بازدید 6638

آزمون و لوکاکو؛ دلیل خشم مورینیو/کوریره

کد خبر: ۱۱۹۱۳۹۵
تاریخ انتشار: ۱۳ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۱:۱۰ 04 September 2023

ژوزه مورینیو این روزها به شدت کلافه و عصبانی است و دو مهاجم تازه‌واردش سوژه اصلی این کلافگی هستند.سردار آزمون و لوکاکو سوژه خشم و ناراحتی مورینیو!

به گزارش تابناک ورزشی؛ شرایط در شروع فصل برای رم به شکل پیچیده‌ای رقم خورده است؛ جایی که تیم ژوزه مورینیو طی سه هفته فقط یک یک امتیاز کسب کرده است. این مربی جمعه این هفته برای اولین بار در سری‌آ بعد از محرومیت روی نیمکت نشست، اما پس از شکست مقابل میلان، زمانی که تصور می‌شد او قرار است با خبرنگاران صحبت کند، ترجیح داد این کار را نکند.

سکوت مورینیو حالا توسط کوریره دلو اسپورت مورد تحلیل قرار گرفته است. بر اساس ادعای این نشریه معتبر ایتالیایی مورینیو از وضعیت نقل و انتقالاتی باشگاه در تابستان عصبانی است. جایی که خیلی دیر برای تقویت خط حمله این تیم اقدام شد و باشگاه در نهایت روملو لوکاکو و سردار آزمون را به خدمت گرفت. در واقع او معتقد است که لوکاکو و سردار باید خیلی زودتر به تیمش اضافه می‌شدند. 

این روزنامه خاطرنشان می‌کند که مورینیو مدت‌ها در مورد تاخیر در برنامه‌ریزی پیش فصل هشدار داده بود. او این کار را هفته‌ها پیش در مصاحبه‌ای با خود این روزنامه انجام داد و در آن از نبود جانشینی برای آبراهام که مدت‌ها مصدوم بود، شکایت کرد. مورینیو همچنین از تغییرات به وجود آمده در اردوی پیش فصل رم نیز شاکی شده بود.

آزمون و لوکاکو؛ دلیل خشم مورینیو

مدتی است که مورینیو فکر می‌کند که باشگاه، به خصوص از نظر ارتباط در زمان‌های خاصی از فصل، اغلب او را تنها می‌گذارد. به همین دلیل است که او بعد از بازی جمعه شب صحبت نکرد. او در واقع کلافه شده و فعلا ترجیح داده صحبتی انجام ندهد. مورینیو از بسیاری جهات مردی تنهاست اما او همچنین به عنوان معتبرترین راه‌حل برای بیرون آمدن رم از این وضعیت شناخته می‌شود.

به طور کلی آقای خاص از دیر تقویت شدن تیم در خط حمله ناراحت و عصبانی است، اما در عین حال وقفه بازی‌های ملی فرصت مناسبی خواهد بود که بازیکنان مصدوم، ناآماده و ناهماهنگش به شرایط مطلوب برسند تا بعد از استارت دوباره مسابقات این شروع بد را به فراموشی بسپارد.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# حادثه سقوط بالگرد رییس جمهور # سید ابراهیم رئیسی # حسین امیر عبداللهیان # سیدمحمدعلی آل هاشم # مالک رحمتی
وب گردی