بازدید 3481

حداد عادل:بعضی از اصلاح‌طلبان ناز می‌کنند

رئیس شورای ائتلاف درباره مشارکت اصلاح‌طلبان در انتخابات گفت: بعضی از این افراد یک مقداری سخت گیری می کنند و بعضی ها واقع بینانه تر رفتار می کنند اما تصور می‌کنم بعضی از این‌ها مقداری ناز می کنند، اما در نهایت در انتخابات شرکت خواهند کرد.
کد خبر: ۱۱۸۷۰۸۱
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۸ 09 August 2023


به گزارش تابناک به نقل از فارس، غلامعلی حداد عادل، رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی با اشاره به برگزاری انتخابات سال جاری گفت: بنده از همه مردم در سراسر ایران درخواست می کنم که در انتخابات مشارکت داشته باشند، و مشارکت مردم باعث افزایش قدرت سیاسی و اقتدار کشور و ملت ایران خواهد بود.

وی افزود: طبعاً حضور اشخاص مختلف با گرایش های سیاسی گونان یک صحنه رقابتی ایجاد می کند که خود این هم انتخابات را جدی تر می کند و توصیه من به مردم این است که نمایندگانی انتخاب بشوند که بتوانند وظیفه نمایندگی را به نیکو ترین وجه انجام بدهند.

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در ادامه با اشاره به رویکرد شورای ائتلاف در انتخابات پیش رو گفت: ما نگاه مان این است که بهترین ها و مناسب ترین افراد را شناسایی کنیم و به مردم معرفی کنیم و از مردم بخواهیم به آن ها رای بدهند و مردم هم آزاداند و خودشان تصمیم می گیرند.

وی افزود: ما سعی خواهیم کرد که برای ایجاد یک مجلس کار آمد و مناسب و مجلس انقلابی بتوانیم افراد مناسب را به عنوان فهرست نامزدها در سراسر کشور به مردم معرفی کنیم.

حداد در پایان در پاسخ به این سوال که برنامه اصلاح طلبان برای انتخابات چیست؟ بعضی از این افراد یک مقداری سخت گیری می کنند و بعضی ها واقع بینانه تر رفتار می کنند اما تصور می‌کنم بعضی از این‌ها مقداری ناز می کنند، اما در نهایت در انتخابات شرکت خواهند کرد.

تور تابستان ۱۴۰۳
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۵
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱۸
رای من باعث اقتدار و پولدارتر شدن شما مسولین میشه .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۸:۲۴ - ۱۴۰۲/۰۵/۱۸
دقیقا
باشه حداد جان چون تو گفتی حتما شرکت می کنیم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۶:۱۴ - ۱۴۰۲/۰۵/۱۸
با اینا نباید با کنایه حرف زد/ باور میکنند
حنای اصلاح طلب و اصولگرا دیگه رنگی نداره
پاسخ ها
رضا اهوازی
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۰:۱۸ - ۱۴۰۲/۰۵/۱۹
احسنت به هموطن با بصیرتم
بله سفره انقلابه اونهام میخواهند بخور بخور کنند یک زمانی خودی بودن
رای بی رای
اصلاح طلب اصولگرا دیگه تمومه ماجرا
تقریبا همه اصولگراها هم زور می گویند
حداد جان رای بی رای کلا .
نه ناز نمی کنند. فهمیدن و می دونند مردم از همه نا امید شدن. سیستم فایده نداره و اصلاح بشو نیست. حالا شماها هر طور می خواهید خود را قانع کنید اختیار با شماست
سکوت میکنم که این سکوت ...
هرچقدر هم ناز کنند به طنازی شما ها نمی رسند.
از این ناز کننده ها باز هم بنویسید. جامعه شما را می بیند .
وقتی اصلاح طلبان ناز کش نازنینی مثل آقای حدادعادل دارند چرا ناز نکنند؟ هرکس دیگری هم جای اصلاح طلبان بود ناز می کرد، من هم اگر یک اصلاح طلب بودم، حتماً برای ایشان ناز می کردم!
کم کم دیگه نوبت نسل بعدی شما انقلابیون هست که بیان مملکت وپستهای حساس رو بگیرن .نوبت پسر وعروس وداماد ونوه های شماهاست که بیان بر مصدر امور .تا ده سال دیگه خیلی از انقلابیون وارث انقلاب بالای هشتاد هستن والبته اگر زنده هم باشن توان خدمت دیگه ندارن پس باید جهاد وفرصت خدمت رو بسپرن به خودیهاشون .مردم هم که این سالها انقدر خوب بهشون خدمت کردین هم این دنیا هم اون دنیا دعا گو هستن جناب حداد.
کاش شرم و حیا میداشتیم .
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل
آخرین اخبار