بازدید 24110
۶

بازگشت گوینده قدیمی به صداوسیما

عذرا وکیلی اعلام کرد: بعد از دو سال دوری از کار کودک در رادیو، دوباره از من خواستند که به رادیو برگردم و برنامه‌ای تلفیقی بین کودک و خانواده را تهیه کنیم.
کد خبر: ۱۱۹۸۵۳۲
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۹ 14 October 2023

به گزارش تابناک، عذرا وکیلی ـ گوینده پیشکسوت صدا ـ درباره همکاری‌اش با رادیو با برنامه جدید «صدای زندگی» گفت: بعد از دو سال دوری از کار کودک در رادیو، دوباره از من خواستند که به رادیو برگردم و برنامه‌ای تلفیقی بین کودک و خانواده را تهیه کنیم. در برنامه «صدای زندگی» سعی می‌کنیم که اتاقی به نام اتاق کودک درست کنیم که در این اتاق کودک، بچه‌ها با آزادی می‌توانند، بازی کنند، مسابقه برایشان بگذاریم، شادی کنند تا بزرگتر‌ها و مخاطبان این برنامه، با شنیدن صدای بچه‌ها روحیه‌شان عوض شود. وقتی خنده بچه‌ای شنیده می‌شود، می‌بینید که چقدر نشاط‌آور است. 

این تهیه‌کننده پیشکسوت رادیو ادامه داد: صدای کودک در خانه، امید و نشاط می‌آورد. زندگی دوباره و جوانی می‌آورد. البته امیدوارم که خانواده‌ها توانایی این مهم را داشته باشند که بچه‌های خود را به خوبی تربیت کنند و البته بزرگ کردن بچه این روز‌ها احتیاج به وقت کافی و وسعت مالی دارد و ما همه این مسائل را به خوبی می‌دانیم، ولی باز هم تاکید می‌کنیم که بچه‌ها شادی زندگی را تکمیل می‌کنند.

مجری برنامه قدیمی «سلام کوچولو» ادامه داد: به هر حال من دوباره برگشتم و در طول هفته برنامه «خانه و خانواده» از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ صبح به مدت یک ساعت، از رادیو ایران پخش می‌شود، در برنامه خانواده روی سخن با پدر و مادرهاست. در برنامه «صدای زندگی» که در پایان هفته قرار است پخش شود، از موفقیت‌های خانواده‌ها صحبت می‌کنیم. اگر خانواده‌ای بچه خردسال داشته باشد، از کودکش در اتاق بازی پذیرایی می‌کنیم و با او گفتگو می‌کنیم و بزرگتر‌ها و خواهر و برادر بزرگتر در اتاق دیگری گفتگو می‌شود و درباره راز موفقیت آن خانواده که حتما به درجاتی رسیدند، فرزندانشان را به درجاتی رسیدند، گفتگو می‌شود.

وکیلی درباره ساختار برنامه توضیح داد: ما در اتاق برنامه کودک، بچه‌ها را سرگرم می‌کنیم و با آن‌ها بازی می‌کنیم و قصه می‌گوییم و برایشان مسابقه اجرا می‌کنیم. ان‌شاءالله که سعی می‌کنیم که نشاط و شادی را به خانواده‌ها بیاوریم.

وکیلی خاطرنشان کرد: در برنامه «صدای زندگی» خانواده‌ها از موفقیت‌های فرزندانشان برای ما صحبت می‌کنند؛ اینکه چطور و با چه سختی‌هایی این بچه‌ها را بزرگ کرده‌اند و به اینجا رسانده اند.

«صدای زندگی» به تهیه کنندگی گلریز وکیلی و اجرای فاطمه میناخانی پنج شنبه‌ها ساعت ۹ صبح از رادیو ایران پخش می‌شود.

 

منبع: ایسنا
سلام پرواز
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱
در انتظار بررسی: ۳
انتشار یافته: ۶
این عکس مرد شکم کنده وسط هر متن خبر واقعا جندش اور است لطفا بردارید!!!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۶:۴۹ - ۱۴۰۲/۰۷/۲۲
خواهش میکنم بر دارید التماس میکنم این عکس مشمئز کنند را بردارید .
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۰:۱۲ - ۱۴۰۲/۰۷/۲۲
واقعا نفرت انگیزه اون عکس زانوی جرخورده هم تنوع اوره
خانم: خیلی ها دارن از رادیو و تلویزیون میرن و یا رفتن شما چرا اومدی...؟؟؟؟
خیلیم خوشگله باحاله
البته اون عکس زانو زشت تر و چندش آورتره!!!!
برچسب منتخب
# جیش العدل # حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل