بازدید 2950
۵

اراذل تهران سطح‌بندی شدند!

معاون عملیات پلیس اطلاعات و امنیت تهران از سطح‌بندی اراذل و اوباش پایتخت خبر داد و جزئیات آن را تشریح کرد.
کد خبر: ۱۱۹۷۹۹۸
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۵ 11 October 2023

به گزارش تابناک به نقل از تسنبم، سعید راستی معاون عملیات پلیس اطلاعات و امنیت تهران بزرگ گفت: اراذل و اوباش و افراد شرور کسانی هستند که اقداماتی مانند مانند باج گیری، عربده کشی، قمه کشی، استفاده از انواع سلاح و چاقو، تیراندازی با سلاح و تخریب اموال عمومی و خصوصی شهروندان در محله یا در شهر انجام می دهند.

وی افزود: پلیس در دستورالعمل های خود این افراد شرور را سطح بندی کرده و کسانی که تکرار شرارت داشته باشند از نظر پلیس در سطح ۱ تعریف شده اند و رفتار و حرکات آنان در کنترل و اشراف اطلاعاتی پلیس قرار دارد.

معاون عملیات پلیس اطلاعات و امنیت تهران بزرگ بیان داشت: اما اراذل سطح ۲ کسانی هستند که معمولا نوچه های افراد سطح یک هستند و به همکاری آنان در شرارت ها می آیند .

سرهنگ راستی افزود: اراذل سطح ۳ هم افرادی هستند که معمولا نوع شرارت آنها یک یا دو بار تکرار شده است .البته کسانی هم نو پدید هستند و شرارت خاصی ندارند ولی اقدامات انها در سطح شهر ممکن است به نوعی باشد که باعث مزاحمت برای دیگر شهروندان گردد مانند اینکه برای مردم کوچه و خیابان و یا برای مدارس مزاحمتی ایجاد نمایند . حتی پلیس امنیت این افراد را نیز در چتر اطلاعاتی و امنیتی خود دارد و مراقب رفتار آنان است.

وی ابراز داشت: هر آنچه که در حوزه های فرهنگی و اجتماعی بیشتر صرف شود واقعا هزینه نیست بلکه اینها سرمایه گذاری هایی است که محصول آن ایجاد امنیت در بلند مدت است و به نفع مردم و جامعه خواهد بود.

سرهنگ راستی اظهار داشت: خیلی از ماموریت ها و عملیات هایی که همکاران بنده در تهران بزرگ انجام می دهند و در رسانه ها و فضای مجازی درباره زمین گیر شدن اراذل و اوباش و مجرمین خطرناک مشاهده می کنید، ناشی از حمایت های مردمی و کنترل و اشراف عملیاتی پلیس است و خیلی از توفیقات و دستگیری‌های پلیس محصول مشترک همدلی مردم و پلیس در کنار یکدیگر است.

تور تابستان ۱۴۰۳
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۲
در انتظار بررسی: ۵
انتشار یافته: ۵
اتفاقا اراذل دنبال همین سطح بندی ها می گردند که باهاش به هم فخر بفروشن داداش
مگر 2 پلیس اطلاعات وامنیت از هم تفکیک نشده بودند؟
تبلیغ برای اوباش و ارازل
بعد از چهار دهه هنوز نتونستيد معضلات اجتماعي و از جمله همين موضوع اراذل را حل كنيد
هروقت آمریکا جونت حل کرد اینجا هم حل میکنن!!!
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل