بازدید 2067

پادروشاپ فروشگاه ساز اینستاگرامی، بدون دغدغه

این مطلب می‌تواند برای شما بسیار مناسب باشد. چرا که قصد داریم به بررسی امکانات یک فروشگاه ساز اینستاگرامی بپردازیم که به کمک آن می‌توانید یک صفحه فروشگاهی ایده‌آل برای خود بسازید. پس با ما همراه شوید. 
کد خبر: ۱۱۸۶۴۴۷
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۳ 05 August 2023

پادروشاپ، فروشگاه ساز اینستاگرامی بدون دغدغه

ممکن است وقتی نام فروشگاه ساز اینستاگرامی را می‌شنوید، تعجب کنید و تصور کنید که برای ایجاد پیج فروشگاهی در اینستاگرام، باید حتماً خود کاربران اقدام کنند. اما با توسعه امکانات فروشگاه‌ساز، حتی دیگر برای راه‌اندازی فروشگاه در رسانه اجتماعی و محبوب تلگرام هم می‌توان روی سیستم‌های خلاقی همچون «پادروشاپ» حساب کرد. اگر به تازگی در فکر راه‌اندازی یک کسب‌کار در اینستاگرام هستید، این مطلب می‌تواند برای شما بسیار مناسب باشد. چرا که در ادامه قصد داریم به بررسی امکانات یک فروشگاه ساز اینستاگرامی بپردازیم که به کمک آن می‌توانید یک صفحه فروشگاهی ایده‌آل برای خود بسازید. پس با ما همراه شوید. 

پادروشاپ، فروشگاه ساز اینستاگرامی

به احتمال زیاد شما نیز روزانه چند دقیقه تا چند ساعت از وقت خود را پای رسانه‌های اجتماعی همچون اینستاگرام می‌گذارید. بخش زیادی از صفحات موجود در این رسانه از نوع فروشگاهی هستند؛ یعنی محصولاتی در آن‌ها درج شده است و می‌توان از طریق دایرکت صفحه با فروشنده ارتباط برقرار کرده و محصول موردنظر خود را سفارش داد. ممکن است سابقه خریدهای بسیاری از طریق اینستاگرام را داشته باشید. چراکه این رسانه از امکانات درج تصویر و ویدئوی جذابی برای این منظور برخوردار است. اما راه‌اندازی یک صفحه فروشگاهی حرفه‌ای در این رسانه با دشواری‌ها و تنظیمات زیادی همراه است که اگر درست انجام نشوند، نمی‌توان انتظار یک صفحه مناسب با تعداد بازدید بالا را داشت. پادروشاپ «PodroShop» دقیقاً برای همین منظور ایجاد شده است. در واقع به کمک سیستم پادروشاپ می‌توانید در کمتر از یک دقیقه، یک صفحه فروشگاه حرفه‌ای با تمام تنظیمات و امکانات لازم در بستر اینستاگرام را ایجاد کنید‍!

چرا باید از فروشگاه ساز اینستاگرامی استفاده کنیم؟

همانطور که اشاره شد، بیشتر صفحات اینستاگرام که روزانه از آن‌ها بازدید می‌کنیم، از نوع فروشگاهی هستند و در آن‌ها محصولاتی برای فروش وجود دارد. بنابراین بازار کار فروشگاه‌ها در اینستاگرام، بسیار داغ و رقابتی است. از این رو، افرادی که به تازگی فروشگاه خود را راه‌اندازی کرده‌اند، به مدت زمان نسبتاً زیادی نیاز دارند تا در نزد کاربران این رسانه شناخته شوند و بتوانند به فروش برسند. تنظیمات حرفه‌ای پیج‌های فروشگاهی در اینستاگرام می‌تواند شانس دیده شدن فروشگاه‌های جدید را بالا ببرد. از این رو پادروشاپ به‌عنوان یک فروشگاه ساز اینستاگرامی می‌تواند چنین تنظیماتی را برای شما انجام دهد تا بتوانید سریع‌تر مخاطبین مورد نظر خود را جذب کرده و به فروش آنلاین از طریق اینستاگرام برسید و سپس فروش خود را افزایش دهید. 

ویژگی‌های پادروشاپ

ویژگی‌های پادروشاپ

پادروشاپ یک فروشگاه ساز موبایل محور است. یعنی افرادی که می‌خواهند تمام کارهای راه‌اندازی و مدیریت یک فروشگاه آنلاین را انجام دهند، می‌توانند روی این سیستم حساب کنند. از جمله ویژگی‌های قابل توجه پادروشاپ می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. ایده‌آل برای کسب‌وکارهای کوچک و متوسط
 2. راه‌اندازی سریع (کمتر از یک دقیقه)
 3. امکانات فروشگاهی متنوع
 4. امکان استفاده آسان از درگاه پرداخت
 5. دارای پنل پیامکی
 6. ارائه گزارش‌های مالی

با توجه به ویژگی‌های فوق، هرچه که برای راه‌اندازی یک فروشگاه آنلاین نیاز دارید، پادروشاپ می‌تواند در اختیار شما قرار دهد. فقط کافیست از پس از ثبت‌نام در پادروشاپ، از نحوه استفاده از این سیستم باخبر شوید. در ادامه ضمن بررسی امکانات پادروشاپ، به بررسی چگونگی ایجاد فروشگاه در آن نیز خواهیم پرداخت. 

امکانات فروشگاه ساز اینستاگرامی «پادروشاپ»

پادروشاپ برای ایجاد یک صفحه فروشگاهی تمام عیار در اینستاگرام ایجاد شده است و امکانات زیادی را برای این منظور در دسترس قرار داده است.

برخی از مهم‌ترین امکانات پادروشاپ به قرار زیر هستند:

 1. ثبت سفارش

ثبت سفارش در فروشگاه اینستاگرامی که با پادروشاپ طراحی شده، می‌تواند به روش‌های مختلفی صورت بگیرد. در راحت‌ترین حالت، مشتری می‌تواند مستقیم به وبسایت پادرویی فروشنده ورود کرده و خرید خود را انجام دهد. در حالت دوم، خریدار می‌تواند لینک مستقیم خرید محصول در سایت را از فروشنده بگیرند و در حالت سوم هم ثبت سفارش از طریق دایرکت با پرداخت‌های کارت به کارت قابل انجام است. درواقع هیچ محدودیتی برای ثبت سفارش مشتریان اینستاگرامی شما در پادروشاپ وجود ندارد. 

 1. درگاه پرداخت

یکی از دردسرهای راه‌اندازی فروشگاه‌های آنلاین، دریافت درگاه پرداخت بانکی است که معمولاً با مراحل زیادی همراه است و زمان زیادی می‌گذرد تا درگاه فعال شود. اما در پادروشاپ می‌توان پس از احراز هویت در این سیستم، درگاه پرداخت شاپرکی برای کاربران آن فعال می‌شود. امکان دریافت آسان درگاه پرداخت از ویژگی‌های اصلی پادروشاپ است. 

 1. مدیریت سفارش

مدیریت سفارشات در پادروشاپ به گونه‌ای است که پس از انجام هر مرحله، یک پیامک برای مشتریان ارسال می‌شود تا از وضعیت سفارش خود باخبر شوند؛ این کار باعث ایجاد اعتماد و حس اطمینان در مشتریان شما می‌شود. همچنین وقتی فرآیند ثبت سفارش و ارسال تمام شد، اطلاعات مشتریان ذخیره می‌شود تا صاحب فروشگاه بتواند به‌صورت مستند به آمار فروش خود دسترسی داشته باشد. البته در این سیستم، امکان لغو سفارش نیز برای مشتریان فراهم شده است (سفارشاتی که پرداخت آن‌ها از طریق درگاه مستقیم پرداخت سایت صورت گرفته است). به طوری‌که وقتی یک خریدار، سفارش خود را لغو کند، وجه پرداختی وی، توسط پادروشاپ به حسابش برگردانده خواهد شد. 

 1. مدیریت ارسال

در پادروشاپ می‌توان ارسال مرسوله به مشتریان را نیز به خود پادروشاپ واگذارد کرد. در این صورت، نمایندگان پادروشاپ مرسوله ارسالی شما را از درب منزلتان دریافت کرده و سپس به دست مشتریان شما در تهران یا شهرستان‌ها می‌رسانند. همچنین در این فروشگاه ساز اینستاگرامی، امکان سفارشی‌سازی هزینه ارسال مرسوله‌ها برحسب مقدار خرید کاربران نیز وجود دارد.

 1. مدیریت مشتری

مدیریت ارتباط با مشتریان برای کسب‌وکارهای مدرن اهمیت بالایی دارد. خوشبختانه در پادروشاپ، تمهیدات جالبی نیز برای این منظور اتخاذ شده است. به طوری‌که با این سیستم می‌توان در اسرع وقت در جهت رفع مشکلات و ابهامات مشتریان قدم برداشت. همچنین می‌توان به آمارهای دقیقی دسترسی داشت که مشتریان وفادار شما را مشخص می‌کند. دیگر مشتریان را نیز می‌توان برحسب اطلاعات «بیشترین»، «کمترین»، «قدیمی‌ترین»، «مقصد ارسال مرسوله مشتری» و.. از هم تفکیک کرد. همچنین می‌توان به اطلاعات مشتریانی که دچار مشکل شده‌اند و نتوانسته‌اند فرآیند خرید خود را تکمیل کنند، دسترسی داشت و دوباره آن‌ها را به چرخه خرید بازگرداند.

 1. ایجاد کد تخفیف

کدهای تخفیف در مناسبت‌ها یا در کمپین‌های فروش می‌توانند خرید از پیج شما را به اوج برسانند. پادروشاپ به شما کمک می‌کند تا کد تخفیف ایجاد کرده و سپس سقف، زمان، اعتبار و تعداد کدهای تخفیف خود را نیز تعیین کنید. همچنین می‌توانید برای برخی از محصولات خود، کدهای تخفیف اختصاصی قرار دهید تا مشتریان بیشتری را جذب کنید. 

موارد فوق از جمله اصلی‌ترین امکانات فروشگاه ساز اینستاگرامی پادروشاپ هستند که می‌توانند فرآیند مدیریت یک فروشگاه کوچک یا متوسط را برای شما بسیار آسان کنند.

نحوه ایجاد فروشگاه در پادروشاپ

نحوه ایجاد فروشگاه در «پادروشاپ»

برای ایجاد فروشگاه در پادروشاپ، ابتدا باید در سایت (وب اپلیکیشن) پادروشاپ ثبت‌نام کنید. آنگاه مجوز ایجاد فروشگاه برای شما فعال می‌شود. در واقع پس از ثبت‌نام در پادروشاپ، باید مراحل زیر را برای ایجاد فروشگاه آنلاین‌تان طی کنید:

 1. اتصال صفحه اینستاگرام

در مرحله نخست، اگر شما از قبل صفحه اینستاگرام خود را ایجاد کرده‌اید و یک صفحه در این رسانه دارید، باید از طبق گزینه «اتصال اینستاگرام»، اطلاعات صفحه خود را وارد کنید تا پادروشاپ به صفحه شما در اینستاگرام متصل شود. اما اگر از قبل صفحه در اینستاگرام ندارید، می‌توانید به کمک پادروشاپ، یک صفحه جدید در اینستاگرام برای خود بسازید. 

 1. تأیید صفحه اینستاگرام

پس از اینکه اتصال صفحه اینستاگرام شما با پادروشاپ برقرار شد، در سایت یا اپلیکیشن پادروشاپ، یک لینک برای شما ساخته می‌شود که باید آن لینک را در بایو صفحه اینستاگرام خود، در قسمت «link» قرار دهید و سپس به وب‌اپلیکیشن پادروشاپ برگردید. وقتی این کار با موفقیت انجام دهید، در بخش «فروشگاه من» پادروشاپ می‌توانید محصولات پیج خود را مشاهده کنید. 

 1. موجودی و قیمت‌گذاری‌ها

با رفتن به بخش «ویرایش» در پنل حساب کاربری خود در وب اپلیکیشن پادروشاپ، می‌توانید برای هر محصول خود موجودی و قیمت بگذارید. تعیین موجودی و قیمت، یکی از اصلی‌ترین مواردی است که کاربران را به سمت خرید از فروشگاه‌های آنلاین سوق می‌دهد. بنابراین باید حتماً تنظیمات این بخش به درستی انجام شود. 

 1. تکمیل پروفایل

برای تکمیل پروفایل خود در وب اپلیکیشن پادروشاپ، باید اطلاعاتی همچون نام، نام خانوادگی، شماره کارت بانکی و تلفن همراه خود را وارد کنید. با تکمیل کردن پروفایل، فروشگاه آنلاین و اینستاگرامی شما آماده است. حالا با خیال راحت می‌توانید مشتری جذب کنید و در صورت قطعی شدن خرید، آن‌ها را برای پرداخت به لینک فروشگاه پادروشاپ خود ارجاع دهید. همچنین از طریق پنل فروشگاه خود در پادروشاپ می‌توانید بخش‌های مختلف فروشگاه خود را مدیریت کنید. 

می‌بینید که با چند قدم ساده می‌توان یک فروشگاه حرفه‌ای و آنلاین برای خود ایجاد کرد که تمام امکانات یک فروشگاه تمام عیار را داشته باشد. در هر قسمت از این فرآیند که با مشکل مواجه شدید، می‌توانید از طریق شماره تماس – 02191032222 – در روزهای کاری، با کارشناسان پادروشاپ ارتباط گرفته و از ایشان راهنمایی دریافت کنید یا از طریق گفت‌وگوی آنلاین، مستقیم با آن‌ها ارتباط برقرار کنید. اگر تصمیم خود برای ایجاد یک فروشگاه آنلاین را گرفته‌اید، معطل نکنید و همین حالا با کمک پادروشاپ، آن را راه‌اندازی کنید و از مراحل روان آن لذت ببرید. 

 

انتهای رپرتاژ آگهی/

تور تابستان ۱۴۰۳
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل