بازدید 3935

اولین شعبه تحویل حضوری بانی مد افتتاح شد

کد خبر: ۱۱۹۴۲۶۹
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۶ 21 September 2023

اولین شعبه تحویل حضوری بانی مد افتتاح شد

این مرکز خرید که از پیشتازان حوزه خرده فروشی و صنعت مد و فشن در کشور و منطقه به شمار می‌رود، با هدف افزایش آسایش و راحتی مشتریان و همچنین ارائه خدمات بهتر و شایسته‌تر به مشتریان، اقدام به دایر کردن شعب تحویل حضوری کرده است و به زودی در شهرهای اصفهان، شیراز، مشهد و ... شاهد دایر شدن مراکز تحویل حضوری بانی مد خواهیم بود.

نحوه انجام کار شعب تحویل حضوری بانی مد به این صورت است که مشتریان، بسته و کالای مورد سفارش خود را به صورت حضوری در شعب می‌توانند تحویل بگیرند. خدمات پس از خرید و همچنین پشتیبانی 24 ساعته بانی مد طبق روال سابق، به صورت آنلاین در دسترس مشتریان خواهد بود.

به عبارت دیگر مشتریان خواهند توانست سفارشاتی را که از این شعبه و به صورت حضوری تحویل گرفته‌اند را در هر شهری که در آن حضور دارند، مرجوع کند. افزون بر این خدماتی چون گارانتی محصولات و ... نیز در این شعبه به مشتریان بانی مد ارائه خواهد شد.

اولین شعبه تحویل حضوری بانی مد افتتاح شد

تبدیل شدن به یک مرکز توزیع (hub) توسط مراکز تحویل حضوری موجب تاثیر گذاری مثبت در سرعت ارسال سفارشات آنلاین بانی مد نیز خواهد شد. شعبه تحویل حضوری مرکز خرید بانی مد دغدغه آن دسته از افرادی که تمایلی به خرید به صورت آنلاین ندارند را برطرف کرده است؛ چرا که افراد می‌توانند با حضور در این شعبه، با خیالی آسوده‌تر به صورت حضوری خرید خود را انجام دهند. در حال حاضر علاقمندان به دریافت حضوری محصولات در بانی مد می توانند به آدرس این شعبه به نشانی: کرج، مهرویلا، بعد از سه راه تهران، جنب پاساژ آراد مراجعه نمایند.

 

اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # هفته بسیج # بیتا فرهی # پروانه معصومی # ایام فاطمیه