بازدید 4567

دستگیری ۲ شرور در تهران

رئیس مرکز عملیات سازمان اطلاعات پلیس تهران از دستگیری ۲ نفر از اراذل و اوباش سابقه‌دار که با عربده‌کشی و قدرت‌نمایی در حوالی خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) باعث رعب و وحشت شهروندان شده بودند خبر داد.
کد خبر: ۱۱۸۷۶۴۱
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۵۲ 13 August 2023

به گزارش تابناک به نقل از پایگاه خبری پلیس سرهنگ سعید راستی اخلال در نظم عمومی و ارعاب شهروندان خط قرمز مجموعه انتظامی عنوان کرد و اظهار داشت: پلیس قاطعانه و بدون اغماض با هرگونه تحرک سوء اراذل و اوباش و مخلان نظم و امنیت برخورد قانونی می‌کند.

وی ادامه داد: در پی دریافت گزارشی از یکی از شهروندان به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ در خصوص نزاع و درگیری با سلاح گرم و اخلال در نظم و آسایش عمومی توسط چند نفر که منجر به رعب و وحشت اهالی محله مذکور شده بودند، پیگیری موضوع در دستور کار ماموران عملیات این پلیس قرار گرفت.

سرهنگ راستی با بیان اینکه ماموران این پلیس پس از تحقیقات صورت گرفته و با اشرافیت اطلاعاتی، متهمان این پرونده را که از اراذل و اوباش سابقه‌دار هستند شناسایی کردند، افزود:در این رابطه ۲ متهم مورد نظر دستگیر شدند.

این مقام انتظامی علت درگیری این افراد را اختلافات شخصی اعلام کرد و با اشاره به اینکه متهمان برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند و روانه زندان شدند.

رئیس مرکز عملیات سازمان اطلاعات پلیس تهران در پایان با اشاره به اینکه تمام تلاش مجموعه انتظامی برای برقراری نظم و امنیت در جامعه است، بیان داشت: امنیت محصول یک فرآیند جمعی است و به عنوان یک ضرورت همه مردم باید در این راستا به پلیس کمک کنند.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# حادثه سقوط بالگرد رییس جمهور # سید ابراهیم رئیسی # حسین امیر عبداللهیان # سیدمحمدعلی آل هاشم # مالک رحمتی
وب گردی