بازدید 5517

یک کشته در ریزش سنگ جاده کندوان

رئیس پلیس راه مازندران::هر بار بارش برف و باران شاهد اتفاقات و حوادث مختلفی در جاده‌های کوهستانی به‌ویژه محور کندوان هستیم که موجب بروز اتفاقات تلخی می‌شود.
کد خبر: ۱۱۷۸۴۶۴
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۷:۲۶ 09 June 2023

 

به گزارش تابناک به نقل از فارس، رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به ریزش سنگ در محور کندوان، گفت: در مجموع ۸ خودرو در این حادثه دچار خسارت شدند و این حادثه یک فوتی و یک مصدوم در برداشت.


 رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به ریزش سنگ در محور کندوان، گفت: در مجموع ۸ خودرو در این حادثه دچار خسارت شدند و این حادثه یک فوتی و یک مصدوم در برداشت.

سریال تلخ ریزش سنگ که حوادث تلخی را رقم می‌زند، کماکان در محور کندوان ادامه دارد.

هر بار بارش برف و باران شاهد اتفاقات و حوادث مختلفی در جاده‌های کوهستانی به‌ویژه محور کندوان هستیم که موجب بروز اتفاقات تلخی می‌شود.

در ارتباط با ریزش سنگ عوامل متعددی دست به دست هم داده و موجب شده این حوادث رقم بخورد.

برخی معتقدند باران، سنگ‌های بالادست در حاشیه این محور به حرکت در آورده و همواره احتمال ریزش کوه و سنگ در این محور وجود دارد.

البته از این موضوع هم نگذریم که گفته شده عمر محور کندوان به پایان رسیده و قدمت بالای جاده موجب تشدید حوادثی از این دست می‌شود.

طی هشدار هواشناسی و همچنین مدیریت بحران در ارتباط با ریزش سنگ و پرهیز از ترددهای غیرضروری هشدار داده شد.

یدالله جهان‌تاب رئیس پلیس راه مازندران در این‌باره، اظهار کرد: باران سنگ در سیلاب اخیر به چندین خودرو خسارت وارد کرد به‌طوری‌که حتی یک نفر فوتی هم در برداشت.


وی درباره خسارت ریزش سنگ به ۳۰ خودرو و مصدوم شدن ۲۰ نفر در محور کندوان، گفت: در مجموع ۸ خودرو در این حادثه دچار خسارت شدند و این حادثه یک فوتی و یک مصدوم در برداشت.

رئیس پلیس راه مازندران گفت: ریزش سنگ در محدوده هریجان محور کندوان رخ داد.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# انتخابات # محمدباقر قالیباف # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # مسعود پزشکیان # انتخابات ریاست جمهوری