بازدید 9143

گل عجیب ۳۳متری دروازه‌بان واترپلو ایران به ژاپن!

کد خبر: ۱۱۹۷۰۴۵
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۴۰۲ - ۱۷:۰۶ 06 October 2023

دروازه‌بان تیم ملی واترپلو امروز در بازیهای آسیایی یک کار شگفت انگیز انجام داد و از فاصله ۳۳ متری به تیم قدرتمند و جهانی ژاپن گل زد!

به گزارش تابناک ورزشی؛ فیلم این گل در دهکده بازی‌ها و رسانه های تخصصی ورزش واترپلو پیچیده است و خبرنگاران را متعجب کرد.

دروازه‌بان تیم ملی واترپلو ایران که عملکرد بسیار خوبی مقابل ژاپن داشت و یک گل بسیار زیبا هم به ثمر رساند، گفت: اگر نمایش امروز مقابل ژاپن را در دیدار مقابل چین انجام می‌دادیم، قطعا به عنوان سرگروه به مرحله بعد صعود می‌کردیم.

گل عجیب ۳۳متری دروازه‌بان واترپلو ایران به ژاپن!

 حامد کریمی پس از شکست مقابل تیم ملی واترپلو ژاپن که موجب شد تیم ملی از صعود به فینال بازی‌های آسیایی باز بماند، اظهار کرد: نمایش بسیار خوبی مقابل تیم ملی واترپلو ژاپن داشتیم اما با توجه به قدرتمند بودن ژاپن مقابل این تیم شکست خوردیم و باید در دیدار رده‌بندی به مصاف یکی از تیم‌های چین یا قزاقستان برویم.

وی که بارها مصاف تک به تک با ژاپنی‌ها و همچنین شوت های این تیم را مهار کرد، ادامه داد: تصور می‌کنم تیم قزاقستان شرایط بهتری نسبت به چین دارد و به احتمال زیاد در دیدار مرحله‌ نیمه نهایی این تیم را شکست دهد و ما مجددا در دیدار مقابل چین به منظور کسب مدال برنز به میدان برویم.

دروازه‌بان تیم ملی واترپلو ایران با تاکید بر اینکه اگر بازیکنان تیم ملی نمایش امروز مقابل ژاپن را در دیدار مقابل چین در مرحله گروهی انجام داده بودند به عنوان سرگروه صعود می‌کردیم، خاطرنشان کرد: اگر می‌توانستیم به عنوان سرگروه صعود کنیم تا فینال به ژاپنی‌ها نمی‌خوردیم و شرایط برای ما احتمالا بهتر رقم می‌خورد.

کریمی در مورد گل زیبایش به دروازه‌بان ژاپن از فاصله ۳۳ متری، بیان کرد: قبلا هم در مسابقات آسیایی چنین گلی به ژاپنی‌ها زده بودم و یکی از نقطه ضعف دروازه‌بان‌های ژاپن این است که در ضد حمله در محوطه ۳ متری قرار می‌گیرند که می‌توان از آن استفاده کرد، البته در صورت از دست رفتن توپ امکان ضد حمله برای تیم حریف وجود دارد و در مجموع این تصمیم همانند تیغ دو لبه است.

تور تابستان ۱۴۰۳
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل