رصد هیات مدیره‌ شرکت‌ بورسی کابل البرز

این دومین قسمت از بررسی مدارک تحصیلی غیرمرتبط هیات مدیره ها و مدیرعاملان شرکت های بورسی است. در این قسمت به مورد عجیبی در هیات مدیره کابل البرز برخورد کردیم.
کد خبر: ۱۱۹۸۷۶۳
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۴۰۲ - ۱۹:۰۷ 15 October 2023

به گزارش نبض بورس، یکی از آفت های بازار سرمایه انتخاب هیات مدیره ها و مدیرعاملان با مدارک غیرمرتبط به ماهیت شرکت می باشد. از این پس بنا داریم که به معرفی این نوع از هیات مدیره ها و مدیرعاملان در نبض بورس بپردازیم. این قسمت به هیات مدیره و مدیرعامل بالبر پرداخته ایم.

معرفی کابل البرز

شرکت کابل البرز (سهامی عام) در تاریخ ۲۸ اردیبهشت ۶۲ به صورت شرکت سهامی خاص تاسیس و در ۲۵ اردیبهشت ماه همان سال در اداره ثبت شرکت‌ها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسید. شرکت با خرید واحد شماره یک بانک صنعت و معدت نسیت به اخذ پروانه بهره برداری بنام کابل البرز اقدام و در تاریخ ۱۷ دی ماه ۶۸ دریافت نمود. شرکت در تاریخ ۹ تیرماه ۷۱ به شرکت سهامی عام تبدیل و در تاریخ ۱۰ مرداد ماه ۷۲ در بورس اوراق بهادار تهران پذیرفته شد. نام آن از تاریخ ۲۸ اسفندماه ۷۳ در تابلو بورس با نماد بالبر درج گردید.

موضوع فعالیت شرکت طبق ماده دو اساسنامه و در ارتباط با موضوعات اصلی عبارت از خرید و اجاره کارخانجات به منظور تولید میله، سیم و کابل مسی و آلومینیومی جهت مصارف الکتریکی و مخابراتی و ... و انجام کلیه عملیات بازرگانی و مالی، واردات و صادرات، اخذ تسهیلات مالی از بانک ها، موسسات مالی و اشخاص (داخل یا خارج) و اخذ موافقت نامه‌های اصولی و هر گونه مجوز دیگر به منظور اجرای طرح‌های تولیدی و معاملات اموال منقول و غیرمنقول مربوط به موضوع شرکت می‌باشد.

شرکت پیشگام در تولید کابل‌های فشار متوسط ​​تا ۳۳ کیلو ولت و فشارقوی تا ۱۳۲ کیلو ولت می‌باشد.

یک دامپزشک در هیات مدیره بالبر!

بررسی های نبض بورس نشان می دهد که یک نفر با مدرک دامپزشکی در هیات مدیره کابل البرز حضور دارد!
این فرد حمیدرضا اشراقی دارای مدرک دکترای دامپزشکی است که نماینده خانه برق گستر در هیات مدیره بالبر می باشد.
دامپزشکی که عضو هیات مدیره کابل البرز شد!  
 سهام این شرکت در بازار دوم بورس معامله می شود.
 
  • رصد هیات مدیره‌های شرکت‌های بورسی هر روز ساعت ۹ صبح از سایت نبض بورس منتشر می‌شود.
تور تابستان ۱۴۰۳
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل
آخرین اخبار