بازدید 2234

تخلیه ۶ فرودگاه در فرانسه بعد از تهدید به بمب گذاری

فرودگاه‌ های لیل، لیون، نیس و تولوز در فرانسه به دلیل تهدید بمب‌ گذاری تخلیه شدند.
کد خبر: ۱۱۹۹۳۲۵
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۱ 18 October 2023

به گزارش  تابناک به نقل از "اس ار اف"، رسانه‌های فرانسوی امروز چهارشنبه از تخلیه ۶ فرودگاه در فرانسه بعد از تهدید به بمب گذاری خبر دادند.
 

به نوشته رسانه‌ها در فرانسه، فرودگاه‌های لیل، لیون، نیس و تولوز به دلیل تهدید بمب‌گذاری تخلیه شدند.
 
شبکه تلویزیونی بی اف ام تی وی با اشاره به اطلاعات پلیس گزارش داد که صبح روز چهارشنبه تهدید‌های مربوطه در این مناطق دریافت شد. فرودگاه لیل نیز از تهدید بمب گذاری خبر داد.
 
یک چمدان رها شده باعث شد نیرو‌های امنیتی روز چهارشنبه در فرودگاه نیس وارد عمل شوند. فرودگاه اعلام کرد که اکنون عملیات به حالت عادی بازگشته است.
 
اپراتور فرودگاه لیل هم عملیات تخلیه را تایید کرد در پستی آمده است که نیرو‌های امنیتی دولتی پس از تهدید بمب گذاری در محل هستند.
 
چند روزی است که تهدیدات بمب گذاری در فرانسه افزایش یافته است. موزه لوور پاریس نیز اخیرا تحت تأثیر هشدار‌های بمب گذاری قرار گرفت و کاخ ورسای حتی دو بار تحت تاثیر این شرایط قرار گرفت. هنوز مشخص نشده است که چه کسی پشت این تهدیدات است.
 
فرانسه در حال حاضر در بالاترین سطح هشدار تروریستی قرار دارد پس از آن که یک مرد روز جمعه در مدرسه‌ای در آراس به معلمی چاقو زد و سه نفر دیگر را زخمی کرد. سازمان تروریستی داعش مسئولیت این حمله را بر عهده گرفت. عامل حمله توسط پلیس دستگیر شد. روز دوشنبه قبل از برگزاری مراسم یادبود در مدرسه نیز تهدید به بمب گذاری وجود داشت.

منبع: تسنیم
تور تابستان ۱۴۰۳
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل
آخرین اخبار