بازدید 3393

دستگیری یکی دیگر از عوامل شهادت مسعود پرکاس

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان از دستگیری یکی دیگر از عاملان شهادت «شهید پرکاس» در شهرستان گچساران استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.
کد خبر: ۱۱۸۰۴۲۲
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۴۰۲ - ۰۷:۳۳ 25 June 2023

به گزارش «تابناک» به نقل از مهر، مجتبی قهرمانی شنبه شب در جمع خبرنگاران اعلام کرد: در پی یکسری اقدامات اطلاعاتی و فنی و طی ۴۶ روز تلاش شبانه روزی معاونت اطلاعات فرماندهی مرزبانی استان هرمزگان، یکی دیگر از اشرار و قاچاقچیان مسلح که در درگیری منجر به شهادت شهید مسعود پرکاس به عنوان تیر انداز حضور داشته و به شهر گچساران در استان کهگیلویه و بویراحمد گریخته بود، شناسایی و دستگیر شد.

قهرمانی افزود: به دستور مقام قضائی با اعزام تیم اطلاعات و عملیات فرماندهی انتظامی استان هرمزگان با همکاری پلیس آگاهی گچساران، این شرور مسلح طی یک عملیات غافلگیرکننده در مخفیگاه خود دستگیر و در حال انتقال به هرمزگان است.

وی تأکید کرد: پیش از این نیز دو نفر دیگر از عوامل شهادت رئیس اداره مبارزه با مواد مخدر مرزبانی استان هرمزگان به همراه صدها کیلوگرم مواد مخدر در آب‌های خلیج فارس دستگیر شده بودند.

سرهنگ شهید مسعود پرکاس رئیس اداره مبارزه با مواد مخدر مرزبانی هرمزگان شامگاه روز دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲، در درگیری با باند اشرار بر اثر اصابت گلوله قاچاقچیان مواد مخدر به شهادت رسید.

اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# غزه # آلودگی هوا # ایام فاطمیه # امیر تتلو # روز دانشجو # فساد چای دبش # اکبر رحیمی