بازدید 3240

قتل هم ولایتی به خاطر انتقام

کد خبر: ۱۱۹۷۸۷۱
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۴۰۲ - ۲۲:۲۸ 10 October 2023

مرد افغانستانی 6 روز پس از قتل هم ولایتی‌اش در حالی خود را به پلیس معرفی کرد که مدعی شد مقتول یک سال قبل به همسر وی تعرض کرده بود.

به گزارش ایران، رسیدگی به این پرونده از ساعت 10 شب 6 مهر، با گزارش قتل نگهبان ساختمانی در شرق تهران به بازپرس موسی رضازاده اعلام شد. در تحقیقات صورت گرفته، برادر مقتول که موضوع را به پلیس خبر داده بود، گفت: «من و برادرم از افغانستان به ایران آمدیم و کارگری می‌کردیم. یکی از برادرانم هم در ترکیه کار می‌کند. چند سال قبل برادرم دختری را دوست داشت که یکی دیگر از هم‌ولایتی‌هایمان هم او را می‌خواست اما آن مرد با همان دختر ازدواج کرد و برادرم کینه او را به دل گرفت فکر کنم قتل برادرم کار آن مرد باشد.»

در حالی که تحقیقات برای دستگیری متهم ادامه داشت 6 روز پس از این جنایت، متهم فراری به پلیس رفت و خود را معرفی کرد. او در تحقیقات گفت: حدود یکسال قبل، زمانی که من برای کار به ایران آمده بودم، مقتول به خانه مان رفته و مادرم را در اتاقی زندانی و به همسرم تجاوز کرده بود.

او آنها را تهدید می‌کند که از این ماجرا به من حرفی نزنند. تا اینکه 4 ماه قبل، مادرم که دیگر نتوانسته بود این موضوع را تحمل کند همه چیز را برایم تعریف کرد و من به فکر انتقام از بصیر- مقتول- افتادم. شب حادثه به همراه یکی از دوستانم به بهانه شب نشینی به محل کار بصیر رفته و او را با ضربات چاقو از پا درآوردم. بعد از جنایت فرار کردم و در تماس با خانواده‌ام، آنها از من خواستند که خودم را معرفی کنم، من هم تسلیم شدم.

با اعترافات مرد افغانستانی، به دستور بازپرس جنایی، متهم در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار داده شد و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

تور تابستان ۱۴۰۳
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل