بازدید 2917
۳

پورعلی‌گنجی: ما قبل از بازی با النصر باخته بودیم

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید پیش از دیدار تیمش برابر النصر، به خاطر استقبال از رونالدو، پرسپولیس فراموش شده بود. پورعلی‌گنجی: ما قبل از بازی با النصر باخته بودیم
کد خبر: ۱۱۹۶۶۷۰
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۴۰۲ - ۱۹:۰۷ 04 October 2023

به گزارش تابناک به نقل از خبر ورزشی، مرتضی پورعلی‌گنجی درباره شرایط پرسپولیس در هفته‌های اخیر به صحبت پرداخت. او در ابتدای صحبت‌های خود به شکست پرسپولیس برابر النصر در هفته نخست لیگ قهرمانان آسیا اشاره کرد و گفت: این دیدار یک بازی تاریخی بود چون النصر ستاره‌های بزرگی در اختیار داشت. لذت بازی در برابر این ستاره‌ها شامل حال ما شد اما نتیجه آن چیزی که می‌خواستیم نشد و باعث شد هواداران همچون ما ناراحت شوند. این شکست جای تاسف داشت و ما شرمنده شدیم که بازی در شرایطی برگزار شد که هواداران اجازه حضور در ورزشگاه را نداشتند.

اگر بازی با تماشاگر بود، اندازه سه استادیوم تماشاگر می‌آمد

وی افزود: اگر بازی برابر النصر با تماشاگر برگزار می‌شد، رونالدو برای اولین بار در آسیا تماشاگرانی می‌دید که بسیار پرشور بودند. اگر بازی با تماشاگر بود به اندازه سه استادیوم تماشاگر خود را به ورزشگاه می‌رساند تا این دیدار را از نزدیک ببینند. از من به عنوان بازیکن بگیرید تا هر مربی و شخصی که در کره خاکی زندگی می‌کند همه دوست دارند برای یک بار هم که شده رونالدو را از نزدیک ببینند. ما هم از این  قاعده مستثنی نبودیم. الگوی زندگی ورزشی من رونالدو است اما آنقدر که ندیدم و تجربه نکردیم و دچار فقر تجربه بودیم، انگار نمی‌دانستیم چطور باید استقبال کنیم. از من به عنوان بازیکن بگیرید تا هواداری که به دنبال اتوبوس می‌دویدْ شامل این حرف من می‌شود.

ما قبل از بازی با النصر باخته بودیم

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه گفت: تمام هیجان فوتبالی کشور به سمت رونالدو بود و پرسپولسی که ۴۰ میلیون هوادار دارد و در دنیا از نظر هوادار بی‌نظیر است فراموش شده بود. به خاطر همین احساس می‌کنم ما بازی برابر النصر را قبل از بازی به برخی اتفاقات باخته بودیم. از طرف دیگر شرایط زمین هم واقعا خوب نبود. زمین درست در فوتبال یک شرایط عادی است اما متاسفانه ما الان در اختیار نداریم. این بازی را خیلی‌ها در دنیا تماشا می‌کردند اما شرایط به گونه‌ای شد که باختیم.

یکی از بهترین بازی‌های دوران فوتبالم برابر الدحیل بود

او در بخش دیگری از صحبت‌های خود گفت: بعد از شکست برابر النصر تحت فشار بودیم و اعتماد به نفس تیم زیر سوال رفته بود اما با تدارکی که کادر فنی برای بازی برابر الدحیل در نظر گرفته بود، سعی کردیم با قدرت برابر این تیم قطری بازی کنیم تا برنده باشم. به هر حال کیفیت زمین هم به ما کمک کرد که تیم خوبی داشیتم. به نظرم از نظر کار تیمی یکی از بهترین بازی‌های تیمی بود که در دوران فوتبالم تجربه کرده‌ام. بازی ما وقعا لذت بخش بود چون همه وظایف خود را به خوبی انجام دادند. اصالت پرسپولیس را در این بازی نشان دادیم که با جرات به میدان رفتیم و تکنیک و قدرت و کار تیمی را به نماش گذاشتیم.

 

پورعلی‌گنجی ادامه داد: اگر امکانات و شرایط کشورهای حوزه خلیج فارس را داشیم قطعا می‌توانستیم بازیکنان زیادی در اروپا داشته باشیم اما متاسفانه این شرایط را در اختیار نداریم. امیداروم با همین اعتماد به نفس و تیم بودن بتوانیم بازی‌های خوبی انجام بدهیم و نماینده خوبی برای کشور باشیم.

سلام پرواز
خیرات نان
اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۳
مردم خطا کردن شما بازیکنان چرا خطا کردید چرا رفتید التماس پیراهن رونالدو چرا چرا چرا خدایا تملق ر از ایران ایرانی دور کن
یک بابایی که دنبال ماشین می‌افتاده رو کردن مدیرعامل، فک کردن چون خیلی خاصن و این بابا هم مطیع و فرمانبردار، دنبال ماشین شون افتاده. زکی سه، دیروز شما، امروز رونالدو! این بابا میخاد دنبال ماشین یکی بدود ذاتش و سرشتش این است. ولی حالا چون مدیرعامل است و پول مفت دستش است یک فرش ابریشم می بافد و بهانه ای می تراشد تا در یک مراسم خصوصی به اتفاق خانواده دنبال رونالدو بدوند!!
بت سازی از انسانها فقط مختص آدمهای صعیفه همه ایرانیان در عشق دیدن رونالدو نبودند رونالدو هم یک بازیکن بود فقط کمی زرنگتر، شما باید در مقابلش بازی میکردید نه اینکه برای دیدنش لحظه شماری و بعد از دیدنش به جای بازی از خودبی خود می شدید . شرم آوره
برچسب منتخب
# مناجات شعبانیه # امامی کاشانی # انتخابات مجلس # انتخابات # مجلس خبرگان
وب گردی