بازدید 3362

نیروهای امنیتی محدوده حرم هوشمندانه عمل کردند

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: نیروهای امنیتی محدوده حرم نسبت به سال گذشته بسیار هوشمندانه، هوشیارانه و به موقع عمل کردند و اجازه ندادند تروریست‌ها به داخل محدوده حرم برسند.
کد خبر: ۱۱۸۷۷۶۸
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۰ 14 August 2023

به گزارش «تابناک» به نقل از مهر، اسماعیل کوثری نماینده مردم تهران و عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با مهر ضمن اشاره به حمله تروریستی سال گذشته به حرم حضرت شاهچراغ گفت: این حمله تروریستی همزمان با آزادسازی پول‌های بلوکه شده ایران در قالب تحریم‌ها به این دلیل است که صهیونیست‌ها یکی پس از دیگری موفقیت‌های کشورمان و شکست‌های خود و استکبار جهانی را می‌بینند دست به اقدامات جنایتکارانه به اسم تلافی می‌زنند که بتوانند تمام اخبار موفقیت ایران را تحت شعاع قرار دهند.

وی افزود: استکبار همچنین به دنبال ایجاد رعب و وحشت در بین مردم هستند که بگویند مثلاً در ایران امنیت نیست در صورتی که به لطف خداوند باید بگوییم که نیروهای امنیتی محدوده حرم نسبت به سال گذشته بسیار هوشمندانه، هوشیارانه، به موقع و خوب عمل کردند و اجازه ندادند تروریست‌ها به داخل محدوده حرم برسند و لذا در همان مرحله بیرون که شروع به تیراندازی کردند، پاسخ بسیار سنگینی به تروریست‌ها دادند.

عضو کمیسیون امنیت ملی تصریح کرد: صهیونیست‌ها و استکبار جهانی هیچ غلطی نمی‌توانند کنند و خون این شهدا است که باعث می‌شود که ملت ما منسجم‌تر و مصمم‌تر راه این عزیزان را ادامه دهد. این‌ها دقیقاً می‌خواهند کاری کنند که مکان‌های زیارتی ما که مردم به آن‌ها اعتقاد دارند را ناامن نشان دهند و مردم کمتر به سوی معنویت سوق پیدا کنند.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل