بازدید 3727

گزارش دیلی‌اکسپرس انگلیس برای مهدی طارمی

تاتنهام آماده ارائه پیشنهاد ۲۱ میلیون پوندی برای مهدی طارمی است؛ چرا که هری کین در آستانه پیوستن به بایرن قرار گرفته است.
کد خبر: ۱۱۸۶۴۸۸
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۳ 05 August 2023

به گزارش تابناک، دیلی‌اکسپرس نوشت: گزارش‌ها حاکی از آن است که تاتنهام علاقه‌مند جذب یک ملی‌پوش ایرانی است. جدایی احتمالی هری کین و پیوستن او به بایرن‌مونیخ سبب شده است تا سران این تیم لندنی به دنبال به خدمت گرفتن مهاجم ایرانی باشند.

بر این اساس تاتنهام آماده است مبلغی حدود ۲۱ میلیون پوند برای مهدی طارمی، مهاجم پورتو، پیشنهاد دهد. اسپرز در حال برنامه‌ریزی برای زندگی پس از هری کین است و نمی‌خواهد غافلگیر شود و مذاکرات با مهاجمان مد نظرش را شروع کرده است.

بایرن روز جمعه پیشنهاد دیگری برای کین ارائه کرد. پرافتخارترین تیم بوندسلیگا پیش از این دو پیشنهاد برای هری کین ارائه داد که هر دو از سوی تاتنهام رد شدند. اسکای‌اسپورت آلمان ادعا می‌کند که آخرین پیشنهاد بایرن به تاتنهام برای جذب هری کین ۸۶ میلیون پوند است. آن‌ها احساس می‌کنند که این مبلغ برای یک بازیکن ۳۰ ساله که سال آخر قراردادش نیز است، کافی است.

تاتنهام هنوز به این پیشنهاد پاسخ نداده است، اما به نظر می‌رسد در حال ارزیابی گزینه‌هایش در بازار است. آن‌ها در حال حاضر ریچارلیسون مهاجم تیم ملی برزیل را دارند که در صورت جدایی کین می‌تواند حضور بیشتری در ترکیب ثابت تاتنهام داشته باشد.

تماس بین تاتنهام و پورتو برقرار شده و تیم لندنی حاضر است ۲۱ میلیون پوند برای این بازیکن ۳۱ ساله ارائه دهد. گفته می‌شود پورتو برای فروش طارمی در تابستان نزدیک به ۲۶ میلیون پوند می‌خواهد. طارمی نیز مانند کین وارد ۱۲ ماه پایانی قراردادش شده است.

مهدی طارمی در ۱۴۷ بازی برای پورتو در تمامی رقابت‌ها ۸۰ گل به ثمر رسانده است. او همچنین ۴۹ پاس گل به ثبت رسانده است که ثابت می‌کند که می‌تواند جانشین خوبی برای کین باشد.

 

منبع: ایسنا
تور تابستان ۱۴۰۳
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل