بازدید 2654

افزایش ۳ برابری صادرات دفاعی در سال ۱۴۰۱

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: به همت مجموعه وزارت دفاع افزایش ۳ برابری در صادرات، افزایش ۲ برابری تولید کالا و خدمات غیرنظامی و افزایش ۸۱ درصدی تولیدات نظامی را در سال گذشته ثبت کردیم.
کد خبر: ۱۱۷۸۶۱۴
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۱:۴۹ 10 June 2023

به گزارش «تابناک» به نقل از ایرنا، امیر سرتیپ محمدرضا قرایی آشتیانی در این همایش با بیان اینکه این وزارت خانه در دفاع از ارزش های والای انقلاب اسلامی و نابودی نظام سلطه از هیچ تلاشی فروگذار نمی کند گفت: وزارت دفاع همیشه آماده و پا در رکاب ایستاده است تا در سخت ترین و پیچیده ترین شرایط تحمیل شده از سمت دشمن، اقتدار نظامی، علمی و فناورانه جمهوری اسلامی ایران را حفظ کند.

وزیر دفاع با اشاره به اینکه رویکرد اصلی و جهت گیری وزارت دفاع توسعه تعاملات و پشتیبانی نیروهای مسلح است اظهار داشت: وزارت دفاع در راستای ارتقا اقتدار نظامی چندین هدف از جمله افزایش تولید کالا وخدمات نظامی و غیر نظامی، ارتقا توان موشکی، پهپادی، پدافندی، جنگال و دیپلماسی دفاعی با تاکید بر ظرفیت سازی در صادرات را دنبال می کند.

سرتیپ آشتیانی با اشاره به عملکرد سال گذشته بیان کرد: به همت مجموعه وزارت دفاع افزایش ۳ برابری در صادرات، افزایش ۲برابری تولید کالا و خدمات غیرنظامی و افزایش ۸۱ درصدی تولیدات نظامی را در سال گذشته ثبت کردیم و ان شاء الله این مسیر در سالی که به نام مهار تورم و رشد تولید نامگذاری شده است با قدرت و تلاش بیشتر ادامه خواهد یافت.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# انتخابات # محمدباقر قالیباف # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # مسعود پزشکیان # انتخابات ریاست جمهوری