بازدید 28505
۷

طرح زائران اربعین حسینی، خدمتی دیگر از بانک ملی ایران

بانک ملی ایران به زائران عتبات عالیات به مناسبت اربعین حسینی تسهیلات ویژه ای اعطا می کند.
کد خبر: ۱۱۸۶۷۵۰
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۵ 07 August 2023

طرح زائران اربعین حسینی، خدمتی دیگر از بانک ملی ایران

به گزارش «تابناک» به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، این طرح به منظور رفاه حال زوار عتبات عالیات طراحی شده است و تمامی زائران سفر اربعین از امروز به مدت 10 روز تا تاریخ 25 مرداد ماه می توانند قبل از سفر به کشور عراق با مراجعه به تمام شعب بانک ملی ایران، نسبت به افتتاح حساب ویژه طرح و تودیع مبلغ 25 میلیون ریال اقدام و از تسهیلات ویژه طرح به مبلغ 100میلیون ریال برای خرید ارز اربعین و کمک هزینه سفر استفاده کنند.

همچنین امکان افتتاح حساب ویژه در سامانه « بام » نیز از سوی این بانک فراهم شده است. طبق طرح حاضر، متقاضیان می توانند پس از بازگشت از سفر اربعین، طی 6 ماه (از تاریخ دریافت تسهیلات) نسبت به بازپرداخت اقساط خود اقدام کنند.

مبلغ تودیع شده در حساب ویژه طرح نیز تا زمان تسویه تسهیلات و بدهی در حساب باقی مانده و پس از تسویه کامل تسهیلات به مشتری برگردانده می شود .

متقاضیانی که هنوز نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نکرده اند می توانند تا تاریخ یاد شده نسبت به افتتاح حساب ویژه طرح و تودیع مبلغ 25 میلیون ریال اقدام کنند و از تسهیلات ویژه طرح به مبلغ 100میلیون ریال برای خرید ارز اربعین و کمک هزینه سفر بهره مند شوند.

لازم به ذکر است متقاضیان درخواست تسهیلات مذکور در زمان انعقاد قرارداد با بانک،  باید فاقد بدهی غیرجاری و چک برگشتی باشند؛ نرخ سود این تسهیلات نیز بر اساس نرخ مصوب و اعلامی شورای پول و اعتبار محاسبه خواهد شد.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۸
انتشار یافته: ۷
اگر قرار است نرخ تسهیلات شورای پول و اعتبار باشد نباید مبلغ ۲/۵میلیون تومان در حساب بماند مگر اینکه وام مبلغ ۷/۵میلیون‌محاسبه وتعیین نرخ سود شود
سلام
طرح خیلی خوبیه
فقط مونده برای رفتن مردم به شمال هم بفرستن شون به بانک برای وام!!
خیلی خیلی خیلی خیلی نامردید که سالهاست تواین بانک جونهای مردم رو استخدام نمی‌کنید و پدر کارمندان رو درآوردید با اینهم کسری نیرو حالا تشویقشون میکنید حمله بیارن به بانک‌ها برای گرفتن وام
عجب...
واقعا خجالت آور آخه ده میلیون تومان هم ضامن میخواد
این چه طرحی است؟ اولا ۲/۵ مسدود می‌کنند. بعد هم ۱۰ تومن با سود ۲۳ درصد میدن ۶ ماهه هم پس می‌گیرند. این وام مشکل شرعی دارد. مگر چه قراردادی است که این همه سود می گیرند؟
خیلی خوبه ولی با اون ودیعه کی میتونه اقدام کنه!
اگه واقعا برای اربعین بود ودیعه را باید بردارند
ودیعه مسدودی اونم برای اربعین مناسب نیست
کجاش خدمته؟
۲۵درصد پول تا آخرین قسط مسدود میشه
سودش هم فعلا معلوم نیست چند درصده؟
برچسب منتخب
# حادثه سقوط بالگرد رییس جمهور # سید ابراهیم رئیسی # حسین امیر عبداللهیان # انتخابات ریاست جمهوری # انتخابات
آخرین اخبار
وب گردی