بازدید 8102

تعرض به ۲ دختر نوجوان در باغ

در پی شکایت دو دختر ۱۷ ساله از سه پسر ۱۷ تا ۲۰ ساله آن‌ها مدعی شدند که این پسر‌ها به آن‌ها تجاوز کرده و از آزارشان فیلم گرفته و منتشر کرده‌اند.
کد خبر: ۱۱۸۶۹۱۴
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۶ 08 August 2023

به گزارش تابناک به نقل از همشهری آنلاین، رسیدگی به این پرونده از یک ماه قبل با شکایت ۲ دختر نوجوان آغاز شد. این دو دختر که با هم دوست هستند وقتی به اداره پلیس رفتند از آزار و تهیه فیلم سیاه از سوی ۳ پسر خبر دادند.

 یکی از دخترها گفت: من و دوستم ۱۷ ساله هستیم، مدتی قبل در فضای مجازی با پسر ۲۰ ساله‌ای آشنا شدم. وقتی قرار ملاقات گذاشتیم او با پسرعمویش به نام نیما آمده بود و همان روز نیما به من ابراز علاقه کرد.

ما چند بار یکدیگر را ملاقات کردیم. می‌گفت قصد دارد با من ازدواج کند. در همین مدت دوست صمیمی‌ام هم با پسر عموی نیما به نام سهراب در ارتباط بود. ما چند بار ۵ نفری برای تفریح بیرون رفتیم ولی آخرین بار وقتی به باغی رفته بودیم نیما و سهراب من و دوستم را آزار دادند و پسر عمویشان هم از ما فیلم گرفت. بعد هم تهدید کردند اگر در این باره به کسی حرفی بزنیم فیلم را پخش می‌کنند. اما دو روز بعد در کمال ناباوری دریافتیم که فیلم ما را منتشر کرده‌اند. حالا ما به خاطر آزار و اذیت و تهیه فیلم سیاه از آنها شکایت داریم.

پس از این شکایت ۳ پسر عمو بازداشت شدند و مأموران در بازرسی گوشی موبایل پسر جوان به فیلم سیاه دست یافتند. به این ترتیب نخستین جلسه تحقیق از متهمان در شعبه پنجم دادگاه کیفری یک استان تهران برگزار شد.

در این جلسه دخترها به تشریح ماجرا پرداختند و گفتند به خاطر اینکه مورد تعرض قرار گرفته‌اند و فیلمشان منتشر شده خواهان اشد مجازات و اعدام برای هر سه پسر عمو هستند. سپس متهمان یک به یک در جایگاه ویژه ایستادند. نخست یکی از پسرعموها گفت: قبول دارم من از دو دختر فیلم گرفتم. اما من فیلم را پخش نکردم و نمی‌دانم چه کسی این کار را کرده است. ما فقط از آنها فیلم گرفته بودیم تا تهدید کنیم علیه ما شکایت نکنند.

نیما ۱۹ ساله هم وقتی در جایگاه ویژه ایستاد، گفت: من با رضایت خود این دختر با او ارتباط برقرار کردم و تعرضی در کار نبوده است. اما سهراب ۱۷ ساله منکر هر گونه آزار و اذیتی به دختر نوجوان شد و گفت: این دو دختر با میل خودشان همراه ما به باغ آمده بودند. ما فیلم آنها را پخش نکردیم و نمی‌دانیم چه کسی این کار را کرده است. شکایتشان هم به خاطر انتشار فیلم است نه رابطه.

در پایان جلسه قضات دادگاه حکم بازداشت دو پسر عموی بزرگ‌تر را صادر کردند و آنها روانه زندان شدند. سهراب ۱۷ ساله نیز به کانون اصلاح و تربیت منتقل شد تا با تکمیل تحقیقات در پرونده جلسه محاکمه آنها برگزار شود.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۲۲
باغ مال کی بوده؟؟
پاسخ ها
محمد
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۶:۱۳ - ۱۴۰۲/۰۵/۱۷
این است آزادی زن ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۴۹ - ۱۴۰۲/۰۵/۱۸
محمد جان بی بندو باری با آزادی زنان ارتباطی ندارد. با حجاب هم می توان بی بندوبار شد
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۵۱ - ۱۴۰۲/۰۵/۱۸
باغ عموووووووووو
اگر این دو دختر مشکلی نداشتند هیچوقت با دو پسر به باغ نمی رفتند احمق ها
پاسخ ها
ناشناس
| Turkey |
۱۷:۳۰ - ۱۴۰۲/۰۵/۱۷
یعنی میفرمایید اگر هرکس رفت باغ باید بهش تجاوز کرد. اگر دری باز بود باید ازش دزدی کرد
نتیجه گسترش زندگی بی بند و بار.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۷:۲۰ - ۱۴۰۲/۰۵/۱۸
دقیقا
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۳۴ - ۱۴۰۲/۰۵/۱۸
نتیجه حماقت دختران این بلا بسرشان آمد... مساوی است با کسی که مالش را حراست نکند دزد به اموالش بزند
آرش
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۴۲ - ۱۴۰۲/۰۵/۱۸
نتیجه فقر و فحشا
فقط زن زندگی آزادی ؟!!!!!! جواب تحریک شدن مردان رو اونوقت کی باید بده؟!!!!!!!!! مرد آزادی عمل نمیخواد؟!!!!!!!!!!!

البته من این واقعه را قضاوت نمیکنم و باید عادلانه مجازات شوند ولی خب نمیشه رفتار تحریک آمیز برخی زنان و دختران را نادیده گرفت .
کرم از خود درخته .
زن زندگي ( بعيد مي دونم ) ازادي
نیما سهراب لاله لادن... خودتون خسته نشدین از اینهمه اسم فیکی که به جای اسامی واقعی میذارین؟
نتیجه زن زندگی ازادی
خیلی بیشتر از این کارها خواهیم شنید. متاسفانه زنان حالا دختر یا خانم به خاطر بخحث فریب دهنده آزادی خودشان را ارزان می فروشند.
داستان تکراری " به زور به ما تجاوز کردند " !!! این همه با اونا گشتید آخر سر هم رفتید تو باغ بدون مقاومت تسلیم شدید ، حالا شد به زور
تازه اگه فیلم پخش نمی شد این دخترها اصلا شکایتی نداشتند !!! خیلی هم راضی بودن
هر 5نفر به اضافه صاحب باغ باید اعدام بشن عدالت اینه
هر که خربزه میخوره پای لرزش هم میشینه به نظرم باید یه قانونی وضع بشه و تقصیر دختران هم مشخص بشه و دختری که عفت خودش را حفظ نکنه در صورت تعرض ؛ خودش هم مقصر شناخته بشه بدنبال قلقلک خنده میاد متاسفانه قانون فعلی ما در خصوص این جور مسائل یقه کسی را می گیره که خندیده و با قلقلک و تحریک کننده کاری ندارن مثل چند سال پیش می گفتن آدم اگه از آسمان هم بیفته پیش خودرو و بمیره مقصره راننده خودروست الحمدالله الان این قانون اصلاح شده و دختران هم انتظار نداشته باشن با لودگی و بی حجابی و رفتن به باغ جوانان هر کجا قانون طرف آنها را بگیره
زن زندگی ازادی
مبارک باشه . با این شرایط بوجود آمده باید منتظر بدتر از ایتها بود.(آزادی)
نتیجه ی زن زندگی آزادی
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل