بازدید 7375

نکونام: یک آدم بی‌سروپا جواب حملات مرا می‌دهد

کد خبر: ۱۲۲۲۱۳۰
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۰:۲۱ 16 February 2024

نکونام: یک آدم بی‌سروپا جواب حملات مرا می‌دهد

سرمربی استقلال بعداز پیروزی خانگی مقابل نفت آبادان در واکنش به این موضوع که تیمش در همه بازی‌های داخل خانه به پیروزی رسیده ولی این آمار را در بازی‌های خارج از خانه ندارد، گفت: من به آمار توجهی ندارم. در هر بازی تلاش می‌کنیم که بهترین عملکرد را داشته باشیم، هر اتفاقی بیفتد شرایط خاص فوتبال است.

به گزارش تابناک ورزشی؛ نکونام در واکنش به این موضوع که اختلافات ابتدای فصل، در حال حاضر و در شروع نیم فصل دوم هم ادامه پیدا کرده و باعث نگرانی هواداران شده است، خاطرنشان کرد: همه خسته شده‌اند و هیچ جانی برای ما نمانده است. به جای اینکه شمشیر به دست یاران خودمان بدهیم تا بروند بجنگند، شمشیر را از آنها می‌گیریم و خودمان را خلع سلاح می‌کنیم. نیم‌فصل اول همین داستان بود و الان هم همین داستان است.

وی افزود: باز هم می‌گویم و تکرار می‌گویم که قطعاً دوست ندارند من نتیجه بگیرم و اگر شهامت داشته باشند می‌توانند بگویند بله ما نمی‌خواهیم نکونام نتیجه بگیرد. من به پشتیبانی تیمی که دارم زحمت می‌کشم و کارم را انجام می‌دهم و به برد و باخت نگاه نمی‌کنم. در فوتبال باید همه تیم‌ها لذت ببرند. ما آرامش نداریم و هر روز از قصد و عمد یک داستان برای ما درست می‌کنند. به یک بازیکن کمتر پول می‌دهند و به یکی دیگر بیشتر. قرارداد بازیکنان را درست نمی‌کنند و یک روز مانده به بازی‌ها قرارداد‌ها را امضا می‌کنند.

نکونام بدون نام بردن از فردی اظهار داشت: مشکلات ما مشخص است و هواداران می‌دانند اینها همه کار می‌کنند که تیم نتیجه نگیرد. من اول فصل گفتم و الان هم می‌گویم که هیچ چیزی فرق نکرده و همه جوره ما را اذیت می‌کنند و تحت فشار می‌‌گذارند. الان هم یک آدم بی‌سروپا می‌آید و درباره نظرات من می‌خواهد حرف بزند. متأسفانه آنقدر می‌خواهند فوتبال را کوچک کنند که آدمی که معلوم نیست چه کسی است درباره صحبت‌های من حرف می‌زند. ایشان بیخود می‌کند که بخواهد جواب من را بدهد، اصلاً کی هست؟ همین که وجود نمی‌کند به کمپ و سمت رختکن بیاید معلوم است که چه کار می‌کند.

سرمربی استقلال گفت: اینها یکسری آدم هستند که دشمنی با من را به استقلال کشاندند. با من دشمنی دارید مشکلی ندارد و می‌توانیم از هم خوشمان نیاید ولی باید با هم کار کنیم و استقلال موفق باشد. تلاش‌مان را می‌کنیم ولی این کارها واقعاً خسته کننده شده و نمی‌دانیم چه کار کنیم. چرا کسی الان درباره بازیکنانی که به تیم‌های دیگر دادند صحبت نمی‌کند؟ چرا کسی درباره سعید مهری صحبت نمی‌کند که جدا شده است؟ بیایند توضیح بدهند. درباره هر چیزی که دلشان بخواهد توضیح می‌دهند.

نکونام در پاسخ به این پرسش که اخطارهایی که بازیکنان استقلال گرفتند درست بود؟ گفت: زمانی که در فولاد بودم، با نساجی بازی داشتیم، بازی 2 بر صفر برده را 3 بر 2 باختیم و مشخص بود که من باید ببازم. در آن بازی هم حسن اکرمی داور بود. امروز 5 کارت گرفتیم و در صورتی که صحنه‌هایی را برای حریف نمی‌دید. صحبت‌کردن درباره آن بی‌فایده است. اینقدر مشکلات داریم که نمی‌توانیم برویم جایی جواب پس بدهیم. با همه داریم می‌جنگیم و داور هم روی آن؛ مشکلی نیست.

وی در پاسخ به این سوال که او هم از داور اخطار گرفت؟ خاطرنشان کرد: من جواب شما را نمی‌دهم چون شما اطلاعات غلط در سایت می‌گذارید. شما چطور به دروغ می‌گویید که ما 26 بازیکن داریم. شما الان 27 بازیکن من را بشمارید اگر بودیم من همین جا خداحافظی می‌کنم و می‌روم. به مردم دروغ نگویید. وقتی به من می‌گویند بازیکنان لیست مازادت را نبر، امید و جوانان‌ات را هم نبر، 2 بازیکن مصدوم داریم و 2 بازیکن هم در تیم ملی داریم، چند نفر می‌شویم. آمار دروغ به مردم نگویید، اول فصل هم یک چیز اشتباه گفتید و مجبور به عذرخواهی شدید.

سرمربی استقلال در پاسخ به این سوال که دو هفته بعد تیمش باید با سپاهان بازی کند، آیا دوست دارد که این تیم بازی‌های معوقه‌اش را انجام دهد و بعد با استقلال بازی کند؟ تصریح کرد: ما اینقدر مشکل داریم که فکرمان به این چیزها نمی‌رسد. ما تمرکزمان روی کارمان است و اگر از اینجا بروم بیروم نمی‌دانم مشکل جدیدی برای ما درست می‌کنند یا نه، ولی چو فردا رسد فکر فردا کنیم.

نکونام در خصوص انتخاب سرپرست تیم یادآور شد: سرپرست تیم فعلا صحبتی نکردیم و فعلا آقای خواجه‌گیری کنار ما هستند و کار می‌کنند.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# حادثه سقوط بالگرد رییس جمهور # سید ابراهیم رئیسی # حسین امیر عبداللهیان # سیدمحمدعلی آل هاشم # مالک رحمتی
وب گردی