بازدید 2440

حزب الله ۱۰ پایگاه ارتش اسرائیل را هدف قرار داد

حزب الله لبنان با صدور بیانیه‌های جداگانه اعلام کرد که ۱۰ پایگاه نظامی ارتش رژیم صهیونیستی را هدف حملات امروز خود قرار داده است.
کد خبر: ۱۲۲۲۰۸۳
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۷ 16 February 2024

 

 به گزارش  تابناک به نقل از دانشجو، مقاومت اسلامی لبنان بامداد امروز جمعه با صدور بیانیه‌های اعلام کرد که رزمندگان مقاومت در راستای حمایت از ملت استوار فلسطین در نوار غزه و حمایت از مقاومت شجاع و شرافتمند آن ده پایگاه نظامی ارتش رژیم صهیونیستی را با سلاح‌های مناسب هدف قرار دهند، که به شرح زیر می‌باشد.

- بخش شرقی:

۱- در ساعت ۱۰:۴۰ تجهیزات جاسوسی رژیم صهیونیستی در «رویسات العلم» در مزارع شبعا اشغالی با سلاح‌های مناسب هدف قرار گرفت و مستقیما به اهداف مورد نظر اصابت کردند.
۲- در ساعت ۱۲:۴۵ پادگان «زبدین» در مزارع اشغالی شبعا با موشک فلق هدف قرار گرفت.
۳- در ساعت ۱۳:۱۸ تجهیزات جاسوسی رژیم صهیونیستی در پایگاه «المرج» با سلاح‌های مناسب هدف قرار گرفت و مستقیما به اهداف مورد نظر اصابت کردند.
۴- در ساعت ۱۶:۳۰ پایگاه «السمّاقه» هدف حملات موشکی قرار گرفت.
۵- در ساعت ۱۷:۵۵ شهرک صهیونیست‌نشین «کریات شمون» در واکنش اولیه به کشتار «النبطیه» و «الصوّانه» با ده‌ها راکت کاتیوشا مورد هدف قرار گرفت.
۶- ساعت ۲۱:۱۵ پادگان «کریات شمونه» در پاسخ به کشتار «النبطیه» و «الصوّانه» با تعدادی موشک «فلق» هدف قرار گرفت و موشک‌ها مستقیما به اهداف مورد نظر اصابت کردند.

- بخش غربی:

۱- در ساعت ۱۲:۲۵ تجهیزات جاسوسی رژیم اسرائیل در پایگاه «راهب» با سلاح‌های مناسب هدف قرار گرفت و مستقیما به اهداف مورد نظر اصابت کردند.
۲- در ساعت ۱۷:۱۵ تجمع نظامیان رژیم صهیونیستی در اطراف پادگان «زرعیت» هدف حملات موشکی قرار گرفت.
۳- در ساعت ۱۷:۳۰ پایگاه «برکه ریشا» هدف حملات موشکی قرار گرفت و مستقیما به اهداف مورد نظر اصابت کردند.
۴- در ساعت ۱۷:۴۰ تجهیزات جاسوسی رژیم اسرائیل در پایگاه دریایی «الناقوره» با سلاح‌های مناسب هدف قرار گرفت.

پیش از این گروه‌های مقاومت در عراق و یمن به رژیم صهیونیستی هشدار داده بودند چنانچه حملات و جنگ علیه غزه را متوقف نکند، آن‌ها نیز عملیات خود علیه صهیونیست‌ها و حامیان آن‌ها را از سر خواهند گرفت.

سلام پرواز
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل