بازدید 2782

۱۱ مزیت داشتن پاور بانک + دلایل خاص بودن پاور بانک تبلیغاتی به عنوان هدیه تبلیغاتی

کد خبر: ۱۱۹۷۹۴۲
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۴۰۲ - ۰۹:۳۷ 11 October 2023

۱۱ مزیت داشتن پاور بانک + دلایل خاص بودن پاور بانک تبلیغاتی به عنوان هدیه تبلیغاتی

آیا در مورد انتخاب پاور بانک به عنوان هدیه تبلیغاتی خود مردد هستید؟ در اینجا دلایلی که برای مشتریان شما مفید هستند را برایتان توضیح می‌دهیم.

تعریف پاور بانک : این یک دستگاه شارژ قابل حمل است که امکان شارژ گوشی‌ها و تبلت‌های مختلف را فراهم می‌کند (گاهی حتی به صورت همزمان، به دلیل وجود چند پورت در یک پاور بانک میتوان هم گوشی هوشمند و تبلت را شارژ نمود) و بدلیل ساختار خاص بدنه و امکان چاپ لوگو برروی بدنه و کاور آن میتواند در به عنوان هدیه تبلیغاتی لاکچری مورد استفاده قرار گیرد. میتوان در بازار فروشنده های معتبر ی را پیدا کرد که به فروش عمده پاوربانک تبلیغاتی پرداخته اند و این محصول را با گارانتی معتبر به مشتریان خود ارائه میدهند.

این پاور بانک‌ها را با لوگوی شما، رنگ برند و شعار خود سفارشی کنید تا مشتریان هر بار که از شارژر استفاده می‌کنند، به یاد داشته باشندو میتوانید در لحظات نیاز درکنار مشتریان و مخاطبان خود باشید.درادامه مواردی که برای انتخاب و خرید پاوربانک تبلیغاتی به آنها توجه کرد را برایتان لیست کرده ایم :

۱. هدیه تبلیغاتی خاص و کارآمد

امروزه مردم دستگاه‌های هوشمند خود را دارند تا با روند فناوری و اجتماعی گام بردارند، اما به دلیل اینکه این دستگاه‌ها الکترونیکی هستند، پس از ساعت‌ها استفاده از باتری خالی می‌شوند. اینجاست که پاور بانک‌ها به کمک می‌آیند.

مشتریان شما قطعاً خوشحال خواهند شد که یک شارژر قابل حمل یا همان پاوربانک به عنوان هدیه تبلیغاتی دریافت می‌کنند. تعداد افرادی که از گوشی‌های هوشمند استفاده می‌کنند هر ساله رشد می‌کند، و اگر بتوانید یک پاور بانک کارآمد برای حمایت از استفاده مداوم از این دستگاه‌ها ارائه دهید، بسیار مفید خواهد بود .

۲. شارژر

هدف اصلی پاور بانک‌ها، تأمین برق دستگاه‌های مدرن است که وقتی خالی می‌شوند، بتوان دوباره آن را شارژ نمود. این شارژرهای قابل حمل به خصوص زمانی که باتری گوشی مشتریان شما کم می‌شودو آمها دسترسی به پریز ندارن ، بسیار مفید خواهد بود.

مسافران هم به همین دلیل از پاور بانک‌ها استفاده می‌کنند. آنها نیازی به نگرانی درباره تمام شدن باتری ندارند، زیرا پاور بانک‌ها نمایشگرهای نوری دارند که وضعیت باتری آنها را میتوان مشاهده نمود و همواره از وجود باتری در کنار خود اطمینان داشت.

۳. قابلیت حمل آسان

یکی از مزایای بزرگ پاور بانک‌ها، قابلیت حمل آنها است. آنها خیلی سنگین نیستند و حتی در سفرهای طولانی به راحتی میتوان آنها را حمل کرد. مشتریان شما می‌توانند آنها را به راحتی همراه داشته باشند وازبرنامه های سفر خود به راحتی و بدون دغدغه از کم شدن یا تمام شدن باتری گوشی خود لذت ببرند. نها می‌توانند یک پاور بانک را در داخل کیف‌های خود نگه دارند بدون اینکه بسیاری از فضا یا وزن اضافی اضافه کنند.

۴. ظاهر جذاب

طراحی شیک و مدرن پاور بانک‌ها باعث می‌شود جدابیت استفاده از آنها همیشه در بین مصرف کنندگان بالا باشد و میتوانند با گوشی‌های جدید و برتر همخوانی داشته باشند. برخی از برندها حتی رنگ‌های جذابی با طراحی‌های متمایز ارائه می‌دهند که واقعاً منحصر به فرد به نظر می‌آیند.

۱۱ مزیت داشتن پاور بانک + دلایل خاص بودن پاور بانک تبلیغاتی به عنوان هدیه تبلیغاتی

۵. چند پورت شارژر

یک ویژگی عالی دیگر از پاور بانک‌ها پورت‌های شارژ متعدد آنهاست که به مشتریان این امکان را می‌دهد تا همزمان برای شارژ دستگاه‌های مختلف بتوانند از آنها استفاده کنند. این ویژگی نیازهای یک میلنیال مدرن- کسی که اغلب چندین دستگاه را همراه دارد - را برآورده می‌کند

علاوه بر این، اگر خانواده‌های مشتریان شما در حال سفر هستند و اعضا نیاز به شارژ گوشی‌هایشان به صورت همزمان دارند، این پورت‌های متعدد مفید می‌شوند. پاور بانک‌ها می‌توانند دارای تا شش پورت باشند، بنابراین همه اعضای خانواده می‌توانند دستگاه‌هایشان را به صورت همزمان شارژ کنند.

۶. پاوربانک مناسب با آیفون ، سامسونگ و تمام برندها و دستگاه‌های گوشیهای هوشمند و تبلت ها

پاور بانک‌ها می‌توانند برای دستگاه‌های مشتریان شما برق مورد نیاز را تأمین کنند، بدون توجه به برند، تا زمانی که کابل برق با شارژر قابل حمل سازگار باشد. حتی تبلت‌ها و کنسول‌های بازی قابل سازگاری با این منبع تغذیه هستند.

برای مدیران و افرادی که به دلیل موقعیت کاری محبور به استفاده طولانی مدت از گوشی هوشمند خود هستند ، تخلیه باتری دستگاه خود در هر زمان و هر مکان به امری مورد توجه تبدیل میشود که با پاوربانک این امردیگر مشکلی نخواهد بود و میتوانند با پاور بانک به سرعت دستگاه خود را شارژ کنند.

۷. سطح ضد خش

علاوه بر ظاهر جذاب شارژر قابل حمل یا پاوربانک ، سطح آن ضد خش است که باعث می‌شود مقاوم‌تر شود. مشتریان شما نیازی به نگرانی در مورد قرار دادن آن در کیف خود با دیگر اشیاء ندارند. علاوه بر این، قرار دادن یک پاور بانک روی یک سطح خشن مشکلی ایجاد نمی‌کند، زیرا دستگاه را خراب نمی‌کند.همچنین میتوان با کیفیت بالا نام و لوگو را برروی بدنه پاوربانک تبلیغاتی حک نمود و نگرانی از پاک شدن آن نداشت.

اگر اشیاء سبکی بر روی شارژر قابل حمل بیافتند، به سادگی خراب نمی‌شود، اما برای اشیاء سنگین ممکن است آسیب ببیند. به مشتریان یادآوری کنید که اشیاء سنگین را از روی پاور بانک‌های خود دور نگه دارند.

۸. ظرفیت شارژ بالاتر

تولیدکنندگان پاور بانک‌ها آنها را برای ارائه به کاربران با چندین فرصت شارژ طراحی می‌کنند. یک دستگاه توانایی شارژ تا چهار بار با یک پاور بانک 10000 میلی‌آمپر ساعتی دارد.

هر چه ظرفیت برقی منبع تغذیه بالاتر باشد، مشتریان شما بیشتر می‌توانند دستگاه‌های خود را شارژ کنند. پاور بانک استاندارد همچنین می‌تواند تا چند ساعت شارژ دستگاه را تأمین کند.

۹. ارزش اعتباری

در عصر امروز که فناوری به سرعت در حال تغییر و تحول است، داشتن دستگاه‌های مختلف نشان دهنده این است که شما با روندهای اجتماعی و فناوری در جریان هستید. افزودن پاور بانک به مجموعه دستگاه‌های مشتریان شما می‌تواند ارزش اعتباری آنها را افزایش دهد، زیرا این یکی از نشانگرهای توانایی آنها در تأمین نیازهای اجتماعی و فناوری است.

 ۱۱ مزیت داشتن پاور بانک + دلایل خاص بودن پاور بانک تبلیغاتی به عنوان هدیه تبلیغاتی

۱۰. هزینه مقرون به صرفه

با وجود ظاهر شیک پاور بانک‌ها و ویژگی‌های مفید آنها، این منابع تغذیه بسیار مقرون به‌صرفه هستند. بسیاری از تولیدکنندگان اکنون انواع مختلفی از پاور بانک‌ها تولید می‌کنند، و این به دلیل رقابت، ارزش قیمت این دستگاه‌ها پایین می‌رود.

می‌توانید با تماس با یک واردکننده پاوربانک تبلیغاتی این شارژرهای قابل حمل را به صورت عمده به عنوان هدایای تبلیغاتی خود تهیه کنید.

۱۱. مفید در صورت قطع برق

یک مزیت مهم از شارژر قابل حمل این است که می‌تواند در صورت تمام شدن باتری مشتریان شما در زمان قطعی از برق مفید باشد. آنها نیازی به انتظار برای بازگشت برق برای شارژ دستگاه‌های خود نخواهند داشت. این ممکن است تفاوتی میان زندگی و مرگ در صورت وقوع فوری در هنگام فاجعه ایجاد کند.

تماس‌ها و پیام‌های مهم نیز قطع نخواهند شد زیرا آنها می‌توانند به راحتی گوشی خود را با یک پاور بانک شارژ کنند. این به آنها امکان می‌دهد تا زمانی که گزینه‌های دیگری برای شارژ وجود ندارد، باتری دستگاه خود را شارژ کنند.

با این مزایای پاور بانک، شما دلایل بسیاری برای در نظر گرفتن ارائه این شارژر قابل حمل به مشتریان به عنوان هدایای تبلیغاتی دارید. این محصول به یقین یک لوازم جانبی ضروری شده است، بنابراین پس از بررسی قیمت پاوربانک تبلیغاتی با خرید یک پاور بانک با لوگوی برند شما بی‌تردید یک هدیه تبلیغاتی هوشمندانه است.

آیا مزایای دیگری از پاور بانک را می‌توانید به لیست بالا اضافه کنید؟ آنها را در بخش نظرات به اشتراک بگذارید.

 

انتهای رپرتاژ آگهی/

تور تابستان ۱۴۰۳
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل
آخرین اخبار