بازدید 5759
مدیرعامل سازمان آتش نشانی:

ساختمان سه طبقه در جوانمرد قصاب منفجر شد

مدیرعامل سازمان آتش نشانی گفت: یک ساختمان سه طبقه مسکونی قدیمی دچار انفجار شده و طی آن بخش زیادی از ساختمان تخریب شد. شدت تخریب به گونه‌ای بود که علاوه بر ساختمان سه طبقه، چهار مغازه و خانه قدیمی نیز در اطراف این خانه وجود داشتند که بخشی از آنها نیز دچار تخریب شدند.
کد خبر: ۱۱۸۶۷۶۳
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۵ 07 August 2023

به گزارش تابناک به نقل از ایسنا، سیدجلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با اشاره به حادثه انفجار ساختمان سه طبقه در جوانمرد قصاب گفت: حدود ساعت ۸ صبح یک مورد آتش سوزی در محله جوانمرد قصاب اعلام و چند ایستگاه آتش نشانی هم به محل حادثه اعزام شدند. آتش‌نشانان در محل حادثه دیدند که یک ساختمان ۳طبقه دچار انفجار شده و ۱۲ نفر محبوس شده بودند. خوشبختانه این افراد زنده از زیر آوار بیرون کشیده شدند و عملیات همچنان ادامه دارد.

محمدی مدیرعامل سازمان آتش نشانی نیز اعلام کرد که نشت گاز ، علت اولیه وقوع حادثه انفجار در محله جوانمرد قصاب اعلام شده است.

به گفته او بعد از اعلام وقوع حادثه در این مکان بلافاصله پنج ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند و آتش نشانان ظرف دو دقیقه به محل حادثه رسیدند. بررسی‌ها نشان داد که یک ساختمان سه طبقه مسکونی قدیمی دچار انفجار شده و طی آن بخش زیادی از ساختمان تخریب شد و شدت تخریب به گونه‌ای بود که علاوه بر ساختمان سه طبقه، چهار مغازه و خانه قدیمی  نیز در اطراف این خانه وجود داشتند که بخشی از آنها نیز دچار تخریب شدند.

محمدی با بیان اینکه حجم زیادی از آوار بر روی زمین ریخته است، بااشاره به اینکه در همان لحظات ابتدایی ۱۲ نفر از محبوس شدگان از زیر آوار بیرون کشیده شدند که هفت مرد و پنج  زن بودند. اضافه کرد که بررسی‌ها برای پیدا شدن محبوسین احتمالی ادامه دارد.علت اولیه حادثه نشت گاز اعلام شده است.

شکری مسئول آتش نشانی ری هم به ایرنا خبر داد که پیرزنی ۷۵ ساله در این حادثه پس از انتقال به بیمارستان فیروزآبادی جان خود را از دست داد.

 

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل