بازدید 2958
۶

کاهش صف‌های پمپ‌بنزین‌ در کلانشهرها

رییس صنف جایگاهداران کشور گفت: از دو روز قبل با ورود معاون اول رئیس جمهور و جدیت ایشان و رفع برخی مشکلات، شاهد کاهش صف‌ها در تهران و اکثر کلانشهرها بودیم و فعلا در این نقاط شرایط عادی است.
کد خبر: ۱۱۸۸۵۴۷
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۵ 19 August 2023

به گزارش «تابناک» به نقل از تسنیم، اسدالله قلی‌زاده، رییس صنف جایگاهداران کشور اظهار داشت: پس از ورود تاثیرگذار معاون اول رییس جمهور به موضوع شلوغی پمپ بنزینها، شاهدیم که برخی مشکلات رفع شده و مردم اطمینان خاطر کسب کرده‌اند و در نتیجه صف‌ها کاهش یافته است؛ ما از ایشان تشکر میکنیم و با توجه به اینکه مساله فقط صف مقابل جایگاهها در تهران و کلانشهرها نیست، خواستار مساعدت و پیگیری معاون اول محترم در خصوص حل برخی مشکلات سایر استانها نیز هستیم.

وی افزود: افزایش بی سابقه مصرف، الزام به استفاده از کارت‌های سوخت شخصی، گرمای هوا و استفاده از کولر خودرو، خرابی کارت‌خوان‌های سامانه سوخت بیش از حد استاندارد، سفرهای تابستانی، محدودیت سقف سوختگیری و ایجاد جو روانی توسط معاندین موجب ایجاد صف‌ها و افزایش بیشتر تقاضا شد و همچنین برخی نارسایی‌ها و مشکلاتی که در تدوین و اجرای طرح‌های توزیع سوخت وجود دارد و با توجه به اینکه مشورت لازم با این بخش خصوصی انجام نمی‌شود موجب ایجاد بحران‌هاست.

رییس صنف جایگاهداران کشور تصریح کرد: بدیهی است که مجموعه صنفی ما به لحاظ تخصصی و رفتارشناسی مشتریان و اطلاع کافی از فرایندها میتواند با ارائه راهکارها و مشورت صحیح مدیران را یاری کند و لازم است برخی مقامات رویکرد خود را تغییر دهند تا با همدلی بیشتر شاهد چنین وضعیتهایی که زیان مادی و معنوی برای مردم و جایگاههای سوخت به همراه دارد نباشیم، لازم به ذکر است طی سالهای اخیر، فعالین دربخشهای تولید، تامین، توزیع و حتی مردم از شرایط رضایت ندارند و در حوزه توزیع سوخت بایستی اصلاحات اساسی صورت گیرد.

وی ادامه داد: از دو روز قبل با ورود معاون اول رئیس جمهور و جدیت ایشان و رفع برخی مشکلات، شاهد کاهش صف‌ها در تهران و اکثر کلانشهرها بودیم و فعلا در این نقاط شرایط عادی است؛ ولی هنوز مشکلاتی در استانها و خصوصا استانهای مرزی وجود دارد که لازم است مدیران برای رفع آنها تلاش کنند و ما هم اعلام آمادگی برای هر نوع همکاری در جهت خدمت رسانی مطلوب مثل گذشته را داریم.

قلی‌زاده خاطرنشان کرد: در اجرای چنین طرحها و شرایطی که برای کشور پیش می آید، جایگاهها و پرسنل ایشان با انبوهی از پاسخگویی‌ها مواجه میشوند و در اکثر مواقع مشمول زیان مالی نیز می‌شوند، خصوصا در شرایطی که حق العمل 1402 خود را دریافت نکرده اند، لذا از معاون اول رئیس جمهور تقاضا داریم خصوصا در شرایط فعلی نگاه حمایتی ویژه به جایگاههای سوخت داشته باشند و از نزدیک حرفهای ما را هم بشنوند، بسیاری از این مشکلات قابل پیش بینی است و میتوانیم آمار دقیقی را از مشکلات ارائه کنیم و راهکارهای مشخصی هم داریم.

تور تابستان ۱۴۰۳
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۲
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۶
فکر کن بابت هر موضوع خرد و کلانی طرف باید پا شه بره اونجا! واقعا گل و بلبل حق مطلب رو در مورد شرایط ما ادا میکنه
طبق معمول همیشه ، معاون اول خودش دسته گل آب داده حالا میخواد گندش رو جمع کنه ؟!
شیرازیها یک مثل دارند میگویند : چرا عاقل کند کاری . یعنی چه کاری است یک کاری بکنیم بشینیم استراحت کنیم این دولت همین را سر لوحه کارش قرار بدهد بهترین نتایج خود بخ ود با توجه به شرایط فعلی پیش میاد خواهشا کاری نکنید
مشکلات نازل خراب چی؟
خودشون مشکل درست میکنن، خودشون هم حل می کنن
فعلا فکری به حال حذف کردن گازوئیل موجود در بنزین کنید. معلوم است گازوئیل در بنزینها میریزید. بوی بنزینها فرق کرده و خیلی هم چرب شده .قبلا بنزین روی دست میریخت هم سریع بخار میشد و هم اثر چربی نداشت. قشنگ معلومه به جای گران کردن قیمت بنزین گازوئیل قاطیش میکنند. اینطوری ظاهرا با 3000 تومان یک لیتر بنزین میخریم ولی یک لیتر نمیشه.
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل
آخرین اخبار