بازدید 48379
آیا مینی کمپ تیم ملی با اهداف ایجنت‌ها تشکیل شده است؟

جواب قلعه‌نویی به برنامه فوتبال برتر و میثاقی

کد خبر: ۱۱۷۸۱۸۷
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۷:۳۷ 07 June 2023

سرویس رسانه‌ای تیم ملی فوتبال در پی ادعاهای مطرح‌شده در یک برنامه‌ تلویزیونی درباره دلیل برگزاری مینی‌کمپ تیم ملی، بیانیه‌ای صادر کرد.

به گزارش تابناک ورزشی؛ به‌دنبال طرح ادعاهایی در یک برنامه تلویزیونی (فوتبال برتر) درباره برگزاری مینی‌کمپ تیم ملی، فدراسیون فوتبال در بیانیه‌ای به شرح زیر نوشت:

جواب قلعه‌نویی به برنامه فوتبال برتر و میثاقی

با وجود ابهامات نادرست مطرح شده در یکی از برنامه‌های تلویزیونی درباره دلیل برگزاری مینی‌کمپ و زیر سوال بردن انگیزه‌های حرفه‌ای کادر فنی تیم ملی، به اطلاع می‌رساند سیاست کادر فنی تیم ملی نگاه دقیق و موشکافانه به لیگ برتر است که بر اساس همین سیاست خدشه‌ناپذیر و ادامه‌دار، کادر فنی تیم ملی از ابتدای فعالیت خود، بیشتر مسابقات لیگ برتر را به صورت حضوری و سایر رقابت‌ها را بصورت ویدویی بارها و بارها مورد آنالیز قرار داد تا با تکیه بر افزایش اطلاعات از میزان توانایی بازیکنان مدنظر، نسل جدیدی را در راستای تامین منافع فوتبال ملی پایه‌گذاری کند.

در حالی شبهات ناروایی در این برنامه تلویزیونی بصورت یک‌طرفه علیه سیاست حرفه‌ای کادر فنی تیم ملی مطرح شد که با این طرز نگاه مبتدیانه، تعیین هفتگی تیم منتخب بازیکنان لیگ برتر یا دعوت از بازیکنانی که در همان روز پخش برنامه - یا با فاصله نزدیک - با شکست سنگین تیم‌شان راهی استودیوی تلویزیونی می‌شوند نیز می‌تواند شائبه‌دار یا با انگیزه‌های تجاری باشد. با وجود اتهامات مطرح شده، سیاست فعلی کادر فنی به منظور حفظ منافع فوتبال ملی تداوم خواهد داشت و طرح این ادعاهای مخدوش نمی‌تواند خللی در انگیزه‌های کادر فنی و سایر اعضای تیم ملی ایجاد کند.

در ارتباط با برگزاری مینی کمپ، براساس علوم تمرینی و علوم مرتبط با دانش مربیگری، باید در نظر داشت که بی‌تمرینی بازیکنان لیگ برتری (غیر از استقلال و پرسپولیس) و لژیونرهای کشورهای عربی و تعدادی از کشورهای اروپایی بیش از سه هفته و سپس تنها سه جلسه تمرین جهت حضور در تورنمنت کافا موجب افزایش مصدومیت بازیکنان ملی‌پوش ایران می‌شد و به همین دلیل برگزاری مینی‌کمپ الزامی بود.

از سوی دیگر ماتریس بازیکنان تیم ملی براساس تحلیل عملکرد فنی نرم افزار هوش مصنوعی و در نظر گرفتن میزان تطبیق‌پذیری با مدل بازی تیم ملی، بررسی شخصیت، عملکرد رفتاری و شرایط سنی، هفته به هفته بروزرسانی می‌شود. در پایان اعلام می‌دارد حق پیگرد قانونی به دلیل اتهامات مطرح شده در این برنامه تلویزیونی از سوی امور حقوقی فدراسیون محفوظ است.

تور تابستان ۱۴۰۳
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۲
در انتظار بررسی: ۱
انتشار یافته: ۲۰
کل یوم را خدا به خیر کنه
پاسخ ها
حسین
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۱:۵۱ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۸
میثاقی می خواهد بزرگی کند وجاپابی بزرگان (عادل خان) بگذارد ولی عددی نیست
خداییش اگه قلعه نویی بتونه همین متنو از رو بخونه و سر دربیاره
با سلام .میثاقی باید تعویض بشه . حق اجرای برنامه در درجه بالاتری است . بچه بازی را تمام کنید .
پاسخ ها
علی
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۰:۲۸ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۹
این برنامه تنها دلیل حواشیه تیمهای داخلی و ملی هست
با این کادر مربیگری نه تیم امید و نه تیم بزرگسالان به جایی نخواهد رسید
میثاقی خودش دلال بازیکنه ترسیده رقیب براش پیدا بشه
با هوش مصنوعی بازیکن آوردن! خخخخخخخ...
پاسخ ها
یاس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۱:۱۱ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۸
متن رو چندبار بخون اگر فهمیدی که هیچ اگر نه بگو برات تحلیل کنیم
خداییش اگه قلعه نویی بتونه این متن رو از رو بخونه چه برسه بفهمه
سلام ..برنامه لیگ برتر که از سیما پخش میشود تخصصی فوتبالی است بیشتر مخاطبس جوانان هستند مجری خوبی هم دارد اوهم کامل نیست در مقام پتسخ خوب است بالا دسنی های فوتبتل ایران هر که باشد سعه صدر داشته باشند بانهدید حرف نزنند .پا!!!پاسخ به نحوی باشد که مجری توان انتقال به مختطب را داشته باشد ..
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۲۰ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۸
خیلی بی سوادی متنی که نوشتی خودت یکبار بخون .
بالاخره یکی پیداشد درمقابل حرفهای نادرست مطرح دراین برنامه واکنش نشان بده ممنون
دخالت در کادر تیم ملی خلاف مسائل لیست مجریان تلویزیون ملی نباید طرفدار رنگی باشن
میثاقی می‌سوز که قلعه نویی استقلالی مربی تیم ملی شده جنگ روانی برانداخت سیاستی که قبلان علبه تیمم ایتقلال بکار گرفته بوو
آقای قلعه نویی کدام برنامه تلویزیونی فوتبالی رو می پسندید؟ یه مشت اتهام هم به برنامه نود زدید حالا هم فوتبال برتر!!!
میثاقی عددی نیست
میثاقی برابر است با نخودی تلویزیون
فقط عادل خان دیگه این بچه سوسول مال این حرفا نیست افسوس.....
برچسب منتخب
# انتخابات # محمدباقر قالیباف # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # مسعود پزشکیان # انتخابات ریاست جمهوری