بازدید 2107

دستگیری چند نفر به دلیل تبلیغ برای سلطنت طلبان

فرماندار سرپل ذهاب از شناسایی و دستگیری تعدادی از لیدرهای اصلی معاندان که شهروندان را به ایجاد آشوب و ناامنی دعوت می‌کردند، توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) خبر داد.
کد خبر: ۱۱۹۳۱۴۲
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۹:۵۵ 15 September 2023

به گزارش «تابناک»، «صدراله بابلی» روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: طی رصدهای شبانه روزی و چندماهه سربازان گمنام امام زمان (عج) شامل جامعه اطلاعاتی متشکل از پلیس اطلاعات امنیت، اداره اطلاعات، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان سرپل ذهاب، افرادی را که در زمینه فراخوان های اعتراضی، تبلیغ و ترویج برای سلطنت طلبان فعالیت داشتند با اشراف چندماهه بر روی آن ها دستگیر کردند.

وی اظهار کرد: افراد دستگیر شده که عاملان اصلی معاندان برای دعوت افراد به فراخوان های اعتراضی و تبلیغ برای سلطنت طلبان بودند با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شده و تعدادی هم احضار و مورد ارشاد قرار گرفتند.

فرماندار سرپل ذهاب با هشدار به عوامل فریب خورده و کسانی که قصد ناآرامی و آشوب کشاندن امنیت شهرستان سرپل ذهاب را دارند، گفت: تمام تحرکات افراد تحت رصد جامعه اطلاعاتی شهرستان بوده و دستگاه های امنیتی با پشتوانه دستگاه قضایی با افرادی که قصد ایجاد اخلال در جامعه و امنیت را داشته باشند، برخورد خواهند کرد.

بابلی، از اهالی شهرستان خواست تا هرگونه گزارش و اخبار مردمی خود را با شماره تماس های ۱۱۰نیروی انتظامی، ۱۱۳ستاد خبری اداره اطلاعات و ۱۱۴ ستادخبری سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در میان بگذارند تا در کمترین زمان ممکن بررسی و پیگیری شود.

اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # بیتا فرهی # پروانه معصومی # ایام فاطمیه