بازدید 2487

۲ سارق محتویات خودرو دستگیر شدند

رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری ۲ سارق محتویات خودرو و اعتراف به ۲۰۰ فقره سرقت خبر داد.
کد خبر: ۱۱۹۷۶۴۶
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۴۰۲ - ۱۷:۳۵ 09 October 2023

به گزارش تابناک، سردار علی ولی‌پور گودرزی رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری ۲ سارق محتویات خودرو و اعتراف متهمان به ۲۰۰ فقره سرقت خودرو در ۳ ماه گذشته خبر داد.

 رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ در تشریح جزئیات خبر فوق اظهار داشت: در پی وقوع یک فقره سرقت، محتویات داخل خودرو در غرب استان تهران و وصول شکایت مالباخته، موضوع رسیدگی به این پرونده در اختیار کارآگاهان زبده پایگاه هشتم پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان در گام نخست با دعوت از شاکی و تحقیقات از وی دریافتند که شاکی خودروی ۲۰۶ سفید رنگ خود را شبانه در یکی از خیابان‌های غرب تهران پارک کرده و فردای آن روز هنگام مراجعه متوجه تخریب شیشه عقب و سرقت محتویات داخل خودرو شامل ابزار آلات، کیف حاوی دسته چک، اسناد و مدارک و غیره شده است.

این مقام انتظامی در ادامه تصریح کرد: کارآگاهان در گام نخست با استفاده از روش‌های میدانی و اطلاعاتی متوجه شدند؛ ۲ تن از سارقان حرفه‌ای و سابقه دار پس از تخریب شیشه عقب خودرو ۲۰۶ محتویات داخل خودرو را سرقت و سریعا با استفاده از یک موتورسیکلت از محل متواری می‌شوند.

سردار ولی پور گودرزی عنوان کرد: کارآگاهان در ادامه با شناسایی هویت و مخفیگاه متهمان، هر دو سارق را در ۲ عملیات منسجم و غافلگیرانه دستگیر و به پایگاه هشتم انتقال دادند.

وی افزود: متهمان در بازجویی‌های اولیه منکر هرگونه جرم علیه خود شدند، اما در ادامه پی‌جوئی‌های انتظامی، متهمان به ۲۰۰ فقره سرقت به همین شیوه و شگرد ۳ ماه گذشته اعتراف کردند.

وی خاطرنشان کرد: متهمان با صدور قرار قانونی از سوی مراجع قضائی، جهت شناسایی سایر مالباختگان و کشف اموال مسروقه در اختیار پایگاه هشتم پلیس آگاهی قرار گرفتند.

سلام پرواز
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل
آخرین اخبار