بازدید 2407

خرید مصری استقلال در مراکش ناپدید شد!

برخی از رسانه های مصری مدعی شدند که عمرو وردة چند روزی را در مراکش ناپدید شده است.
کد خبر: ۱۱۸۹۰۵۲
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۶:۴۴ 22 August 2023

به گزارش تابناک، ورزش سه نوشت: یکی از گزینه های جواد نکونام برای تقویت بخش هجومی استقلال، عمرو وردة بازیکن مصری بود که پس از پایان قراردادش با تیم آپولون لیماسول قبرس، در نهایت و به عنوان بازیکن آزاد، به راجا کازابلانکا مراکش پیوست تا یکی دیگر از بازیکنان مورد نظر کادرفنی آبی های پایتخت، راهی تیم دیگری شود.

در روزهای گذشته عنوان شده بود که بندی در قرارداد عمرو وردة وجود دارد مبنی بر اینکه او با پرداخت مبلغی، می تواند راجا کازابلانکا را ترک کرده و راهی تیم دیگری شود. موضوعی که با حواشی پیش آمده درخصوص این بازیکن در مراکش، شایعات را درخصوص جدایی او و احتمال حضورش در ایران افزایش داد.

آنگونه که رسانه های مصری و مراکشی نوشته اند، عمرو وردة که شنبه هفته گذشته به صورت رسمی به تیم مراکشی پیوست، طی چند روز گذشته در تمرینات راجا کازابلانکا شرکت نکرده و حتی تلفن همراه او نیز خاموش بوده است. غیبت مشکوک این بازیکن سبب شده تا مسئولین راجا به محل اقامت وی بروند که این بازیکن در این مکان نیز حضور نداشته است.

غیب شدن عمرو وردة در مراکش به سوژه جنجالی چند روز گذشته رسانه های مصری و مراکشی در شبکه های اجتماعی تبدیل شد تا اینکه دو روز قبل، رئیس باشگاه راجا کازابلانکا در مصاحبه با برخی از رسانه ها، از حضور این وینگر مصری در تمرینات تیم خبر داد.

محمد بودریقة، رئیس باشگاه راجا کازابلانکا در گفتگو با روزنامه الوطن اسپورت اعلام کرد که عمرو وردة در تمرینات تیم حضور دارد و خبر ناپدید شدن این بازیکن، شیطنت رسانه های مصری و مراکشی بوده است.

شب گذشته باشگاه استقلال اعلام کرد پرونده جذب دو بازیکن خارجی باز شده که طبق پیگیری ها، عمرو وردة به همراه روبرتو تورس و چند مهاجم خارجی، گزینه های علی خطیر و نکونام برای تقویت تیم است و باید دید در نهایت کدام یک از این بازیکنان با آبی پوشان قرارداد امضا می کنند.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل