بازدید 2389

چرا بلیط هواپیما را آنلاین بخریم؟

کد خبر: ۱۱۹۵۲۹۸
تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۷ 27 September 2023

چرا بلیط هواپیما را آنلاین بخریم؟

راهکارهای خرید بلیط هواپیما داخلی و خارجی با قیمت مناسب

خرید بلیط هواپیما با ارزانترین قیمت همیشه انتخاب اول تمام مسافران است. حتی مسافرانی که به سفر لوکس و پرواز با بیزینس کلاس علاقه دارند هم همیشه به دنبال خرید ارزانترین بلیط هواپیما در کلاس پروازی بیزینس هستند. برای خرید بلیط هواپیما داخلی و بلیط هواپیما خارجی ارزان راهکارهایی وجود دارد که با دانستن آن‌ها می‌توانید سفری به صرفه‌تر را تجربه کنید. خرید آنلاین بلیط هواپیما اولین راهکار است.

خرید آنلاین بلیط هواپیما

از آنجاییکه امروزه تکنولوژی حرف اول را می‌زند، تمام کسب و کارها به سمت فروش آنلاین گرایش پیدا کرده‌اند. آژانس‌های مسافرتی علاوه بر داشتن دفتر فروش حضوری، سایت فروش آنلاین بلیط هواپیما هم راه‌اندازی کرده‌اند. معمولا خرید آنلاین بلیط هواپیما در بین مسافران محبوب‌تر است. چون هنگام خرید آنلاین بلیط هواپیما می‌توانند تمام پروازهای موجود را با قیمت ببینند و بهترین پرواز را انتخاب کنند. در ادامه با من همراه باشید تا راه‌های خرید بلیط هواپیما داخلی و خارجی با مناسب‌ترین قیمت را به شما بگویم.

نحوه خرید ارزان بلیط هواپیما داخلی و بلیط هواپیما خارجی

برای خرید بلیط ارزان هواپیما همانطور که گفتم بهتر است به صورت آنلاین اقدام کنید. سایت‌های خدمات گردشگری زیادی داریم که خدمات سفر را به صورت آنلاین ارائه می‌دهند. برای خرید بلیط هواپیما ارزان حتما سایت‌های خدمات گردشگری معتبر را انتخاب کنید. ابتدا باید مبدا و مقصد سفرتان را در سایت خدمات گردشگری جستجو کنید. بعد از اینکه لیست پروازها برایتان نمایش داده شد، ارزانترین بلیط هواپیما را انتخاب می‌کنید. سپس، برای اینکه مطمئن شوید این سایت قیمت مناسبی ارائه می‌دهد، باید همان پرواز را در سایت‌های دیگر هم جستجو کنید تا بتوانید خرید ارزانترین بلیط هواپیما را انجام دهید.

اگر به دنبال خرید بلیط هواپیما خارجی ارزان هستید، باید با ایرلاین داخلی سفر کنید. قیمت بلیط هواپیما با ایرلاین‌های داخلی همیشه ارزانتر از ایرلاین‌های خارجی است. برای مقاصدی که مدت زمان پرواز طولانی‌تر است، قیمت پرواز مستقیم همیشه گرانتر است. به همین دلیل، بهتر است که پروازهای کانکشن و ترانزیت را انتخاب کنید. اگر لِگ اول پرواز را با ایرلاین ایرانی سفر کنید باز هم می‌توانید در هزینه‌های سفر صرفه جویی کنید.

بلیط چارتر بخرید. قیمت بلیط هواپیما چارتر همیشه ارزانتر از بلیط هواپیما سیستمی است.

کلاس پروازی اکانومی را انتخاب کنید. قیمت پرواز اکانومی کلاس به خاطر خدمات محدودتری که دارد همیشه ارزانتر از بیزینس کلاس است.

بلیط لحظه آخری ارزان بگیرید. هرچه به روز و ساعت پرواز نزدیک‌تر می‌شویم، قیمت بلیط هواپیما ارزانتر می‌شود. دلیل این موضوع بی‌کیفیت بودن خدمات پرواز و متفاوت بودن پرواز نیست. تنها علت در کاهش قیمت بلیط هواپیما این است که چارتر کننده پرواز، برای اینکه صندلی‌ها خالی نماند و برای جلوگیری از ضررۀ مجبور است که بلیط هواپیما را ارزانتر بفروشد.

بهتر است بدانید تاریخ و ساعت پرواز تاثیر زیادی در تعیین قیمت دارد. پس بهتر است در فصل‌ها و روزهایی سفر کنید که تقاضای گردشگری کم است. در روزهای شلوغ سال همیشه خدمات سفر قیمت بالاتری دارند. اما در روزهای خلوت سال به خاطر کاهش تقاضا، برای جلوگیری از خالی ماندن پرواز و هتل، چارتر کننده‌ها قیمت‌ها را کاهش می‌دهند.

برای خرید ارزان بلیط هواپیما در روزهای تعطیل رسمی، مناسب‌های خاص و آخر هفته‌ها سفر نکنید.

در نهایت اینکه تاکید می‌کنم خرید بلیط هواپیما را از سایت‌های خدمات گردشگری معتبر انجام دهید. سایت 1606 یکی از سایت‌های معتبر گردشگری است که می‌توانید خرید آنلاین بلیط هواپیما داخلی و خرید آنلاین بلیط هواپیما خارجی را با قیمت مناسب از آن خریداری کنید. در ادامه شما را با سایت 1606 نوین تراول آشنا می‌کنم.

چرا بلیط هواپیما را آنلاین بخریم؟

معرفی نوین تراول 1606

نوین تراول 1606 یکی از معتبرترین و کامل‌ترین سایت‌های خرید آنلاین بلیط هواپیما داخلی و خرید آنلاین بلیط هواپیما خارجی است. آژانس مسافرتی نوین تراول (نوین سفر سپهر کهکشانی) سال ۱۳۹۶ فعالیت خود را در زمینه گردشگری آغاز کرد. نوین تروال 1606 از شرکت‌های زیر مجموعه هلدینگ تبلیغاتی کانون ایران نوین است. خرید بلیط هواپیما داخلی و خرید بلیط هواپیما خارجی با قیمت مناسب از سایت‌های معتبر، برای داشتن سفری راحت و فراموش نشدنی ضروری است. در حال حاضر سایت 1606 نوین تراول امکان خرید آنلاین بلیط هواپیما داخلی و خرید آنلاین بلیط هواپیما خارجی با مناسب‌ترین قیمت را فراهم کرده است.

مزایای خرید آنلاین بلیط هواپیما از نوین تراول 1606

یکی از مهم‌ترین مزایای خرید بلیط هواپیما از نوین تراول 1606 معتبر بودن سایت است. شما می‌توانید به صورت کاملا آنلاین بلیط هواپیما داخلی و خارجی را از سایت 1606 خریداری کنید.

استرداد آنلاین بلیط هواپیما از مزایای دیگر خرید بلیط هواپیما از 1606 است. اگر بعد از خرید بلیط هواپیما از سفر منصرف شوید، می‌توانید به صورت آنلاین بلیط هواپیما را کنسل کنید و وجه به حسابتان بازگشت داده می‌شود. البته بهتر است بدانید که استرداد وجه کنسلی بلیط هواپیما طبق قوانین کنسلی ایرلاین و چارتر کننده انجام می‌شود. بعد از کسر جریمه، باقی مبلغ به صورت آنلاین به حسابتان واریز می‌شود و نیازی به مراجعه حضوری به دفتر نوین تراول نخواهید داشت.

شما می‌توانید قیمت بلیط هواپیما را در سایت 1606 نوین تراول با سایت‌های معتبر دیگر مقایسه کنید. بعد از مقایسه قیمت پروازها متوجه می‌شوید که نوین تراول 1606 بلیط هواپیما را با مناسب‌ترین قیمت ارائه می‌دهد.

برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما داخلی و خارجی از نوین تراول 1606 می‌توانید از لپ تاپ، کامپیوتر و تلفن همراه در هر زمان از شبانه روز اقدام به خرید کنید.

تیم پشتیبانی نوین تراول به صورت شبانه روزی حتی روزهای تعطیل هم آماده پاسخگویی به سوالات شما است.

در صورت تاخیر یا تعجیل پرواز و یا کنسلی پرواز کارشناسان نوین تراول 1606 با شما تماس خواهند گرفت و ساعت دقیق پرواز را به شما اطلاع خواهند داد.

چرا بلیط هواپیما را آنلاین بخریم؟

نحوه خرید آنلاین بلیط هواپیما از 1606

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما از نوین تراول 1606 فقط کافی است یک طرفه یا دو طرفه بودن پرواز را مشخص کنید. سپس، مبدا، مقصد و تاریخ پرواز را انتخاب کنید. بعد از اینکه روی گزینه جستجو کلیک کنید، تمام پروازهای موجود در آن تاریخ با قیمت برایتان نمایش داده می‌شود.

از خوبی‌های خرید آنلاین بلیط هواپیما از 1606 این است که همه پروازها را پوشش می‌دهد و می‌توانید از بین تمام پروازهای موجود مناسب‌ترین قیمت را انتخاب کنید.

یکی از فیلترهای کاربردی خرید بلیط هواپیما از نوین تروال این است که با انتخاب گزینه «ارزانترین»، فهرست بلیط هواپیما از ارزانترین قیمت برایتان نمایش داده می‌شود. همچنین، 1606 این امکان را برایتان فراهم کرده تا پروازهای موجود در روزهای قبل و بعد از تاریخی که می‌خواهید سفر کنید را با قیمت ببینید؛ در این صورت می‌توانید مناسب‌ترین بلیط هواپیما را انتخاب کنید.

علاوه بر این، با استفاده از فیلترهای کنار صفحه می‌توانید ساعت پرواز، ایرلاین، فرودگاه، کلاس پروازی و نوع پرواز را انتخاب کنید تا فهرست خلاصه‌تری از پروازها برایتان نمایش داده شود.

بعد از انتخاب بلیط هواپیما و پرداخت هزینه با کارت شتاب، بلیط هواپیما همان موقع صادر می‌شود. بلیط هواپیما را می‌توانید از پنل کاربری خود دانلود کنید.

هنگام خرید آنلاین بلیط هواپیما اگر مشکلی داشتید و یا نیاز به راهنمایی داشتید، می‌توانید با 1606 تماس بگیرید. کارشناسان نوین تراول 1606 شما را در تمام مراحل خرید راهنمایی خواهند کرد.

اگر با خرید آنلاین پرواز مشکل دارید، می‌توانید با 1606 تماس بگیرید و از کارشناسان نوین تراول درخواست کنید تا خرید شما را انجام دهند.

 

انتهای رپرتاژ آگهی/

سلام پرواز
خیرات نان
اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# مناجات شعبانیه # انتخابات مجلس # انتخابات # پردیس افکاری # مجلس خبرگان
وب گردی