بازدید 33475
۸
کاپیتان بعداز المپیک پاریس با بازی ملی وداع می‌کند

اعلام خبر خداحافظی موسوی از تیم ملی والیبال!

کد خبر: ۱۱۹۵۱۵۷
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۴۰۲ - ۲۲:۰۰ 26 September 2023

کاپیتان تیم ملی والیبال ایران گفت: امیدوارم با طلا والیبال موتور کاروان ایران روشن شود.

به گزارش تابناک ورزشی، سیدمحمد موسوی کاپیتان تیم ملی والیبال ایران بعد از قهرمانی در بازی های آسیایی گفت: برای کسب مدال طلا خداراشکر می کنم. تمام تلاش مان این بود که طلا را بگیریم و امیدوارم پس از این مسابقات موتور کاروان ایران روشن شود و طلاهای بیشتری بگیریم. امیدوارم اعتماد به نفس خوبی بگیریم برای مسابقات آینده زیرا مسابقات سخت تری پیش رو داریم و کارمان در برزیل سخت تر است. 

او درباره جو سالن فینال با تشویق چینی ها افزود: میزبان چین بود و تماشاگران هم داخل استادیوم بودند اما سطح والیبال ما بالاتر از چین است و در خانه خودشان آنها را شکست دادیم و این بازی ها برای انتخابی المپیک تدارکاتی محسوب می شود.

اعلام خبر خداحافظی موسوی از تیم ملی والیبال!

کاپیتان تیم ملی والیبال درباره سفر طولانی و زود هنگام به ریو از هانگژو جهت شرکت در انتخابی المپیک و اینکه چه خواسته ای دارد، خاطرنشان کرد: کاری نمی توانیم انجام دهیم و حدود ۲۷ - ۲۸ ساعت در راه هستیم و بدشانسی این بود که مسابقات همزمان شد اما نباید به دنبال بهانه باشیم و تمام تلاشمان را می کنیم تا در برزیل سهمیه المپیک را بگیریم و به آرزویم که خداحافظی در المپیک بعدی است برسم.

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۴
انتشار یافته: ۸
همین الان برو،برای والیبال خیلی پیری.
درود بر بچه های وطن
ما یعنی تمام ورزش دوستان ایرانی از تمام اهالی تیم ملی چه بازی کن وچه مربیان وتمام آنانی که در هر پست ومقامی که برای تیم ملی والیبال ایران زحمت می‌کشند تغدیر وتشکر میکنیم وآرزوی پیروزی وسر بلندی براشون داریم،
العی شکر زودتر باید میرفت
خوب شد
باشه برو خداحافظ ولی سرویس خوب نزدی
یعنی تا اون موقع می خواد باشه ؟
به نظرم زودتر باید به فکر خداحافظی بودی . عرصه رو برای بازیکنان جوانتر باز کن .
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # هفته بسیج # بیتا فرهی # پروانه معصومی # ایام فاطمیه