بازدید 2817

قیمت واحد‌های مسکن اقتصادی اعلام شد

مدیرعامل اتحادیه تعاونی‌های عمرانی تهران، قیمت واحد‌های مسکن اقتصادی را اعلام کرد.
کد خبر: ۱۲۲۰۴۹۱
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۵ 07 February 2024

 به گزارش تابناک به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، مدیرعامل اتحادیه تعاونی‌های عمرانی تهران گفت: واحد‌های مسکن اقتصادی ظرف مدت ۲۴ ماه با قیمت پایه ۲۵ میلیون تومان در هر متر مربع ساخته خواهند شد.
 

 خشایار باقر پور مدیر عامل اتحادیه تعاونی‌های عمرانی تهران درخصوص قیمت واحد‌های مسکن اقتصادی، گفت: با توجه به نوسانات ارزی و تغییر قیمتی که ایجاد شده است سعی کرده ایم قیمت‌های که پیش از این برای ساخت پروژه‌ها اعلام کرده بودیم تغییری نکند و در حال حاضر قیمت این واحد‌ها با حدودی ۲۵ میلیون تومان آغاز می‌شود.

وی با بیان اینکه در حال حاضر قیمت واحد‌ها با توجه به مدت زمان ساخت تغییر می‌کند بنابراین برای بسیاری از سازندگان صرفه اقتصادی دارد که هرچه زودتر واحد‌های مسکونی ساخته شود چراکه با توجه به نوسانات تورمی قیمت‌ها تغییر می‌کند.

باقر پور با اشاره به اینکه پروژه‌های مسکن اقتصادی در قالب چند فاز ساخته خواهد شد گفت: این واحد‌ها ظرف مدت ۲۴ ماه ساخته می‌شوند و حدود ۶ ماه برای طراحی و اجرای آن زمان مورد نیاز است تا آن‌ها را اجرا کنیم.

مدیرعامل اتحادیه تعاونی‌های عمرانی تهران توضیح داد: هیچ برنامه‌ای برای پیش فروش این واحد‌ها وجود ندارد و اگر فردی متقاضی است باید در شرکت تعاونی‌ها در قالب مشارکت کننده اقدام به خرید سهام کند بنابراین برنامه‌ای برای پیش فروش این واحد‌ها وجود ندارد.

وی افزود: اجرای این پروژه‌ها هیچ تناقضی با ارزش‌های ایرانی و اسلامی ندارد و روند ساخت این پروژه‌ها زمینه ساز افزایش تولید و در نتیجه عرضه مسکن در کشور می‌شود.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# انتخابات # محمدباقر قالیباف # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # مسعود پزشکیان # انتخابات ریاست جمهوری