بازدید 2375

یک نظامی صهیونیست دیگر خودکشی کرد

یک روز پس از دفن نظامی صهیونیستی که بر اثر خودسوزی به هلاکت رسید، یک نظامی صهیونیست که هم‌خدمت وی بود نیز اقدام به خودکشی کرد.
کد خبر: ۱۱۸۶۸۳۶
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۴۰۲ - ۰۸:۱۲ 08 August 2023

به گزارش «تابناک» به نقل از مهر، یکی از نظامیان تیپ «کفیر» ارتش رژیم صهیونیستی اقدام به خودکشی کرد.

شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد که «اور دونیو» که از نظامیان عضو تیپ کفیر ارتش رژیم صهیونیستی بود عصر امروز دوشنبه خود را کشته است.

شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی گزارش داد: یک روز پس از دفن نظامی هم‌خدمت دونیو که بر اثر مشکلات روانی ناشی از جنگ غزه در سال ۲۰۱۴ خود را به آتش کشیده بود، این نظامی نیز که در مناطق جنوبی اقامت داشته و از عوارض شوک ناشی از خدمت نظامی رنج می‌برد، اقدام به خودکشی کرد.

پیش از این یدیعوت آحارونوت در رابطه با نظامی صهیونیستی که چند روز قبل، اقدام به خودسوزی کرد، اعلام کرده بود: «بار کلف» نظامی عضو ارتش اسرائیل که چند روز پیش خود را در نتانیا سوزانده بود، کشته شده است.

پس از آنکه وزارت جنگ رژیم صهیونیستی درخواست این نظامی صهیونیست مبنی بر قرارگرفتن در زمره نظامیان آسیب‌دیده از جنگ به علت تنش‌های ناشی از شوک‌های وارده در جریان جنگ سال ۲۰۱۴ غزه را رد کرد، وی خود را به آتش کشیده بود و در نهایت چند روز پیش رسانه‌های عبری‌زبان از هلاکت این نظامی صهیونیست بر اثر جراحات ناشی از خودسوزی خبر دادند.

گفتنی است ارتش رژیم صهیونیستی، اغلب از انتشار اخبار مربوط به خودکشی نظامیان صهیونیست در هنگام خدمت خودداری می‌کند، زیرا بر این باور است که انتشار چنین اطلاعاتی موجب تشویق نظامیان برای خودکشی خواهد شد.

اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # پروانه معصومی # ایام فاطمیه # امیر تتلو