بازدید 4497

علم الهدی: تطهیرکنندگان پهلوی یا مزدورند یا دیوانه!

سید احمد علم‌الهدی با بیان این‌که ۲۷ مرداد بین دو روز واقع هست که این دو روز در تحلیل تاریخ ما یک راهبرد حرکتی و سیاسی به ما نشان می‌دهد، اظهارکرد: روز ۲۶ مرداد روز بازگشت آزادگان با افتخار به این کشور و سرزمین و روز ۲۸ مرداد، سالروز کودتای آمریکایی و انگلیسی ۲۸ مرداد علیه ملت و دولت ملی ایران است.
کد خبر: ۱۱۸۸۵۲۱
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۴۰۲ - ۰۸:۳۸ 19 August 2023

به گزارش پایگاه خبری علم الهدی، ایشان با بیان این‌که این دو روز، دو خاطره و یک محور دارد که این باید مورد توجه ما قرار بگیرد، ادامه داد: ۴۰ هزار رزمنده ما در دفاع مقدس به دست دشمن اسیر شدند، دوران اسارت آنان از نظر بدرفتاری‌های دشمن بعثی، سخت‌ترین و شدیدترین مراحل زندگانی آنان بود؛ یک برادر آزاده می‌گفت تا مدتی شک داشتم زنده هستم یا مرده، گفت وضعیت ما در اسارت دشمن در این شرایط بود.
 
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی خاطرنشان کرد: همه آزادگان ما در زندگی خود فراز و نشیب‌هایی داشتند اما سخت‌ترین و دردآورترین دوران زندگی آنان، دوران اسارت بود؛ آزاده واقعی این‌ها هستند که در غل و زنجیر دشمن، با همه شدائد و سختی‌های دشمن، شخصیت انقلابی و عشقشان به امام و اهل بیت پیغمبر را حفظ کردند.
 
ایشان افزود: آزاده این نیست که در زندگی خود راحت راه می‌رود و همه چیز آماده و در دسترس اوست، آزاده آن کسی است که در بند، آزاده است، او را به زنجیر کشیده‌اند و شکنجه‌اش می دهند تا اسم امام، انقلاب و جمهوری اسلامی را نبرد اما او می‌برد، مردانه می‌ایستد، شعار می‌دهد و به دشمن نفرین می‌فرستد.
 
علم‌الهدی با تأکید بر این‌که آزادگان ما تابلوی رنگینی از ستاره‌های رنگارنگ در آسمان این کشور هستند که برای همیشه خواهند درخشید، تصریح کرد: یعنی هر آدمی بخواهد پایداری در دین و مقاومت در انقلاب را ببیند، باید به تابلوی آزادگان نگاه کند و این عظمت را در تابلوی آزادگان ببیند.
 
سه عامل نشاط آزادگان
 
ایشان به بیان خاطره‌ای از یکی از اسرای دفاع مقدس پرداخت و گفت: یکی از برادران آزاده می‌گفت در بند که بودیم، نماینده صلیب سرخ برای بازدید به بند ما آمد، نماینده صلیب سرخ گفت «در خیلی از جنگ‌ها به سراغ اسرا رفتم، افسرده، ناراحت، دست به انتحار و خودکشی می‌زدند، از همه چیز ناامید بودند، چرا وقتی به سراغ شما می‌آییم شما ناراحت و افسرده نیستید؟ با هرکه حرف می‌زنم با نشاط و خوشی که انگار بهترین اوقات زندگی‌اش را دارد اینجا می‌گذراند، این نشاط شما برای چیست؟» به او گفتیم ما به خط خودمان ایمان داریم، به امام خود و خدای خودمان ایمان داریم، این سه ایمان باعث شده ما با نشاط باشیم.
 
عضو مجلس خبرگان رهبری، آزادگان سرافراز را سرمایه افتخار کشور و نظام دانست و ابراز کرد: رزمندگان در دفاع مقدس جنگیدند، رزمیدند و مبارزه کردند، 40 هزار اسیر شدند و ده‌ها و صدها هزار شهید شدند، ایستادند و نه تنها یک وجب خاک کشور را ندادند، جبهه جنگ را از سرزمین این مملکت عقب راندند، حتی تا کنار دریای مدیترانه دشمن را تعقیب کردند و به عنوان مدافعین حرم آنجا با دشمن می‌جنگند.
 
ایشان یادآور شد: چهل هزار آزاده دفاع مقدس، تابلوی تمام نمای عزت اسلام، عزت انقلاب و عزت این نظام و کشور را در دنیا بلند کردند و این تابلو در تاریخ ثبت شد.
 
مرگ دموکراسی با کودتای آمریکایی ۲۸ مرداد
 
علم‌الهدی، دومین رویداد این روز‌ها را کودتای آمریکایی و انگلیسی ۲۸ مرداد عنوان کرد و گفت: در این روز، شاه را به‌عنوان یک مزدور وغلام حلقه به گوش که فراری شده بود، به کشور برگرداندند، دولت ملی مردم را ساقط کردند، دموکراسی را سرکوب کردند و مزدور دیکتاتور دستنشانده خود را با ساواک منحوس بر این مردم مسلط کردند.
 
ایشان تصریح کرد: این کودتا که به‌وسیله غربی‌ها راه افتاد، عاملی شد تا ملت ما به مدت ربع قرن در ذلت فرو برد، در این ۲۵ سال هرچه از سیاست و زندگی اجتماعی در این مملکت خاطره دارید، یا جنایت، یا آدم‌کشی یا قتل عام‌های ۱۵ خرداد و ۱۷ شهریور هست و یا دزدی‌های نجومی غیر قابل حساب از داخل به بانک‌های خارجی، در این ۲۵ سال، چنین بلا‌هایی بر سر این ملت آمد که معلول کودتای ۲۸ مرداد و مسلط شدن ۴۰ هزار چکمه‌پوش آمریکایی بر سر مردم به‌عنوان مستشار بود.
 
امام جمعه مشهد مقدس با انتقاد از جریان تطهیر رژیم جنایتکار پهلوی در کشور، بیان کرد: عده‌ای به دنبال تطهیر شاه و پهلوی هستند که در دو دسته تقسیم می‌شوند، یک عده که مزدور هستند، در خارج از کشور رسانه دارند، پول می‌گیرند و قلم به دست هستند، پول‌هایی که از ملت دزدیده‌اند را در این مزدوری خرج می‌کنند تا شاهِ جنایت کارِ سراپا نجاست را تطهیر کنند.
 
حقارت تطهیرکنندگان داخلی رژیم پهلوی
 
ایشان اضافه کرد: آنچه مایه تأسف است، حرکت برخی سیاسیون غرب زده و مدعی فهم سیاسی در تطهیر شاه است که خودشان را نیز مدعی همه چیز می‌دانند، اگر مزدور و پول‌بگیر هستند، پس چرا ادعای قدرت و سیاست در این مملکت دارند و اگر مزدور نیستند، پول نگرفتند و دست به این کار می‌زنند، از این‌ها دیوانه‌تر در این کشور پیدا نمی‌شود که یک لکه نجاست با این تعفن را تطهیر کنند، ۲۵ سال ذلت و پریشانی این مردم در نتیجه این کودتای آمریکایی و انگلیسی ۲۸ مرداد است.
 
علم‌الهدی به اعتراف انگلیس در مشارکت خود در کودتای ۲۸ مرداد اشاره کرد و گفت: چند سال پیش که از این قضیه پرده برداشتند، خودشان گفتند باید در مقابل این جنایت از مردم ایران عذرخواهی کنیم، دو سال پیش رسانه‌های انگلیسی نوشتند «سیاسیون انگلیس باید به خاطر جنایتی که در کودتای ۲۸ مرداد کردند، از مردم ایران اظهار شرمندگی کنند» ربع قرن ملتی را با مزدوری ناپاک به چنگال کشیدند و تمام سرنوشت آنان را چه سرنوشت دینی و چه سرنوشت فرهنگی و اقتصادی آنان را مورد جنایت قرار دادند، این تحفه غرب و هدیه آمریکا و انگلیس برای مردم ما بود.
 
تحقیر آمریکا در جریان مبادله جاسوسان
 
ایشان بیان کرد: غرب‌زده‌هایی که چشمشان به دروازه غرب است، از این‌ها توقع کمک و خدمت دارند؟ آنان مردمان ناپاک، بزدل و ترسویی هستند که به خاطر چند جاسوسی که از این‌ها گرفتند، نه برای اهمیتی که برای جان جاسوس‌ها قائل هستند بلکه برای اهمیتی که برای جلوگیری از رسوایی و جهانخواری آنان در دنیا با بازجویی از آنان قائل هستند، حاضر شدند شش میلیارد دلار پول ایران را با ذلت پس بدهند، باج بدهند و جاسوس‌هایشان را ببرند.
 
نماینده، ولی فقیه در خراسان رضوی اضافه کرد: غرب‌زده‌ها به این دروازه چشم دارند؟ به این‌ها دل ببندیم؟ روی سیاستمان با این‌ها حساب کنیم؟ چقدر بدخت هستید که بعد از ربع قرن تجربه جنایت و ناپاکی آنان، بازهم بایستیم و بخواهیم روی آنان حساب کنیم.
 
مسئله اصلی در تحلیل‌های سیاسی، عزت است
 
ایشان خطاب به جوانان گفت: اگر می‌خواهید درباره اندیشه‌های سیاسی تحلیل کنید، تابلوی آزادگان را ببینید، تابلوی ۲۸ مرداد را نیز ببینید، تحلیل کنید و راهبرد سیاسی پیدا کنید، مسئله اصلی عزت است و عزت ما در گروی نظامی است که مردم بیش از ۴۰ سال پای آن خون دادند، جان دادند و ایستادگی کردند.
 
علم‌الهدی به خاطره‌ای از دیدار شهید حاج قاسم سلیمانی و رهبر انقلاب پیش از سفر به روسیه اشاره و بیان کرد: رهبر معظم انقلاب در این دیدار خطاب به شهید سلیمانی تأکید کردند عزت و قدرت برای شما است، شما دشمن را تا کنار دریای مدیترانه عقب راندید و سرنوشت را شما باید تعیین کنید.
 
ایشان متذکر شد: دل به اندیشه‌های سیاسی افراد غرب‌زده و کسانی که مدعی دخالت خارجی در قدرت این کشور هستند نسپاریم و این‌ها را جلو نیندازیم؛ ما پیرو اهل بیت هستیم، دنباله‌روی عزیزان خدا هستیم و باید درسی که از اسرای کربلا می‌گیریم در اندیشه سیاسی امروز خودمان عملی کنیم.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۴۵
در انتظار بررسی: ۱
انتشار یافته: ۱۴
تو خوبی
خدا رو شکر که عزت مندانه فقیر و بدبختیم !
اقای علم الهدی کمی از منبر دور شو وسری به کف خیابان بزن اختلاس ها حیف ومیل اموال در این 40 سال چند برابر زمان قبل است یک امار بدهید
"اگر مزدور نیستند، پول نگرفتند و دست به این کار می‌زنند، از این‌ها دیوانه‌تر در این کشور پیدا نمی‌شود که یک لکه نجاست با این تعفن را تطهیر کنند" تحلیل سیاسی و تبیین یدون فحاشی و به کاربردن الفاظ رکیک، آن هم از تریبون نماز جمعه امکان ندارد؟ با نگاهی به خطبه های شهید دستغیب و سایر امام جمعه های نسل اول مسخص می شود که ظاهراً امکان دارد!
این همه غیر قابل انتشار جناب علم الهدا من بودم روزه سکوت میگرفتم
مزدور نیستیم
برای دیوانه نبودن هم حاضریم تست بدهیم
اخرین باری این بابا آدم معمولی دورو برش دیده کی بوده؟
تو کدوم سیاره زندگی می کنه ؟
بد نیست هفته ای دو سه روز این لباسو در بیاره و مثل بقیه مردم تو جامعه بگرده اتوبوس سوار شه و تاکسی
بره دوردور و ببینه داره در مورد چی و کدوم مردم حرف میزنه
خدارو شکر محتاج کار کردنم نیست پول یا مفت داره
اقا یک کار کنید خیال همه را راحت کنید همین آقایان علم الهدی و احمدی خاتمی را مملکت را دستشان بدهید بقیه جاها را هم تعطیل کنید خیلی خوب میشود کار یکسره میشود مملکت را کلا گلستان کنند دیگر
نه دیوانه اند نه مزدور فقط شاخص های اجتماعی؛اقتصادی؛امنیت اجتماعی؛زیست محیطی؛ را مقایسه میکنند وبس. همین امروزنگاهی به مصاحبه دکتر محمدعلی حامدی در خصوص خشک شدن دریاچه ارومیه در سایت داخلی عصر ایران بیندازید تا ببینید مردم چرا مقایسه میکنند.
من کاری به هیچ کس ندارم فقط یک دهه شصتی 42 ساله هستم که نه ازدواج کردم نه بیمه دارم نه خانه ،به علت بیماری هم نمی توانم کار سنگین انجام بدم الان با مادر 80 سالم زندگی می کنم دولت حداقل فکری به حال ما بکنه ما وارد میانسالی شدیم 18 سال دیگه 60 سال شدیم یعنی دولت باید به فکر ساختن خانه سالمندان باید باشه نه مسکن ملی ، یعنی هیچ دولتی کاری برای ما نکرد ما دیگه چیزی برای از دست دادن نداریم واقعا نداریم عمروجوانی ما دربدترین شرایط گذشته
تو فقط خوبی و دامادت
چه خبر از خیریه گوهر شاد
آيا انگ زدن به سايرين در اسلام مجاز است؟
یعنی من دیوانه و مزدورم خودم خبر نداشتم
برچسب منتخب
# حادثه سقوط بالگرد رییس جمهور # سید ابراهیم رئیسی # حسین امیر عبداللهیان # سیدمحمدعلی آل هاشم # مالک رحمتی
وب گردی