بازدید 3493

ارائه خدمات رایگان به مالکان جک T8 +جزئیات

شرکت کرمان موتور از ارئه خدمات رایگان به مالکان جک T8 خبر داد.
کد خبر: ۱۱۸۵۸۶۷
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۷:۲۸ 01 August 2023
ارائه خدمات رایگان به مالکان جک T8 +جزئیات
شرکت کرمان موتور به مناسبت فرارسیدن فصل سفر اقدام به برگزاری کمپین همیشه به سفر خودروی T8  در بخش خدمات پس از فروش نموده است.
 
به گزارش روابط عمومی کرمان موتور در کمپین جدید خدمات پس از فروش کرمان موتور که از 14 الی ۲۶ مرداد ماه 1402 برگزار می شود، تمامی مالکان خودروهای T8 می‌توانند از مزایای آن بهره مند گردند.
این کمپین با هدف شناسایی و پیشگیری مشکلات در حین سفر و کاهش هزینه تعمیرات برای مشتریان برگزار می شود و شامل خدمات زیر نیز می گردد:
• فیلتر روغن رایگان
• روغن دیفرانسیل رایگان
• اجرت سرویس دوره ای رایگان که شامل: اجرت تعویض روغن موتور و فیلتر روغن، اجرت تعویض فیلتر هوای موتور و اتاق، اجرت تعویض فیلتر بنزین، اجرت تعویض روغن دیفرانسیل و همچنین بازدید رایگان و کنترل عملکرد: اتصالات برقی و کانکتورها، لوله ها و اتصالات، تسمه ها، خلاصی پدال ترمز و رگلاژ ترمز دستی، ترمز و لنتها، مکانیزم فرمان و باد تایر، سیستم خنک کاری موتور، کمک فنرها، اگزوز، کلیه چراغ های داخلی و خارجی و آچار کشی خودرو 
• بازدید رایگان سیستم 4WD  و کنترل عملکرد با دستگاه اسکنر 
 
ارائه خدمات رایگان به مالکان جک T8 +جزئیات
 
این کمپین به صورت سراسری در تمام نمایندگی های مجاز خدمات پس از فروش کرمان موتور در سراسر کشور برگزار می‌شود و متقاضیان می‌توانند با مراجعه به وبسایت کرمان موتور به آدرس https://kermanmotor.com/dealers/1  از آدرس نزدیک‌ترین نمایندگی خدمات پس از فروش مطلع شوند و یا از طریق لینک https://www.bamkhodro.com/onlinereservation/  نسبت به اخذ نوبت اینترنتی اقدام نمایند.
 
علاقه‌مندان جهت استفاده از کمپین همیشه به سفر خدمات پس از فروش کرمان موتور می‌توانند از تاریخ 14 مرداد  تا 24 مرداد ماه  ۱۴۰۲ به نمایندگی های خدمات پس از فروش کرمان موتور در سراسر کشور مراجعه نمایند.
 
انتهای رپرتاژ آگهی/ 
 
تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# انتخابات # محمدباقر قالیباف # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # مسعود پزشکیان # انتخابات ریاست جمهوری