بازدید 2957
۶

مردم عزیز طوری نشود که اصل نظام فدا شود

نماینده مردم استان خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: مردم عزیز طوری نشود که بر اثر کاستی‌ها و ضعف‌ها اصل نظام فدا شود.
کد خبر: ۱۲۲۱۰۷۹
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۹:۲۴ 11 February 2024

به گزارش «تابناک»، آیت‌الله سید محمدعلی موسوی جزایری با حضور در خبرگزاری دانشجویان ایران و در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا افزود: مردم عزیز ما هم عِرق ایرانی و غیرت ملی دارند و هم غیرت اسلامی اما نباید  طوری شود که بر اثر کاستی‌ها و ضعف‌ها، اصل نظام فدا شود. مصلحت کشور را می‌دانیم و بالاتر از آن تکلیف شرعی و الهی را می‌دانیم.  حضور شما در راهپیمایی ۲۲ بهمن هرچه بیشتر باشد پشتوانه کشور برای استقلال و اقتدار کشور بیشتر می‌شود.

حضور پرشور مردم دست غرب برای اعمال فشار بر ایران را می‌بندد

نماینده مردم استان خوزستان در مجلس خبرگان رهبری با یادآوری جلسه مشترکش با چند نفر از مقامات کشور، گفت: این جلسه که حدود سه ساعت طول کشید به تشریح برنامه‌ها، تصمیمات و اقدامات آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها علیه کشورمان گذشت. در این جلسه بر مشارکت فعال مردم عزیز کشورمان در راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات اسفند ماه تاکید شد. با حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن دست غرب برای اعمال فشار بر جمهوری اسلامی ایران دیگر باز نخواهد بود.

وی بار ذیگر خطاب به مردم تاکید کرد: عزیزان من دشمن داریم؛ بنابراین باید طوری عمل کنیم که کشورمان را از لابه‌لای سختی‌ها و مشکلات نجات دهیم و به ساحل نجات هدایت کنیم. اینکه دلتنگ شویم و مثلا بگوییم در انتخابات شرکت نمی‌کنیم خب کار قطعا بدتر می‌شود چون با همین عدم مشارکت نقطه ضعفی به دست آمریکایی‌ها می‌افتد و آنان نیز از خدای‌شان است که هر چه بیشتر بر علیه ما بتازند و مشکلات کشور را بیشتر کنند.

آیت‌الله جزایری تاکید کرد: چنانچه مردم فعالانه در انتخابات شرکت کنند غرب و اسراییل در برنامه‌هایی که در صددند علیه ایران و منطقه انجام دهند در آینده، تضعیف می‌شوند.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری تاکیدات چند روز گذشته مقام معظم رهبری را دلیل دیگری بر حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن برشمرد و اظهار کرد: ایشان با توجه به اطلاعات وسیعی که از باطن امور دارند از مردم خواسته‌اند که در راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مشارکت بالایی داشتند باشند. خب تاکیدات ایشان برای ما تکلیف ایجاد می‌کند تا به فکر کشورمان باشیم. برای این‌که امنیت کشورمان همین طور که تا کنون محفوظ بوده محفوظ بماند و بر مشکلات کشور قائق بیاییم باید انقلاب و نظام‌مان را تقویت کنیم و به آینده امیدوار باشیم.

وی امیدواری به آینده انقلاب را از اوجب واجبات دانست و تاکید کرد: از بدترین گناهان این است که ناامید باشیم و ان‌شاءالله پیروز می‌شویم. مکررا از امام امت می‌شنیدم که می‌گفتند: «سنگر را بگیرید و حفظ کنید و بدانید که شما پیروزید.» و الحمدلله با وجود جنگ تحمیلی و بالا و پایین شدن‌های بسیار در نهایت امر پیروز شدیم. عزیزانم همانطور که امام امت گفتند با توکل به خدا و امیدوار بودن به آینده و استقامت در برابر مشکلات باید انقلاب را حفظ کنیم.

آیت‌الله جزایری تاکید کرد: خواهشم این است که در راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات اسفند ماه شرکت فعال داشته باشید.

سلام پرواز
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱۶
در انتظار بررسی: ۴
انتشار یافته: ۶
??
این جمله باید سالها پیش به مسولان گفته می شد و شاید گفنه هم شد ولی کسی گوش نکرد .
کاستی و ضعف نداریم ، عزیزم .
چرا باز هم مخاطب مردم هستند. مردم کم گذاشته اند مگر؟
یعنی دیدگاه همان دیدگاه قدیمی است و اگر کلمات عوض شده مقصد تغییر نکرده است.
نه به انتخابات
بدهکار هم شدیم!
قشنگ مردم همه جوره پای نظام بودن اما برخی مسئولین نابخرد باعث تمام این اتفاقات ناخوشایند شدند
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل
آخرین اخبار