بازدید 3501

کشتی فرنگی ناشنوایان ایران نایب قهرمان جهان شد

برای ایران مهدی بخشی مدال طلا، علی کریمی، سید صادق ابوالوفایی و شهاب رحیمی مدال نقره و رضا اسماعیلی، شیرزاد محکی، علی وطن‌پرست و محمدرضا شعبانی مدال برنز را کسب کردند.
کد خبر: ۱۱۹۱۶۷۶
تاریخ انتشار: ۱۵ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۹:۲۷ 06 September 2023

تیم کشتی فرنگی ناشنوایان ایران به مقام نایب قهرمانی مسابقات جهانی در قرقیزستان دست یافت.

به گزارش تابناک ورزشی؛ ورزش ناشنوایان ایران در پی پیشرفت‌های چندسال اخیر خود، این بار افتخاری دیگر در مسابقات جهانی کشتی فرنگی کسب کرد.

کشتی فرنگی ناشنوایان ایران نایب قهرمان جهان شد

 به نوشته روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های ناشنوایان؛ در پایان هفتمین دوره مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی ناشنوایان در قرقیزستان، تیم ایران با کسب یک مدال طلا ، 3 نقره و 4 برنز، پس از تیم ترکیه بر سکوی دوم ایستاد و تیم قزاقستان سوم شد.

برای ایران مهدی بخشی مدال طلا، علی کریمی، سید صادق ابوالوفایی و شهاب رحیمی مدال نقره و رضا اسماعیلی، شیرزاد محکی، علی وطن‌پرست و محمدرضا شعبانی مدال برنز را کسب کردند.

نتایج مسابقات پنج وزن دوم به شرح ذیل است: :

در وزن 60 کیلوگرم سید صادق ابوالوفایی به مصاف کشتی‌گیر ارمنستان رفت و 8 بر صفر به برتری رسید. او در دور دوم کشتی‌گیر میزبان را 6 بر 5 شکست داد و در فینال با نتیجه 9 بر صفر مغلوب حریف ترک شد و به مدال نقره رسید.

در وزن 67 کیلوگرم شهاب رحیمی با حریفی از ترکیه مصاف کرد و 8 بر صفر پیروز شد و در دور دوم 4 بر 2 کشتی گیر آذربایجان را شکست داد‌. او در فینال در مصاف با کشتی‌گیر میزبان ضربه فنی شد و به مدال نقره رسید.

در وزن 87 کیلوگرم شیرزاد محکی با کشتی گیر قزاقستان مبارزه و حریف خود را ضربه فنی کرد و در مبارزه دوم 10 بر 2 مغلوب کشتی گیر ترک شد. او برای کسب مدال برنز به شانس مجدد رفت و در مصاف با کشتی‌گیر قرقیزستانی 7 بر 5 به پیروزی رسید و مدال برنز را به دست آورد.

در وزن 77 کیلوگرم مسلم دهقانی به مصاف کشتی‌گیر ترکیه رفت و 7 بر 5 نتیجه را واگذار کرد و با توجه به حذف حریف ترک، دهقانی از کسب مدال بازماند.

در وزن 130 کیلوگرم احمد امینی به مصاف کشتی گیر ترک رفت و با ضربه فنی مغلوب شد و در مبارزه با کشتی گیر قرقیزستانی 5 بر 2 شکست خورد و از کسب مدال برنز بازماند.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل # کنکور # حماس
آخرین اخبار