بازدید 2669

جدول قیمت ۵۴ قلم میوه و سبزی در بازار تهران

قیمت ۵۴ قلم میوه و سبزی در بازار تهران منتشر شده که ۴ ویژگی دارد، از جمله میوه خارجی که از قاره دیگر وارد کشور می‌شود از برخی میوه‌های داخلی ارزانتر است.
کد خبر: ۱۱۹۴۹۲۲
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۴۰۲ - ۱۸:۱۷ 25 September 2023

به گزارش تابناک به نقل از فارس، قیمت میوه در بازار عمده فروشی تهران توسط اتحادیه بارفروشان میوه و تره بار تهران برای یک هفته آینده منتشر شده که در این فهرست چند ویژگی دیده می‌شود.

۱- تنوع میوه و سبزی در بازار بالاست، این فهرست شامل ۵۴ قلم میوه و سبزی است که در میدان بزرگ میوه و تره بار تهران واقع در اتوبان آزادگان تهران عرضه می‌شود.
۲- قیمت میوه‌ها وسبزی‌ها نسبت به یکی دو هفته گذشته ثابت است، ورود میوه‌های پاییزه بیشتر شده و آرام آرام با میوه‌ها تابستانه باید خداحافظی کرد، میانگین قیمت میوه‌های با کیفیت در این بازار حدود ۴۰ هزار تومان در هر کیلو است.
۳- میوه‌های خارجی در این بازار از قبیل آناناس و انواع موز وجود دارد، موز که از یک قاره دیگر وارد کشور شده از برخی میوه‌های داخلی ارزانتر است.
۴- ارزانترین میوه بازار هندوانه بین ۳ تا ۷ هزار تومان و گرانترین میوه گلابی بیروتی کیلویی ۸۰ هزار تومان است.

جدول قیمت ۵۴ قلم میوه و سبزی در بازار تهران

جدیدترین قیمت عمده فروشی ۵۴ قلم میوه و سبزی در میدان بزرگ میوه و تره بار تهران به این شرح است.

 

این قیمت ها زمانی که به مغازه های سطح شهر می رسد طبق مصوبه حدود 35 درصد افزایش قیمت پیدا می کند که بعضا این مصوبه رعایت نمی شود و قیمت ها بیش از آن افزایش دارد.

اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# غزه # آلودگی هوا # ایام فاطمیه # امیر تتلو # فساد چای دبش # اکبر رحیمی