سهامدار حقیقی عمده فگستر کیست؟

سهامدار حقیقی عمده فگستر هم اکنون ۱۲۵ میلیون از سهام این نماد را در پرتفوی خود دارد. این سهامدار در کدام نماد دیگر سهامدار عمده است؟
کد خبر: ۱۱۹۲۱۹۶
تاریخ انتشار: ۱۸ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۹:۱۷ 09 September 2023

به گزارش بورس تابناک به نقل از نبض بورس، سهامداران هر شرکت در یک دسته بندی به سهامداران عمده و خرد تقسیم بندی می شوند. سهامداران عمده سهامدارانی هستند که دارای بیش از یک درصد از سهام شرکت می باشند و در سایت TseTmc در بخش سهامداران هر سهم نام آن ها نمایش داده می شود.

در یک تقسیم بندی دیگر سهامداران عمده به دو دسته حقیقی و حقوقی تقسیم بندی می شوند. سایت TseTmc در قسمت مربوط به سهامداران حقوقی نام شرکت ها را اعلام می کند اما در رابطه با سهامداران حقیقی عمده از آن ها با عنوان شخص حقیقی یاد می کند و اسامی این سهامداران عمده حقیقی نامشخص است. 

سهامداران عمده حقوقی دلایل مختلفی برای حضور در یک سهم دارند ولی بیشتر سهامداران عمده حقیقی به منظور کسب سود بعضا اقدام به خرید سنگین یک سهم می کنند و بعضا نام آن ها در لیست سهامداران عمده مشاهده می شود.

نبض بورس قصد دارد تا با توجه به اسناد و مدارک موجود، به معرفی سهامداران عمده حقیقی هر نماد بپردازد. این چهاردهمین قسمت از معرفی سهامداران عمده حقیقی می باشد. با ما همراه باشید.

سهامداران عمده حقیقی فگستر کیست؟

هنگامی که در سایت TSETMC نماد فگستر که مربوط به شرکت گسترش صنایع روی ایران می‌باشد را جستجو کنید و به بخش سهامداران آن مراجعه کنید با تصویر زیر مواجه می‌شوید:

سهامدار حقیقی عمده فگستر کیست؟ | در کدام نماد دیگر سهامدار عمده است؟

 

در بین سهامداران عمده حقیقی، سه شخص حقیقی به چشم می‌خورد که بیشترین نفر دارای ۱۲۵ میلیون سهام فگستر معادل ۸.۳۲ درصد از کل سهام شرکت می‌باشد.

در تصویر زیر همان گونه که ملاحظه می‌گردد شهرام کدخدایی به عنوان سهامدار حقیقی عمده فگستر با این مالکیت سهام است.

سهامدار حقیقی عمده فگستر کیست؟ | در کدام نماد دیگر سهامدار عمده است؟

 

شهرام کدخدایی در فزرین نیز در کنار ابراهیم جمیلی به عنوان یکی از سهامداران حقیقی عمده می‌باشد. کدخدایی در فزرین نیز هم اکنون ۵۷.۶ میلیون سهم معادل ۱.۹۱ درصد از کل سهام شرکت را در اختیار دارد.

سهامدار حقیقی عمده فگستر کیست؟ | در کدام نماد دیگر سهامدار عمده است؟

 

  • آشنایی با سهامداران عمده حقیقی هر روز ساعت ۱۰ صبح از سایت نبض بورس. باقی مطالب را از اینجا بخوانید.

تور تابستان ۱۴۰۳
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل