بازدید 3481
۴

اقدام سیاسی آلبانی؛ رد ویزای کشتی‌گیران ایران

کد خبر: ۱۱۹۹۷۳۵
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۴۰۲ - ۲۲:۴۷ 20 October 2023

کشور آلبانی به تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی زیر ۲۳ سال (امید) کشورمان برای حضور در رقابت‌های جهانی این رشته ویزا نداد.

به گزارش تابناک ورزشی و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، روابط بین الملل فدراسیون حدود یک ماه پیش برای حضور تیم‌های ملی کشتی امید ایران در رقابت‌های جهانی، مدارک لازم را به فدراسیون کشتی کشور آلبانی و اتحادیه جهانی ارائه داد.

در ادامه با وجود پیگیری‌های رسمی و غیر رسمی فدراسیون کشتی از مبادی ذیربط و قول‌های همکاری از سوی فدراسیون کشتی آلبانی و همچنین پیگیری‌های فدراسیون کشتی ایران از اتحادیه جهانی کشتی، کشور آلبانی به دلایل سیاسی از دادن ویزا به جوانان برومند کشورمان که شانس اول قهرمانی در این مسابقات محسوب می شدند، را نداد.

فدراسیون کشتی و کمیته ملی المپیک کشورمان اعتراض شدید خود را به نهادهای ذیربط در این باره داشته و پیگیر احقاق حق ورزشکاران کشورمان خواهند بود هرچند واضح است که چرا کشور آلبانی که دشمنی خود را به مردم ایران ثابت کرده به چه دلیل و در حمایت از چه کسانی دست به این اقدام خارج از عرف و بر خلاف قوانین بین المللی زده است.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۴
بهتر الکی پول حروم نمیشه
دبیر الان باید عملی برود و در مقابل امریکا و اسرائیل بجنگد نه اینکه دنبال مسابقه در اروپا و هتل و عشق حال باشد
فراموش نکنید این مساله قبل از اینکه مربوط به دولت آلبانی باشد در ارتباط با هیئت رئیسه فدراسیون کشتی جهانی است.
تاکنون حتی یکبار شنیده ، دیده و نوشته نشده که کشتی گیری از کشور آلبانی در مسابقات شرکت کرده باشد ولی بدلیل قدرت تیم کشتی جوانان کشور آلبانی که پناهگاه گروه مجاهدین شده برای برگزاری مسابقه انتخاب شده
و ضعف نمایندگان ایران در فدراسیون جهانی این اتفاق افتاده
اگه یک کشتی گیر ما با کشتی گیر رژیم صهیونیستی کشتی نگیره فدراسیون جهانی کلی بگیر ببند راه میندازه و درصدد محرومیت کشتی ما بر میاد . حالا یک کشور برای کشتیگیران ما ویزا صادر نمیکنه اونوقت فدراسیون جهانی عین خیالش نیست . به این میگن دموکراسی و حقوق بشر غربی
برچسب منتخب
# توماج صالحی # نمایشگاه کتاب # صادق زیباکلام # سیل # خداداد افشاریان
وب گردی