بازدید 2679

مبالغ آزادشده برای رفع نیازهای مردم استفاده می‌شود

رئیس‌جمهوری گفت: مبالغی که تاکنون ظالمانه مسدود شده بود و اکنون در اختیار جمهوری اسلامی قرار گرفته، متعلق به مردم است و در جهت رفع نیاز آنان استفاده می‌شود.
کد خبر: ۱۱۹۳۷۰۶
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۲:۳۶ 18 September 2023

به گزارش «تابناک» به نقل از ایسنا، سیدابراهیم رئیسی در نشست با مدیران رسانه‌های آمریکایی در پاسخ به سوال مدیر شبکه NBC درباره نحوه بهره‌برداری از منابع و دارایی‌های مالی رفع توقیف شده، اظهار کرد: مبالغی که تاکنون ظالمانه مسدود شده بود و اکنون در اختیار جمهوری اسلامی قرار گرفته، متعلق به مردم است و ما در جهت رفع نیاز مردم استفاده خواهیم کرد.

وی در پاسخ به سوال مدیر رویترز درخصوص توافقنامه ۲۰۱۵ هسته‌ای و گفت‌وگوی تهران و واشنگتن تاکید کرد: در موضوع هسته‌ای، آمریکا، اروپا و جمهوری اسلامی ایران تعهداتی را برعهده داشتند که براساس گزارش آژانس ایران به تعهدات خود پایبند بوده و در مقابل آمریکا نقض پیمان و میثاق شکنی کرده است و اروپا نیز به تعهدات خود عمل نکرد.

رئیس دولت سیزدهم یادآور شد: آژانس بین‌المللی انرژی اتمی تاکنون بیش از ۱۵ بار اعلام کرده است که ایران در صنعت هسته‌ای خود هیچگونه انحرافی نداشته و صنعت هسته‌ای ایران صلح‌آمیز است. دوربین‌های آژانس نظارت الکترونیکی خود را دارند و بازرسان آژانس در نظارت‌های خود تایید کرده‌اند تاکنون هیچ انحرافی در صنعت هسته‌ای ایران رخ نداده است. با این تفاسیر آمریکا باید پاسخ بدهد که چرا تحریم‌ها و فشارها را بر ایران اعمال می‌کند؟

رئیس جمهور در پاسخ به سردبیر مجله نیوزویک درباره آینده روابط منطقه‌ای ایران با کشورهایی همچون عربستان، مصر، اردن و امارات، گفت: سیاست جمهوری اسلامی ایران نسبت به عربستان و امارات سیاست همسایگی است. سیاست دولت سیزدهم ارتقای روابط با کشورهای همسایه است. بنای ارتباط با تمامی کشورهای همسایه را داریم. اگر اخلالی در برخی موارد وجود داشته به علت دخالت بیگانگان بوده است.

رئیسی افزود: اگر آمریکا دست از دخالت در کشورهای منطقه خلیج فارس و مناطق مختلف جهان بکشد و به امور داخلی خود بپردازد قطعا وضعیت کشورها و ارتباط آنها بیش از گذشته حسنه خواهد شد و ارتقا خواهد یافت. دخالت و حضور آمریکا در منطقه خلیج فارس به هیچوجه امنیت‌ساز نیست.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۳
در انتظار بررسی: ۴
انتشار یافته: ۱۶
تو رو خدا هواپیما یا قطعات هواپیما بخرید... چند ماهه اکثر هواپیماها زمین گیر شدن، ما برای کارمون باید دائما مسافرت هوایی کنیم پدرمون در اومده...
به خدا اگر بشود.....
همه را به اصفهان بدهید تا باقیمانده آب کارون را هم ببرند و کارون را خشک کنند. آخر پول فروش نفت خوزستان است که خوزستانیها سهمی در آن ندارند.
ای بابا
مگه مردم زمینی اهمیتی هم دارند برای شما آسمانیها!
لااقل حرف نزنید که اگر مرحمی نیستید، نمکی روی زخم هم نباشید
نظر شما در جهت منافع مردم است.
تا نظر مردم چه باشد آقای رئیسی
نگفت مردم کجا ؟
کدوم نیاز دقیقا خودرو وارد میکنید گوشت و مرغ وارد میکنید دقیقا چه نیازی؟
آخه معمولا شما فکر می‌کنید نیاز مردم به ولخرجی تو فلسطین و سوریه و لبنانه
بی خیال بابا
این تنها جایی ست که قطعا استفاده نمیشود. تعداد آقازاده های خارج نشین آنقدر زیاد است که کم هم می آید.
البته بعد از لبنان سوریه یمن و عراق و ....
به عنوان یک ایرانی

به هیچ عنوان راضی نبودم این پولها آزاد شوند

چون برای مردم ایران و حل مشکلات و گرفتاری ها مردم هزینه نمی شوند
مبالغ آزادشده برای رفع نیازهای مردم استفاده می‌شود
یعنی نفت در برابر غذا
اگر در سفره مردم مرغ و گوشت دیدی آنوقت معلوم میشه که این پول ها کجا خرج میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگر خدا بخواهد از همین پولها مطالبه ما بازنشسته ها را که از سال 99 مانده پرداخت می کنند انشاالله خدایا به دل مسئولین ترس از قیامت بابت حق الناسی بیانداز تا مطالبه ما را بدهند آمین
این موفقیت را به ملت فلسطین و لبنان و یمن تبریگ میگیم
واقعا !!!
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم