های این دو جریان برای رسیدن به اجماع ادامه دارد. با این حال اما در صورت عدم توافق جبهه پایداری با شورای ائتلاف، جبهه پایداری لیست جداگانه‌ای منتشر می‌کند. تاکنون ۲۵ نفر از اسامی این لیست مشخص شده که به شرح زیر است:

مرتضی آقاتهرانی/ سیدمحمود نبویان/ علی خضریان/ غلامحسین رضوانی/ زهره سادات لاجوردی/ زهره طبیب‌زاده/ فاطمه آلیا/ بتول نامجو/ رضا تقی‌پور انوری/ ابراهیم کارخانه/ مجتبی زارعی/ محمدهادی زاهدی وفا/ مهدی دهمرده/ عباسعلی رهبر/ سعید کرمی/ امیرحسین ثابتی/ اقبال شاکری/ محمدمهدی اسعدی/ سید محمدجواد ابطحی/ محمدحسین محترم/ محمدحسن شفق/ امیر محبی/ بیژن نوباوه/ محمود دهقانی/ حامد عطاری

 

 

کنایه کیهان به اصلاح طلبان با مثالی از گوشت کوبیده!
روزنامه کیهان از بیانیه ۱۱۰ فعال اصلاح‌طلب به تندی انتقاد کرد.در ستون گفت و شنود این روزنامه آمده است: 

گفت: برخی از مدعیان اصلاحات بیانیه ۱۱۰ فعال اصلاح‌طلب با موضوع ضرورت شرکت در انتخابات را که با عنوان «روزنه‌گشایی» منتشر کرده بودند، به سخره گرفته و با این ادعا که انتخابات آزاد نیست اقدام این ۱۱۰ نفر را محکوم کرده‌اند!

گفتم: یکی از امضاء‌کنندگان بیانیه در پاسخ به این مدعیان اصلاحات به ده‌ها نمونه مستند اشاره کرده که در آن مدعیان اصلاحات به دروغ می‌گفتند انتخابات آزاد نیست! ولی در انتخابات شرکت کرده و رای هم آورده بودند.

گفت: همان امضاء‌کننده بیانیه خطاب به افراطیون مدعی اصلاحات گفته است؛ «نمی‌شود که هر بار ما چک سفید امضا بدهیم و بگوییم ما کاندیدا نداریم و بعد شما تشریف بیاورید با رای اقلیت رئیس‌جمهور و نماینده شوید»!

گفتم: ایول! هزاران آفرین صد بارک‌الله.

گفت: پته مدعیان اصلاحات را روی آب انداخته و نشان داده است که می‌گویند شرکت نمی‌کنیم! تا بقیه اصلاح‌طلبان جا بزنند و زمینه برای شرکت افراطیون آماده شود!

گفتم: شام آبگوشت بود، یکی از بچه‌ها قهر کرده و گفت؛ من که آبگوشت دوست ندارم! مادر مقداری گوشت کوبیده برای او کنار گذاشت و طرف که زیر چشمی نگاه می‌کرد گفت؛ من که قهر کرده‌ام و نمی‌خورم! ولی برای هرکس که کنار گذاشته‌ای خیلی کم است!

 

 

«اعتماد ملی» جدایی از جبهه اصلاحات را تکذیب کرد
محمدصادق جوادی حصار، سخنگوی حزب اعتمادملی خبر جدایی این حزب از جبهه اصلاحات را تکذیب کرد.محمدعلی وکیلی، مدیرمسئول روزنامه ابتکار و نماینده سابق مجلس در گفت‌گویی با خبرگزاری ایرنا از جدایی حزب‌های اعتمادملی، کارگزاران و ندای ایرانیان از جبهه اصلاحات خبر داده است که در گفت‌وگوی سخنگوی حزب اعتمادملی با اعتمادآنلاین جوادی حصار این خبر را به شدت تکذیب کرد.سخنگوی حزب اعتمادملی درباره گفت‌وگوی وکیلی اعلام کرد که یا خبرگزاری برداشت اشتباه از صحبت‌های ایشان کرده است یا خود آقای وکیلی از اخبار موجود برداشت اشتباه کرده‌اند.جوادی حصار در ادامه گفت‌وگو با اعتمادآنلاین تاکید کرد که حزب اعتمادملی همچنان عضو جبهه اصلاحات است .

 

 

فهرست جبهه پیشرفت، رفاه و عدالت در تهران اعلام شد
رئیس ستاد انتخابات جبهه پیشرفت رفاه و عدالت از انتشار لیست کاندیداهای این تشکل سیاسی اصولگرا برای انتخابات مجلس شورای اسلامی خبر داد.حسن بیادی با اشاره به همراهی این جبهه با شورای وحدت از اعلام فهرست مشترکی با حضور برخی از نامزدهای فهرست شورای وحدت و جمعی از نامزدهای دیگر با هدف تحول اساسی در مجلس، اسامی فهرست جبهه پیشرفت را به شرح زیر اعلام کرد:

 منوچهر متکی
سید ابوالقاسم رئوفیان

فریدون قدیری ابیانه
 سید کمال هدی
حجت الاسلام سید محمد جواد جلالی
حبیب الله حبیبی
سردار محمد رویانیان
بهنام حبیب زاده مومن
حجت الاسلام سعید مهدوی کنی
لاله افتخاری
لیلا لاریجانی
نیره قوی
غلامرضا صفدری
عباس نوری

مهدی چقایی
حمید رضا سیفی
ابراهیم حسن بیگی
 سعید سید اقا بنی هاشمی
حجه الاسلام مرتضی چیت سازیان
سید مهدی علوی نیا
وحید عذیری
 علی اکبر درویشی
علی خسروی مقدم

سید جواد حسینی
 علی روزبهانی
مصطفی زندی
 کمال اکبری
 علی اکبر ترابی
فرید شهاب
 سمیه گلپور

 

 

اسامی نهایی ۳۰ نامزد ائتلاف امناء در انتخابات تهران اعلام شد
سید نظام الدین موسوی ۳۰ نامزد ائتلاف امنا در حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس را به این شرح، اعلام کرد:

۱-حمید رسایی
۲-سید نظام الدین موسوی

۳-سید محمود نبویان
۴-بیژن نوباوه
۵-ابراهیم عزیزی
۶-مهدی شاه آبادی
۷-ابوالقاسم جراره
۸-مجتبی رحماندوست
۹-سمیه رفیعی
۱۰-ریحانه اخلاقی
۱۱-پریسا دانشجو
۱۲-زینب قیصری
۱۳-طهورا نوروزی
۱۴-مهدی کوچک زاده

۱۵-امیرحسین ثابتی
۱۶-صالح اسکندری
۱۷-روح الله ایزدخواه
۱۸-احمدعلی یوسفی
۱۹- حسین صمصامی
۲۰-احمد نادری
۲۱-پیمان فلسفی
۲۲-ابوالفضل ظهره وند
۲۳-محمد رویانیان

۲۴-سید مجید موسویان
۲۵-سیدمحمود ابوالمعالی
۲۶-محمد سراج
۲۷-کامران غضنفری
۲۸- مقداد ذکی زاده
۲۹- سعید کرمی(اسلامشهر)
۳۰- سید علی یزدیخواه(شهرری)

 

 

مشاور روحانی: از صندوق رای قهر نکنید، با صندوق اعتراض کنید
مشاور حسن روحانی در دولت های یازدهم و دوازدهم در توئیتی نوشت: از صندوق قهر نکنید؛ با صندوق اعتراض کنید.حسام الدین آشنا، مشاور حسن روحانی در دولت های یازدهم و دوازدهم در شبکه اجتماعی ایکس نوشت: ‏از صندوق قهر نکنید؛ با صندوق اعتراض کنید. هدف از بستن فضای انتخاباتی رأی آوردن اقلیت در غیاب اکثریت است. اگر ۱۰ درصد دیگر از مردم از حق خود استفاده کنند و رأی_اعتراضی⁩ بدهند، همه فهرست‌های رنگارنگ ⁧ آنان⁩ به باد هوا خواهد رفت و راه برای گشایش‌های بیشتر باز خواهد شد.

 

 

علی مطهری: اینکه می‌گویند رأی ندهیم این‌ها بروند یک رویاست
علی مطهری، سرلیست صدای ملت گفت: صدای ملت نشانه مخالفت با وضع موجود و گروه‌های موجود است که به نام انقلابی‌گری کشور را به سمت نابودی می‌برند. نباید انقلاب را رها کنیم تغییر نظام کار آسانی نیست اینکه می‌گویند رأی ندهیم اینها بروند یک رویا است.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱۸
در انتظار بررسی: ۴
انتشار یافته: ۴۴
رای ما "فقط امام زمان"
رای من دوست دارم در ارزوهای خودم (هر چند پوچ )،با حقوق 7.5 میلیون رویا پردازی کنم تا فشار معیشت را فراموش کنم وشما در واقعیات جامعه با حقوق 250 میلیون استراحت کنید تا رویا هایی که وعده دادید را فراموش کنید
جناب مطهری وقتی کاندیدای مقبول فرد وجود نداشته باشد طبیعی است که در انتخابات شرکت نکند
بقیه حرف ها فضولی در امور شخصی مردم است
شما بمانید یا نمانید درانتخابات شرکت نمی کنیم
کانون مداحان نبایستی با قالیباف می نشستند . چون برچسب سیاسی می گیرند و با اعتقادات مردم بازی کردن است
پاسخ ها
آرش
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۱:۳۵ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۷
شکوفه های بی شمار تقدیم کانون مداحان
با سلام، اگر بى طرف هستيد، چرا ليست اقاى مطهرى را ننوشتيد.
پاسخ ها
ساسان
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۳۷ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۷
آگر آقای مطهری بگه در دوره های قبل که در مجلس بود چه کارمفیدی انجام داده حتمن بهش رای میدم
هیچ خبری نیست
آرامش کامل برقرار است.
از همین الان می توان مصوبات مجلس بعدی را حدس زد
1-تصویب قانون حجاب آقایان
2-قانون تحریم آیفون و سامسونگ و الجی
3-قانون مالیات بر نشستن و استراحت کردن شهروندان ایرانی
4-قانون افزایش 150 درصدی بودجه صدا و سیما در سال 1404
5-قانون حذف ارز 38500 تومانی کالاهای اساسی
6-قانون تبدیل مدارس و دبیرستان به مساجد و حسینیه
7-قانون صیانت از دستاوردهای فضایی
8-قانون اجبار والدین به فرزند آوری
9-قانون ازدواج زوری در دانشگاه
10- افزایش 500 درصدی عوارض خروج از کشور
11-قانون حضور و غیاب شهروندان در نماز جماعت و هیئت های مذهبی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۰:۱۰ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۶
دمت گرم
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۰:۳۲ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۶
ایول دمت گرم حرف حق جواب نداره ...
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۲۶ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۶
یه قانون تصویب میکه -که جامع و در برگیرنده همه این قوانین باشه(-اونم قانون الزام ریاست جمهور به خبردار شدن از اوضاع مملکت در صبح جمعه)
مملکت مال مولتی میلیاردرهاست
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۱:۰۱ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۶
مملکت مال کسی هست که هیچ کاری نمی کنه و ماهانه 30 میلیون پول مفت میگیره
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۵۹ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۶
عزیرزم 30 میلیون پول تو جیبی بچه کوچکشونه
اگر قالیباف رد صلاحیت میشد رای میدادم.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۲۶ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۶
روحانی که رد صلاحیت شده من رای میدم
ناشناس
| United States of America |
۱۲:۲۹ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۶
روحانی تخم مرغ شانه ای 26 تومان را به رییسی داد 140 شد لذا شما بهتره در هر شرایط رای بدی
آقای مطهری تو هم رفتنی هستی .بدبخت به فکر اخرتت باش
مطهری' کانون پارازیت در کهکشلن راه شیری
خانم جلسه ای با لب و گونه پروتز و ابرو امبره بایدم رد صلاحیت میشد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۵۷ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۶
خوبه که خوشگله
سیاه نمایی در همه شرایط تکلیف مهم شماست انگار
بی انصافی و طعنه و برچسب زنی هنر نیست
کمک به حل مشکلات ولو حاکم با ما هم مسلک نباشه مرام امیرمومنان بوده آنجا که بهترین نیروهای خود را در دولت عمر برای حفظ چارچوب‌ها و حفظ ساختارهای نظام اسلامی معرفی کرد، این دولتمردان موجود که شبانه روزی تلاش می کنند تا چاله های کم کاری رفقای قبلی پرمدعا و زحمت آفرین شما را پر کنند
پس گر کمک نمیکنی هیچ وقت ایراد نگیرید، ومشارکت را بالا ببریم.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۰۷ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۶
حقوق کارمند شده 120 دلار

کدوم مشکلات رو رئیسی حل کرده؟

سال دیگه 800 دلار حقوق بده تا من رای بدم
صاحب نظریه «مملکت مال حزب‌اللهی‌هاست» ردصلاحیت شد؟

آش آنقدر شور شد که خان هم فهمید.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۶:۱۸ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۶
نه این خانم بقصد رفتن به مجلس این حرف را زد که نتیجه عکس داد هیچ گروهی جرات نمی کرد او را در لیست خود قرار دهد درحقیقت توسط مردم رد صلاحیت شده بود
یکی از "مهارتهای زندگی" که توسط "سازمان بهداشت جهانی(WHO)" تعریف شده‌اند، "مهارت تصمیم‌گیری" است.
"مهارت تصمیم‌گیری" به زبان ساده یعنی فرد بتواند با جمع‌آوری و بررسی اطلاعات موجود، ارزیابی نتایج و عواقب آن، بهترین تصمیم را اتخاذ کند. البته مهارت تصمیم‌گیری به این مرحله ختم نمی‌شود و فرد تصمیم‌گیرنده باید مسئولیت و تبعات یک تصمیم را بر عهده بگیرد.
آیا می‌توانم/می‌خواهم مسئولیت و تبعات یک مجلس با ساختار کاملا مشابه با مجلسهای قبلی(هرچند با آدمهای متفاوت) را بر عهده بگیرم؟!
اگر خود مجبور به انتخاب بین دو گزینه بد و بدتر می‌دانستم، شاید علی مطهری را انتخاب میکردم، ولی این تفکر(انتخاب بین دو گزینه بد و بدتر) کاملا غلط است. چراکه وقتی بد را انتخاب کنم، به او فرصت بدتر شدن را هم داده‌ام.
شریعتمداری خودش هم می داند که تمام ابگوشت ها نصیب دوستان او است و کسی هم نقش مادر را در این میان به عهده ندارد
من دو درصد از اسامی رو می شناختم. انگار خیلی از هم غریبه شدیم.
مادرانتخابات شرکت میکنیم وبرای تغییربه افرادلایق رای میدهیم.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۶:۱۵ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۶
دو تا از لایقها را معرفی کن
تفکرنقاد
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۰:۳۰ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۶
تا ساختار درست نشود، با تغییر آدمها اتفاق مثبتی نمی‌افتد.
نماینده‌ای که باید مطیع دستورات ابلاغی از خارج از مجلس باشد، چه تغییری میتواند ایجاد کند؟
یک نماینده در باره تخلفی اطلاع رسانی کرد، میکروفون او را قطع کردند و برای دور بعدی صلاحیتش تایید نشد.
درود بر اقاي اسماعيل كه گفته اند اگر اقاي قاليباف نبود راي ميدادن وافراد مثل ايشان خيلي زيادن
تند روها ریگ های بزرگتر و خطرناکتری به پا دارند همین خانمی که میگفت مملکت مال فلانهاست بدترین ظلم را به نظام میکنند و اصلا هم خودی نیستند هر چند تلاش دارند درلباس خودی دلسوز خود را نشان دهند
البته اقای حدادیان و دوستانشان خدمات زیادی از اقای قالیباف گرفتن این صددرصد درسته
دوستان آقای دکتر ظهروند واقعا قابل اعتماد و با دانش هستن
اغب این لیستها در دو چیز مشترک است .
۱ اقتصاد اهمیت ندارد .
۲ تعامل با جهان و مسله برجام و تحریمها جایی در آینده ندارد .
این آقایان دنبال پست و مقام خودشون هستند کاری که تا حالا کردند و از این به بعد هم تو این کار هستند، ما مردم عادی محلی از اعراب نداریم فقط سوخت میشیم
شماناراحت نشویدخانمی که گفت مملکت مال حزب الهی هاست منظورش لبنان بودکه دست حزب الله است بعدهم معلوم شدکه خودش هم اونیکه گفت نیست
خجالت داره
پس چرا لیست مطهری.... نیست
98 درصد واجدین شرایط رای دادن در انتخابات رای دادن. بهتر از این نمیشه. این پیروزی خجسته باد این پیروزی
واقعا خالص سازی جواب داد هیچ گروهی مانند اصلاح طلبان خوشحال از این خالص سازی نشدند ناخالص ها خودشان را معرفی کردند مچکرم
کنار بزارید این خیمه شب بازی استبدادی را! یک مرد پاک نیت در این خواب‌تان دیدم و آنهم کسی نیست جز مرد پاکدست ومهربان امیرکبیر زمان سید بزرگ اصلاحات اصیل سیدمحمد خاتمی .اگر الانم امر کنه با سر وجان هستیم
برچسب منتخب
# نمایشگاه کتاب # صادق زیباکلام # سیل # خداداد افشاریان # سد قیز قلعه سی
وب گردی