بازدید 19396
۶

پدر آدرین کیست؟ آیا آدرین با پول پدر به دیدار رونالدو رفت؟

پس از دیدار آدرین با رونالدو در هتل اسپیناس پلاس حرف و حدیث پیرامون این پسر بچه و پدر او بالا گرفت. برخی گفتند پدرش سرمایه دار است و این دیدار حاصل پول پدر است. آیا واقعاً اینچنین است؟
کد خبر: ۱۱۹۴۸۹۱
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۴۰۲ - ۱۷:۰۲ 25 September 2023

پدر آدرین کیست؟ آیا آدرین با پول پدر به دیدار رونالدو رفت؟

پس از دیدار آدرین با رونالدو در هتل اسپیناس پلاس حرف و حدیث پیرامون این پسر بچه و پدر او بالا گرفت. برخی گفتند پدرش سرمایه دار است و این دیدار حاصل پول پدر است. آیا واقعاً اینچنین است؟

به گزارش تابناک - پدر ادرین کارمند بوده و بر خلاف اینکه میگویند او ثروتمند و پولدار است یک مرد جوان با وضع مالی معمولی است .

آدرین پسر بچه هوادار رونالدو که در هتل اسپیناس پالاس تهران به دیدار این ستاره پرتغالی رفت و با او عکس یادگاری گرفت در فضای مجازی به شهرت زیادی دست یافته است.

حرف و حدیث‌ها پیرامون او نیز وجود دارد بعد از اینکه آدرین در هتل اسپیناس حضور پیدا کرد تا رونالدو را ببیند اما اجازه دیدار او داده نشد در مصاحبه با یک خبرنگار گریه کرده و با ناراحتی می‌گفت اگر رونالدو را ببیند به او می‌گوید دیگر به این هتل نیاید بعد از وایرال شدن این ویدیو گویا مسئولان هتل موضوع را به رونالدو اطلاع داده و شرایط دیدار آنها میسر شده است.

ماجرای دیدار آدرین با رونالدو

این در حالیست که بسیاری از رسانه‌ها و کاربران فضای مجازی معتقد بودند پدر آدرین پولدار بوده و مبلغ زیادی به مسئولان هتل و رونالدو داده است تا با او عکس یادگاری بگیرد اما بعد از مدتی مصاحبه پدر آدرین در فضای مجازی منتشر شد و او می‌گوید که پدربزرگ و مادربزرگ آدرین او را به هتل آورده‌اند و اگر من در آنجا بودم هیچگاه اجازه دیدار رونالدو با فرزندم را نمی‌دادم.

البته تصاویری فضای مجازی نشان میدهد که ادرس قبلا با سردار ازمون نیز دیدار داشته است و این بسر بچه از علاقمندان و هواداران فوتبال است که با بسیاری از بازیکنان فوتبال دیدار داشته است.

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۴
انتشار یافته: ۶
بله اینچنین است تو مملکت ما پول وپارتی کار میکنه بزرگوار
جناب ما کمی دیر گیریم متوجه نشدیم یا نگرفتیم آخرش پدرش پولدار بود و اگه بود چرا هرگز اجازه دیدارش با رونالدو را نمی‌داد مگه هنوز گردنبندی که به مادرش قول داده بود دعوا نکنه گردنشه ها او که بروسلی بود
دیگه خداوکیلی به این بچه کاری نداشته باشید!! خبر دیگه ای ندارین زوم کردین به این بندگان خدا... اینهمه گرانی و تورم و فساد و اختلاف طبقاتی و اختلاس و دزدی و کلاهبرداری از صبح تاشب داره اتفاق میفته تو این مملکت وظیفه و رسالت رسانیتو انجام بده خبر و تیتر بزن خب !! اینقدر یعنی از لحاظ محتوای خبری بی ارزش شده اید؟؟؟
هوادارفقط همین پسر بچه هوادار بود درصورتی که چندین برابر این پسر چه فوتبال طرفدار دارد اگر مسابقه فوتبال دراستادیوم با تماشاگر بود اونوقت هوادر واقعی بدون امضاپیراهن رونالدو را مشاهده می کردید
پسر منم تو انشا نوشته بوده رفته بازی پرسپولیس النصر بعد معلم گفته چرا دروغ میگی اونکه بدون تماشگر بود پسرم گفته بله همه میدونن بدون تماشگر بود ولی من خیال پردازی کردم یعنی تو این مملکت نمیشه خیال پردازیم کرد
پولدار شدن در کشور ما به فعالیت زیاد ربطی نداره کافیه شب اخبارو خوب گوش کنی و فردا با یه اتفاق پولدار بشی حسود نیستم ۶۰ سالمه نوه دارم امسال ششم است به علت بی وجدانی وبی غیرتی پدرش همراه مادرش پیش من زندگی میکنن .....جامدادیش گهنه شده بود ، قیمت گفتن ۴۰۰ هزار تومان یه مقدار خوشگل بود نداستم گلتم میخرم حالا بربم اخه چرا با عدالت تقسیم نشده از خدا گلایه دارم بگزریم با این پسر بچه کاری ندارم اون هم مثل هم سناش ولی ببین پول چفدر اعتماد به نفس و بالا میبره پول باعث میشه دوستان واقوام در هر سنی باشی موقع حرف زدن به حرفات توجه کنن وهر حرفی بزنی حتی بچه گانه هم باشه بله بگن تعید کنن
حتی ادم با سن کم جلوی چن تا خبر نگار هم باشی راحت حرف بزنی بدونه استرس حرفی که اصلا خندار نباشه بخندن ما کنترول و جلد میگیریم و اگر از دست فرزندمان زمین بیفته شاید بچه بترسه که مبادا بشگنه رنگش میپره اگر فرزند ما تلویزیونو بشگنه شاید از ترست بیمار بشه یا بگن ببرید دکتر بیماری اعصاب روان داره ولی مواردی هست که بچه تلویزیون بشکنه خبر نگار هم بخنده .بگزریم ......بعضی از حرکات یه عده باعث حسرت خوردن وناراحتی فرزندان وطنم میسود

هرکس کیسه اش پراز زر بود کلامش متین است حتی اگر خر بوود
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # پروانه معصومی # ایام فاطمیه # امیر تتلو
آخرین اخبار