بازدید 7584
۲
تسنیم:

بازداشت ۴ نفر از مدیران داخلی پالایشگاه نفت تهران

یک منبع آگاه از بازداشت تعدادی از مدیران داخلی پالایشگاه نفت تهران در ماه‌های اخیر خبر داد و گفت: ۴ نفر از مدیران پالایشگاه نفت تهران از ماه‌ها پیش دستگیر و پرونده قضائی برای رسیدگی به تخلفات آن‌ها تشکیل شده است.
کد خبر: ۱۲۰۵۳۲۷
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۴۰۲ - ۱۷:۴۱ 18 November 2023

به گزارش تابناک، ۴ نفر از مدیران داخلی پالایشگاه نفت تهران به دلیل تخلف در زمینه تغییر کاربری، قطع اشجار و فاکتورسازی در خرید مایحتاج دستگیر شدند.
 
یک منبع آگاه در گفتگو با تسنیم از دستگیری تعدادی از مدیران داخلی پالایشگاه نفت تهران در ماه‌های اخیر خبر داد و گفت: ۴ نفر از مدیران پالایشگاه نفت تهران از ماه‌ها پیش دستگیر و پرونده قضائی برای رسیدگی به تخلفات آن‌ها تشکیل شده است.
 
بخشی از دستگیری‌ها در پالایشگاه نفت تهران به دلیل بروز تخلفات در ساخت‌وساز و توسعه این مرکز از جمله قطع اشجار و تغییر کاربری بوده است.
 
همچنین به گفته این منبع آگاه اسنادی از بروز تخلف در فاکتور‌های خرید مایحتاج پالایشگاه مشاهده شده که پس از بررسی منجر به تشکیل پرونده شد و در حال حاضر ۴ نفر از مدیران داخلی این پالایشگاه به دلیل تخلفات صورت گرفته دستگیر و تفهیم اتهام شدند.
 
حجم ریالی این تخلفات براساس برآورد‌های اولیه، بیش از یکصد میلیارد تومان اعلام شده است.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۵
در انتظار بررسی: ۴
انتشار یافته: ۲
بنده از کارکنان پیمانکاری شرکت پالایش نفت تهران هستم دزدی های آقایان خوب بجا هستش ولی وقتی می‌خوان یه پولی به کارگر بدبخت بدن هزار جور عذر و بهانه درمیارن
سلام خدا را شکر که اخر یه خبری اومد بیرون در این مورد خاص
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم