بازدید 3235

آسیایی هانگژو: توفان ووشوی ایران با ۵ فینالیست

کد خبر: ۱۱۹۵۳۳۱
تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۴۰۲ - ۱۷:۱۰ 27 September 2023

کاپیتان تیم ملی ووشوی ایران با صعود به فینال بازی‌های آسیایی به یک‌قدمی کسب چهارمین نشان طلای خود رسید.

به گزارش تابناک ورزشی، بعد از ظهر امروز (چهارشنبه - ۵ مهر ۱۴۰۲) در ادامه رقابت‌های ووشوی بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲ هانگژو، محسن محمدسیفی با پیروزی مقابل حریف خود به پیروزی دست یافت تا با صعود به فینال وزن خود، به یک قدمی کسب چهارمین مدال طلایش در تاریخ بازی‌های آسیایی برسد.

کاپیتان و سانداکار تیم ملی ووشوی ایران در مرحله نیمه‌نهایی وزن ۷۰ کیلوگرم به مصاف «ژانگ هوان یی» از چین‌تایپه رفت و با پیروزی قاطع مقابل حریف خود، برای چهارمین دوره متوالی به فینال بازی‌های آسیایی صعود کرد.

محمدسیفی پیش از این نیز در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۰، ۲۰۱۴ و ۲۰۱۸ به فینال صعود کرده و به مدال طلای بازی‌های آسیایی دست یافته بود و اکنون نیز این شانس را دارد که برای چهارمین بار به مدال طلای این رقابت‌ها برسد.

یوسف صبری دیگر سانداکار تیم ملی ایران، در مرحله نیمه‌نهایی وزن ۷۵ کیلوگرم مقابل «حبیبی نصرت‌الله» افغان به روی سکو رفت که در همان راند نخست حریف خود را ناک‌اوت کرد تا به فینال بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲ هانگژو راه یابد.

پیش از این نیز الهه منصوریان، شجاع پناهی، افشین سلیمی و محسن محمدسیفی هم با پیروزی مقابل رقبای خود، در اوزان مختلف زنان و مردان فینالیست شده بودند.

اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# غزه # آلودگی هوا # ایام فاطمیه # امیر تتلو # فساد چای دبش # اکبر رحیمی