بازدید 3746

کمیته خودمختار و فراقانون در فدراسیون فوتبال با حق بذل و بخشش!

پنجره باشگاه فولاد خوزستان به دلیل شکایت نفراتی چون سعید آقایی، مجید علیاری، فرشید اسماعیلی و مهدی شیری بسته شده بود اما به یکباره پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه باز، قرارداد نفرات جدید این تیم ثبت شد و حتی احسان پهلوان هم برای این در مسابقه جام حذفی به میدان رفت
کد خبر: ۱۲۲۱۲۹۰
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۳ 12 February 2024

کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال و تصمیم هایش صدای همه را در آورده و معنای آیین نامه و قوانین را به شوخی گرفته است. 

به گزارش تابناک ورزشی؛ در شرایطی که پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه‌های لیگ برتری مرتب در حال باز و بسته شدن است و همه روزه اخباری در مورد این مشکل در فوتبال ایران می‌شنویم اما شاهد هستیم که کمیته وضعیت که مسئول رسیدگی به وضعیت بازیکنان و مطالبات بازیکنان و مربیان از باشگاه‌ها است اقدام عجیبی انجام داده است.

پنجره باشگاه فولاد خوزستان به دلیل شکایت نفراتی چون سعید آقایی، مجید علیاری، فرشید اسماعیلی و مهدی شیری بسته شده بود اما به یکباره پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه باز، قرارداد نفرات جدید این تیم ثبت شد و حتی احسان پهلوان هم برای این در مسابقه جام حذفی به میدان رفت.

بعد از مصاحبه امروز فرشید طاهری مسئول سازمان لیگ پیرامون باز شدن پنجره نقل و انتقالات فولاد، آنا از بازیکنانی که از این باشگاه طلب دارند پیگیری کرد که آیا طلب آنها پرداخت شده یا خیر که پنجره باشگاه خوزستانی باز شده اما مشخص شد که مطالبات هیچکدام از این بازیکنان پرداخت نشده است.

ظاهرا باشگاه فولاد خوزستان با ارائه چک ضمانت موفق شده پنجره نقل و انتقالتی خود را در تیم فصل باز و قرارداد بازیکنان جدیدش را ثبت کند اما سوال اینجا است که آیا این ضمانت برای همه باشگاه وجود دارد؟ اگر قرار است که از همه باشگاه ها برای پرداخت مطالبات بازیکنان، چک ضمانت دریافت شود پس اساسا چرا باید پنجره نقل و انتقالات باشگاه ها بسته شود؟

جالب اینجا است که جمشید نورشرق رئیس کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال هرگز در مورد جزئیات باز یا بسته شدن پنجره نقل و انتقالات باشگاه‌ها توضیحی نمی‌دهد و این سوال برای سایر باشگاه‌ها ایجاد می‌شود که چرا پنجره یک باشگاه با چک باز می‌شود و باشگاهی دیگر باید حتما مطالبات بازیکنان سابق خود را پرداخت کند و سپس مجوز ثبت قراردادهای جدید را دریافت کند.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل