بازدید 3527

ضرر ۶۷ میلیارد تومانی پرسپولیس از دبل قهرمانی!

کد خبر: ۱۱۸۶۷۱۸
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۰ 07 August 2023

فوتبال آماتوری ایران که ۲۳سال است ادعای برگزاری لیگ حرفه‌ای دارد، هنوز با زیاندهی باشگاه‌ها درگیر است و حتی تیم قهرمان هم نمی‌تواند از پس هزینه‌هایش بربیاید.

به گزارش تابناک ورزشی؛ یکی از معضلات فعلی باشگاه پرسپولیس پرداخت پاداش و آپشن های قرارداد بازیکنان و کادرفنی پس از کسب دو قهرمانی است.

در قرارداد همه اعضای این تیم‌ بندی وجود داشت مبنی‌بر اینکه در صورت قهرمانی در لیگ برتر ۱۰درصد قراردادشان و در صورت کسب عنوان قهرمانی در جام حذفی نیز 5 درصد قراردادشان پاداش خواهند گرفت.

رقم کلی این پاداش‌ها به‌اضافه برخی آپشن‌هایی که در قرارداد ملی‌پوشان این تیم وجود داشت جمعا به حدود 67 میلیارد تومان رسیده است. شاید رضا درویش فکرش را نمی‌کرد که تیمش بتواند دو جام داخلی را مال خود کند و الان شاید پشیمان باشد که چنین بندهایی را در قرارداد همه اعضای تیمش آورده است. در شرایط فعلی باشگاه پرسپولیس برای پرداخت این رقم به اعضای تیمش سخت به مشکل برخورده و چاره‌ای ندارد جز اینکه به سپرده خود که از فروش سهام بوده، دست بزند. سپرده‌ای که فصل پیش تضمین چند وام بود و نزدیک به 6 میلیارد تومان در ماه نیز برای باشگاه پرسپولیس سود داشت.

از آنجا که نه فدراسیون فوتبال و نه سازمان لیگ و حتی اسپانسر باشگاه پرسپولیس پاداشی برای قهرمانی این باشگاه در نظر نگرفتند، این باشگاه بابت این دو قهرمانی 67 میلیارد تومان ضرر دید که در نوع خودش جای بحث دارد.

 

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل # کنکور # حماس
آخرین اخبار