بازدید 6112
۱

طالبان از انسداد مرز ایران و افغانستان ناراحت شد!

ذبیح‌الله مجاهد سخنگوی امارت اسلامی اعلام کرد که اکنون افغانستان کشور امن است و برای هیچ کشوری خاک افغانستان تهدید نیست.
کد خبر: ۱۲۲۱۳۲۲
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۵ 12 February 2024

 به گزارش تانباک به نقل از طلوع نیوز، امارت اسلامی افغانستان در واکنش به انسداد مرز ایران و افغانستان می‌گوید که این مسله باید به تفاهم دو کشور صورت گیرد.
 

ذبیح‌الله مجاهد سخنگوی امارت اسلامی تصریح کرد که اکنون افغانستان کشور امن است و برای هیچ کشوری خاک افغانستان تهدید نیست.

سخنگوی امارت اسلامی افزود: به طور کلی اقدامات مرزی از هر کشوری صورت می‌گیرد باید تفاهمات هم باشد و دوم این که هیچ کشوری نباید از افغانستان هراس داشته باشد از جمله جمهوری اسلامی ایران که باید مطمئن باشد از افغانستان به آن‌ها آسیب نمی‌رسد چرا که در افغانستان امنیت و ثبات برقرار است.

آن زمان‌هایی که امنیت نبود جنگ و اشغال وجود داشت. اگر اتفاقی هم می‌افتاد توجیهی داشت، اما اکنون نیاز به چنین اقداماتی دیده نمی‌شود.

تور تابستان ۱۴۰۳
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۱۸
انتشار یافته: ۱
افغانستان ، الان سر و صاحب درست و حسابی نداره .قبلا شاید میشد گفت یک حکومت نصف و نیمه ای دارد ولی الان دیگرهیچ اعتباری ندارد از کجا معلوم شاید روزی این نیروهای کنترل نشده غار نشین به سمت ایران شلیک کنند .
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل
آخرین اخبار