بازدید 2253
۱

۹۱ اتهام برای ترامپ در قالب ۴ پرونده قضایی

ترامپ هم اکنون در چهار پرونده قضایی اش در دادستانی فدرال و دادستانی‌های ایالت‌های نیویورک، فلوریدا و جورجیا در مجموع با ۹۱ اتهام جداگانه کیفری، جنایی و مدنی روبروست.
کد خبر: ۱۱۸۸۰۶۳
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۰ 16 August 2023

به گزارش «تابناک» به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، ترامپ هم اکنون در چهار پرونده قضایی اش در دادستانی فدرال و دادستانی‌های ایالت‌های نیویورک، فلوریدا و جورجیا در مجموع با ۹۱ اتهام جداگانه کیفری، جنایی و مدنی روبروست.

در دادستانی ایالت فلوریدای آمریکا برای ترامپ یک کیفرخواست ۹۷ صفحه صادر شده و براین اساس حتی حکم بازداشت او هم صادر شده، اما به او مهلت داده شده که حداکثر تا روز جمعه سوم شهریور خودش را به دادگاه شهرستان فولتون ایالت جورجیا تسلیم کند.

فانی ویلیتس دادستان فولتون در این باره گفت: این کیفرخواست، درباره یک توطئه جنایتکارانه برای لغو نتایج انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۰ درایالت جورجیاست. در این کیفرخواست، ۴۱ فقره جنایت ذکر شده و علاوه بر ترامپ، نام ۱۸ متهم دیگر هم در آن مطرح است که به او کمک کرده اند تا به هدف غیرقانونی باند جنایتکارش برای ابطال انتخابات و تسخیر ریاست جمهوری برسد.

جان لاینس تحلیلگر سیاسی هم در این باره می‌گوید: براساس کیفرخواست، ۱۹ متهم از جمله دونالد ترامپ، بخشی از یک تلاش غیرقانونی برای سرنگونی هستند. به نظر من این پرونده، بزرگترین مشکل او خواهد بود. چون به طور جدی متهم به تلاش جنایتکارانه برای شورش و اقدام غیرقانونی به منظور سرنگونی دولت منتخب است. این، بزرگترین توطئه برای فعالیت غیرقانونی در سطوح ارشد حکومت آمریکاست.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
ترامپ ۴ سال رئیس جمهور آمریکا بود . بعد دوره ریاست جمهوریش دائم تو دادگاه پاسگاه واسه جواب دادن به اتهاماتش میره مییاد . تازه ، نتیجه انتخابات رو با فاصله اندک به رقیبش باخت . ولی تو کشور ما طرف ۸ سال بدبختی و فلاکت رو به آدم و عالم و محیط زیست بار اوره ولی همشون با حالت طلبکارانه و افتخار امیز روئت میشن .
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل # کنکور # حماس
آخرین اخبار